לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2007, 22:25
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
בקטנה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי wolfwolf89 שמתחילה ב "ראיתי"

ניסתי את הטריק על חבר.
דמיינתי שהוא מתקשר אלי ואכן הוא התקשר צירוף מקרים אני לא יכול להגיד שכן.
יכול להיות שזה היה איזה שהוא קשר טלפתיי מסויים שהוא התקשר.
באותו יום גם התקשרו אלי 5 חברים נוספים אבל יכול להיות שזה צירוף מקרים כי אירגנו מסיבה קטנה.
תנסו ובאמת תאמינו יכול להיות שזה לא יקרה מיד ואכן יקח לפעולה יותר זמן.
הם הסבירו בסרט שיש פעולות שנמשכות זמן ויש שנמשכות פחות זמן.
מה שכן הסרט מלמד את הכוח של החשיבה ואני באמת מאמין שלמחשבה יש כוח.
מה שאתה חושב זה מה שאתה מקרין לעולם וזה גם מה שתקבל.
אם אתה כוח על אהבה אתה מקרין אהבה ואתה תקבל אהבה.
אם אתה חושב על כעס משדר כעס אז מה שתקבל יהיה כעס מאנשים ,זה באמת פשוט.
אני מציע שתתחילו בקטן כמו לקבל כוס קפה בבוקר תנסו באמת לדמיין את המחשבה ולשדר אותה.
עוד טיפ להרגשה טובה היא להודות כול יום בבוקר על זה שאני חיי לא משנה אם לאלוהים או לעולם
אנשים רבים נוטים לזלזל בזה שהם חיים וכתוצאה מזה אין הערכה לחיים ואין את ההרגשה הטובה
עד כמה נפלאים החיים ,אנשים שמודים שהם כול יום בבוקר חיים
לא מקבלים כמובן מאליו את החיים וכתוצאה מי זה הם כבר מתחילים לחשוב חיובי כול תהליך
המחשבה שלהם משתנה כי הם יודעים שאת החיים הם קיבלו במתנה וצריך לנצל כול רגע.
אין טעם בלבכות על דבר שלא הצליח או שאין לכם או שאתם לא רוצים אנשים שמודים על החיים
פשוט חיים.

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2007, 23:42
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "בקטנה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי max-max
ניסתי את הטריק על חבר.
דמיינתי שהוא מתקשר אלי ואכן הוא התקשר צירוף מקרים אני לא יכול להגיד שכן.
יכול להיות שזה היה איזה שהוא קשר טלפתיי מסויים שהוא התקשר.
באותו יום גם התקשרו אלי 5 חברים נוספים אבל יכול להיות שזה צירוף מקרים כי אירגנו מסיבה קטנה.
תנסו ובאמת תאמינו יכול להיות שזה לא יקרה מיד ואכן יקח לפעולה יותר זמן.
הם הסבירו בסרט שיש פעולות שנמשכות זמן ויש שנמשכות פחות זמן.
מה שכן הסרט מלמד את הכוח של החשיבה ואני באמת מאמין שלמחשבה יש כוח.
מה שאתה חושב זה מה שאתה מקרין לעולם וזה גם מה שתקבל.
אם אתה כוח על אהבה אתה מקרין אהבה ואתה תקבל אהבה.
אם אתה חושב על כעס משדר כעס אז מה שתקבל יהיה כעס מאנשים ,זה באמת פשוט.
אני מציע שתתחילו בקטן כמו לקבל כוס קפה בבוקר תנסו באמת לדמיין את המחשבה ולשדר אותה.
עוד טיפ להרגשה טובה היא להודות כול יום בבוקר על זה שאני חיי לא משנה אם לאלוהים או לעולם
אנשים רבים נוטים לזלזל בזה שהם חיים וכתוצאה מזה אין הערכה לחיים ואין את ההרגשה הטובה
עד כמה נפלאים החיים ,אנשים שמודים שהם כול יום בבוקר חיים
לא מקבלים כמובן מאליו את החיים וכתוצאה מי זה הם כבר מתחילים לחשוב חיובי כול תהליך
המחשבה שלהם משתנה כי הם יודעים שאת החיים הם קיבלו במתנה וצריך לנצל כול רגע.
אין טעם בלבכות על דבר שלא הצליח או שאין לכם או שאתם לא רוצים אנשים שמודים על החיים
פשוט חיים.

יש פה כמה דברים שהייתי רוצה להעיר ולתקן.
בסרט המדהים שהבאת, הם לא אומרים שהמחשבה היא כוח טלפתי, נראה לי שפשוט לא הסברת את עצמך כיאות. כלומר, כשאמרת שאתה לחשוב על לקבל כוס קפה זה לא נראה לי הניסוח המתאים.
לדעתי בסרט הם התכוונו לכך ש
המחשבה היא כוח, כוח משיכה.
מה שאתה חושב זה מה שאתה משדר, גם מבחינה חיצונית וגם מבחינה תת הכרתית ומעבר, כלומר תדרים.
אבל לפני שמתחילים להשתמש בכוח הזה צריך להבין אותו, ולהכין את עצמך לזה מבחינת הרגשות.
כוח המחשבה הוא כמו הג'יני של אלדין רק שהוא בלתי מוגבל, אתה מבקש מה שאתה רוצה ולכוח המחשבה (הג'יני) לא משנה לו אם זה רע או טוב, הוא יגשים אותה ואתם לא צריכים אפילו לדבר רק לחשוב והוא יעשה את שלו.
בואו נבין משהו, המחשבה היא כוח משיכה ששולט על היקום. כלומר כשאתה חושב על משהו, לדוגמא מכונית שאתה רוצה לקנות, אהבה שאתה רוצה או כל דבר כמו להירפות ממחלות כגון סרטן וכרוניות, היקום יסדר את עצמו בשביל להתאים את עצמו אליך. הם הסבירו בסרט שהמחלות קורות כתוצאה מהלחץ
צריך לראות את מלוא הסרט כדי להבין עד הפרטים הקטנים. ואני מתכוון לפרטים קטנים מאוד.
בכל מקרה,
אני לא מבקש ממכם עכשיו שתמיינו כל מחשבה ומחשבה, אלא תתמקדו רק במחשבות הטובות והחיוביות לכאורה.
אושר, אין לו הגדרה מדוייקת, ואף אצל אנשים שונים האושר הוא דבר אחר.
עכשיו "ההכנה", היא ממש כייפית לדעתי ואני מיישם אותה ואת כל ה"סוד":
חבר'רס, תעשו רשימה של כל הדברים שאתם מודים עליה בהווה (גם אם הם קרו בעבר תרשמו אותם בתור הווה).
דוגמאות משלי:
יש לי הורים אהבים מאוד ומשפחה תומכת נורא.
אני לומד את הדברים שאני אוהב ויש לי חברים וחברות.
מצבי טוב ובריאות מעולה.
אלו רק מס' דוגמאות מרשימה גדולה שאני ממלא ואמלא.
שלב שני בהכנה, תרשמו עוד רשימה של מה שאתם מדמיינים שאתם רוצים בזמן הווה, לדוגמא משלי:
תרשמו בהווה אפילו אם זה קרה או אפילו שבעתיד, כלומר רק בהווה תרשמו):
דוגמאות משלי:
מצליח בחיים.
אני נראה מעולה ובנות נמשכות אליי.
אני בריא.

ועכשיו כשיש לכם את הרשימה, מתי שבא לכם - ואני מדגיש את זה, זוהי לא מטלה, תקראו אותה להנאתכם, זה גורם לאושר ומקרין את כל הדברים הטובים בנו החוצה.
יש לכם חלום?! לנסוע במכונית מהירה בלי שאף אחד יעצור אותם ופשוט לחיות את החיים מחוץ לקווים שקבענו לנו.
תעשו את זה! שבו איפה שהוא ככה שיהיה נוח, תרגישו את ההגה בידים ותעצמו עיניים, אתם נוסעים במכונית שאתם רוצים לקנות או שלא רוצים לקנות, ודוהרים על הכביש הפתוח!
זה יכול להיות כל דבר - מטוס, לרוץ, ללכת כל דבר!!!!
ותחשבו על זה ככה ובסופו של דבר היקום יעשה את שלו ואתם תשיגו את האופניים, את המיליון דולר, את האהבה, ואת מה שביקשתם.
אתם חולים במחלה כרונית\לא כרונית, אתם יכולים להירפות, אל תתנו למחלה תשומת לב כלל, תתעסקו בדברים שטוב לכם, תצחקו הרבה, תראו קומדיות תחשבו על בריאות כך שהיקום רואה שהתדר של המחשבה לא מתאים לתדר של המחלה ולכן זה אמור לרפא!

זה ממש בקצרה מה שרשמתי, טיפה מקצה היקום וממש מומלץ לראות את הסרט, יעשה לכם רק טוב.

נערך לאחרונה ע"י SkyRaider בתאריך 26-03-2007 בשעה 23:48.
ישן 27-03-2007, 16:18
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
לא רוצה לסתור אותך
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "יש דברים בגו.."

כי אני בעצמי מאמינה אדוקה.
למרות שזה נראה כמו שטיפת מוח.ולא ראיתי עדיין נכון לרגע זה את כל הסרט.
את לא חושבת שאלוהים אחראי על זה?הריי איך איינשטיין וניוטון גילו את כל התגליות האלו?פיזיקה זה חלק ממדע.ומדע לעניות דעתי זה משהו שאלוהים אחראי עליו.הרי אלוהים בסה"כ ברא את העולם הזה.הוא נתן לנו את כל הכלים בשביל לחקור את החיים ואת העולם.אני חושבת שהסרט הזה הוא רק חלק מהקבלה.יש בו הרבה יותר.ואני לא מאמינה לפחות מההתחלה שהוא כלי של שינוי.בנאדם שרוצה שינוי זו רק ההתחלה בסופו של דבר,שינוי זה מה שאתה תעשה עם הכלים שיינתנו לך.אלוהים נותן לך כלים.ומשאיר לך סממנים בכל מקום.תחשבי שאולי זה אחד מאותם סממנים.

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 10-04-2007, 17:49
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
זה ידוע.
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "אני לא ראיתי את הסרט"

בספר "סוד המוח היהודי" מוסבר על תופעה זו, לדמיין את הבלתי אפשרי ולהאמין בזה כך שבבוא הזמן זה יתגשם ולא בדרך נס, אלא בגלל שאתה מאמין שאתה תצליח להשיג מספיק כסף,אתה תשיג.
מומלץ לקרוא את הספר.

אגב לא היה לי זמן לראות, אך זה ידוע שהמחשבה משפיעה.
אם אתה חושב שאתה מכוער, אתה תהיה מכוער עוד יותר.
אם אתה חושב שאפילו מקל צ'יפס אחד יעשה לך עשרה חצ'קונים, יום אחרי שתאכל אותו יצאו לך עשרה חצ'קונים.
קראתי באיזה מאמר בעיתון "מיום ליום" שבוצע מחקר, לקחו אנשים שאלרגים לדבר כל שהוא, חסמו להם את העיינים, והביאו להם סתם משהו שהם לא אלרגיים אליו אבל אמרו להם שזה מה שגורם להם אלרגיה, ובאמת הם התחילו להגיב כאילו זה היה הדבר שממנו הם אלרגיים, בנוסף בוצע גם ההפך, הביאו להם את הדבר שממנו הם אלרגיים ואמרו להם שזה משהו אחר, והם לא הגיבו כלל.

ועוד משהו, בקשר להוא שקם אחרי 8 חודשים, יש הסבר גם לזה, אין לי כוח לרשום עכשיו אם מישהו שרוצה שיגיד.

אבל הכל מסתכם במחשבה.

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

ישן 03-04-2007, 19:30
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "[סרט] דמינו ש...."

תראו חבר'ה..
הסרט הוא אמצעי..
זה אמצעי שנועד להקל על אנשים שלא מודעים לחוקי הנפש, להתוודע בקלות, בדרך פשוטה, ובלי הרבה זמן ומאמץ..
הסרט לא עומד בפני עצמו,
מאות ספרים נכתבו על הנושאים האלה, בכל הזמנים.
אם תיכנסו לסטימצקי תראו מדפים שלמים שעוסקים באותו הנושא עם שמות שונים:
כוחו של התת מודע, חשיבה חיובית, כיצד להתעשר, כח המשיכה (ההגדרה של הסרט) ועוד ועוד...

בסה"כ, הסרט הוא רעיון ממש חיובי, בגלל שהוא מקל על אנשים, לעשות את השינוי הכי משמעותי (ואולי קשה) שהם עשו מעולם...
לשנות את דפוסי החשיבה שלהם, ולדעת שכל מה שהם גדלו עליו (או יותר נכון לא גדלו עליו) זה מצב שגוי.

בכל אופן,
אני יודע שאם כשאני התוודעתי לנושאים האלה (בזכות בן משפחה, ודרך ספרים), היה סרט כזה, הדרך שלי היתה יותר קלה...

לכן אני ממליץ בחום...

וכן, לכולם היו בהתחלה ויש עדיין ספקות...
אבל דברים מתבהרים דרך ניסיון אישי, והבנה..

וד"א..
רק פרט מעניין, לא כל מי שמבין כיצד פועלת הנפש שלו, וכיצד להשתמש באפקטיביות בחשיבה, לובש חלוק כתום ומסתובב במנזר בודהיסטי..
המון אנשים מודעים לכך, ומדחיקים לעצמם, אולי כדי לא להישמע מוזרים, או בגלל חמדנות..
אבל בנוסף, המון אנשים משתמשים במידע הזה, בלי שהם מודעים לו, הם פשוט בעלי הנחת יסוד חיובית, וכך הם מנצלים אחוזים גבוהים (יחסית, משום שאף אחד באמת לא מנצל עד תום) מהיכולת.

דרך אגב, התנ"כ (בעיקר ספרי החכמה בו) מלא בדוגמאות והכוונה להשתמש בחוקים אלה, כך שאם למישהו יש בעיה עם האמונה בה', זה מסתדר יופי.

(זאת בהחלט ההודעה הכי מפורטת שרשמתי פה בפורום )
ישן 03-04-2007, 23:42
צלמית המשתמש של wolfwolf89
  wolfwolf89 wolfwolf89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
אתה אומר שהמטרה של הסרט היא:
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "תראו חבר'ה.. הסרט הוא..."

בעצם לגרום לאנשים לחשוב חיובי, להאמין בעצמם, וכל הדברים הללו כמו לא להכנס למחשבות רעות על אנשים אחרים, לא להיות בדיכאון, עצוב, וכדומה?

כי תכלס, אני מאמין שאני כזה, אני תמיד מנסה "להשמיד" כל הרגשה רעה שצצה אצלי.
חברים שלי נדהמים ממני שאני לא זוכר מתי הייתי בדיכאון פעם אחרונה, שאני תמיד מאמין "תחשוב טוב יהיה טוב", וזה למה יש לי גם הרבה "מזל" (לפי חוקי המשיכה של הסרט), שכן, נקח דוגמאות מעולם הנהיגה:
למדתי לתיאוריה גג שעתיים וחצי ועברתי, כי ידעתי שאני אעבור.
לטסט לא ישנתי כל הלילה לפני, ועדיין לא היה לי ספק שיילך לי טוב.
ועברתי בשניהם ראשון.

תכלס משהו כזה שאני בנאדם שכבר מסודר בלי סרט?

ישן 08-04-2007, 12:51

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי wolfwolf89 שמתחילה ב "אתה אומר שהמטרה של הסרט היא:"

זה משפט מההודעה הקודמת שלי, עוד לפני שהגבת לי:
"אבל בנוסף, המון אנשים משתמשים במידע הזה, בלי שהם מודעים לו, הם פשוט בעלי הנחת יסוד חיובית, וכך הם מנצלים אחוזים גבוהים (יחסית, משום שאף אחד באמת לא מנצל עד תום) מהיכולת."

לדעתי זה מתיישב עלייך בול.

בכל זאת הייתי מציע לך לקרוא את "כוחו של התת מודע / ד"ר גוזף מרפי"
כדי למקסם את היכולת, ולהתוודע לשיטות נוספות..

עוד משהו שלא הוספתי בהודעה הקודמת, ואני משתמש ברעיון שהוא כמובן, לא שלי:
פיזיקה בסיסית,
כל אחד יודע שמים מקבלים את צורת הכלי שבו הם זורמים.
זוהי אמת כלל עולמית, זה מדעי.
אם תשימו מים בכוס, הם יקבלו את צורת הכוס, ואם הם יזרמו בצינור, הם יקבלו את צורת הצינור.
בנוסף, כולם יודעים שחומר מתפשט בחום.
אם תחמם חומר הוא יתפשט,
ואנשים לא הולכים נגד הכללים האלה, אלא איתם וככה נוצרות המצאות חדשות, והעולם מתפתח.
והנה עוד אמת כלל עולמית:
כל מחשבה שמשאירה את חותמה על המסך המדומה שבתת מודע שלך (משמע: מחשבה שנקלטה בתת מודע, דרך דמיון / החזיה וכדו') תעבור אל המציאות (תהפוך לאמיתית).
מרבית האנשים הגדולים בהיסטוריה במודע / לא במודע השתמשו בחוק זה.

וזוהי תרומתי הצנועה.
ישן 08-04-2007, 13:33

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי wolfwolf89 שמתחילה ב "לא הבנתי כ"כ את המשפט האחרון שלך"

אשמח לחדד יותר את הנושא.

כדי שהמחשבה החיובית תתקיים צריכים לקרות 2 דברים:
א. היא צריכה להיקלט בתת מודע,
משמע: להאמין בה אמונה שלמה, לדעת שהיא הולכת להתקיים, ועוזר מאוד להשתמש בדמיון ובהחזיה כדי להרגיש את זה קורה, לדמיין רגע מסוים, ולדעת שהוא הולך להתקיים.
ב. היא צריכה להיות חיובית, הדבר הכי טוב בשבילך, ולא להיות רעה לעולם.

ודבר נוסף שאני אוסיף מההיגיון שלי, היא לא יכולה לשבור את חוקי הפיזיקה, אולי אם המון אנשים ינסו לדמות מצב מסוים, יכול לקרות משהו, אבל עדיין זה עניין שולי, העולם בנוי כמו שצריך.

והנה תשובה לשאלה הבאה שלך:
אם תדמיין שתזכה בלוטו, ותאמין בכך באמונה שלמה, ייתכן ובאמת לא תזכה בלוטו, אך השפע יגיע אלייך בדרכים אחרות.
אם תדמיין שX תצא איתך ויהיה ביניכם קשר כמו שתמיד רצית, זה לא בטוח יקרה, אך אתה יכול לכוון כך שתמצא את הבחורה המתאימה לך ביותר, וזה עדיף על פני כל הדעות.

ולפעמים, הדברים פשוט קורים אחרת.
יכול להיות שתקווה למשהו, והוא לא יקרה, רק כדי לקדם משהו אחר עבורך, כך שתצא נשכר יותר.
וזה למען האמת הפירוש של: הטוב ביותר עבורך.

וחשוב מאוד לא להגזים, כי לפעמים מתעמקים יותר מדי במשהו מסוים ובהחזיות של אותו דבר, ולאט לאט מתחילים לצוץ חששות, ויקרה לך שתתעמק יותר בחששות מאשר בהצלחה, ואתה כבר יודע מה יקרה.

עריכה:
ודבר חשוב שהחסרתי:
זוכים רק במה שמגיע לך !
ישן 08-04-2007, 17:53
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה גם אני רוצה לנסות להסביר
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי wolfwolf89 שמתחילה ב "לא הבנתי כ"כ את המשפט האחרון שלך"

שוב, כמו שאמרתי קודם, לא ראיתי את הסרט, אבל קראתי את הספר "יצירת מציאות" שזה בעצם אותו דבר בערך.

תיראה: כל מחשבה שאתה חושב תתגשם במציאות בדיוק איך שאתה חושב אותה ומדמיין אותה, אלא אם כן תחשבו מחשבה אחרת המגבילה אותה או סותרת אותה.
מיד ברגע שאתה חושב מחשבה היקום כולו מתגייס כדי להגשימה.
כמו כן: ככל שיש לך יותר אמונה, יותר כוונה, יותר רצון עז, כך המחשבה שחשבת תתגשם הרבה יותר מהר.
כמו כן, לפי מה שקראתי אני לא מסכימה עם אוהד: אין הגבלת פיסיקה או כל הגבלה טכנית על התגשמות המחשבות. התגשמות מחשבה, עד כמה בלתי אפשרית שהיא ניראית, יכולה גם להתגשם כנס. הרי אלהים הוא כל יכול, וניסים אכן יכולים לקרות.
מדברים אחרים שקראתי ייתכן שבאמת אתה לא יכול לקבל משהו מסויים כי אתה חייב ללמוד לחיות בתוך מצב אחר. למשל: אם אתה עני וכל הזמן מקמבן להשיג כסף, ואתה מדמיין שאתה עשיר וכו', אז ייתכן שזה לא יתגשם לך, כי אתה חייב להשאר במצב העני כדי ללמוד משהו שם.

אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 08-04-2007, 18:05

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "גם אני רוצה לנסות להסביר"

אני בספק, שאם תצליחי לדמיין מצב שבו הים מתרוקן תצליחי,
אני עוד יותר בספק שתצליחי להאמין שאת יכולה לגרום לזה לקרות.

כבר ציינתי,
אולי אם מספר אנשים יפעלו ביחד, הם יוכלו לפוצץ כוס זכוכית או משהו דומה.
(לדוג' חלק מהדברים שאורי גלר מבצע)

חוץ מזה,
שאר ההודעה שלך, מנוסחת בצורה מצוינת

עריכה:
בקריאה חוזרת אני לא מסכים עם דבר נוסף...
אמרת שלפעמים דברים לא מתגשמים כי אתה צריך ללמוד לחיות במצב אחר..
לדעתי, דברים יכולים לא להתגשם בניסיון ראשון,
אתה תלמד את הלקח, ותשתפר,
ולאחר מכן הם יתגשמו.

לדוג'...
בנאדם מנסה לקבל משרה מסוימת,
אם הוא יצליח לקבל אותה בגיל 30 כאשר הוא רצה לראשונה,
היא תהיה גדולה עליו, הוא צריך לשפר התמודדות עם לחץ..
ייתכן שבניסיון הראשון הוא ייכשל
יבין את הלקח,
יחכים וישתפר,
וכשמשרה שוב תתפנה, הוא יקבל אותה, וגם יצליח בה.

נערך לאחרונה ע"י -=Ohad=- בתאריך 08-04-2007 בשעה 18:09.
ישן 08-04-2007, 18:22
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה תודה
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "אני בספק, שאם תצליחי לדמיין..."

תיראה, ניראה לי שנכנסנו לוויכוח על מה שאפשרי ומה בלתי אפשרי, אז אני אשאיר את זה ב"כל איש באמונתו יחיה". אני לא אוכל לשכנע אותך אלא אם אוכל להראות לך שזה קיים ואוכל להוכיח לך שחשבתי את המחשבה הזאת.
אבל אתה צודק בחצי ממה שאמרת:
אני באמת לא מאמינה שאני יכולה לגרום לזה לקרות. מצד שני אני מאמינה שאם יש מישהו אחר שכוח האמונה שלו חזק מאוד - ייתכן שהוא כן יוכל לעשות זאת. או בעצמו או בעזרת נס מאלהים או שייגייס אנשים שיעשו זאת עבורו. ואני גם מאמינה במה שאמרת: הרבה אנשים יכולים לגרום לדברים כאלה לקרות כי זה כמו חיבור ווקטורים בפיסיקה - בסופו של דבר יש ווקטור כללי שמורכב מהמחשבות של כל האנשים בעולם, וקבוצת אנשים קטנה מטה אותו לכיוון הרצוי לה.

אבל אני כן יכולה לדמיין מצב בו הים מתרוקן בעיני רוחי, אפשר ע"י ציור או אנימציה. יש כלים שיכולים לגרום לי לראות את זה בעיניים וכך יש לי החזייה.
אני אישית לא הייתי ממהרת להחליט שריקון ים הוא לא דבר אפשרי. יש הרבה דברים שאנחנו לא יודעים עליהם. אני למשל, עד שלא קראתי בספרים של קריון, לא ידעתי שיש חיידקים שמסוגלים לאכול פסולת רדיואקטיבית ומשתמשים בהם בעולם לניקוי מיכלים וגם לניקוי מקורות מים שזוהמו ברדיואקטיביות. אל תתפוס אותי במילה, אבל זה בערך מה שקראתי. אז יש הרבה דברים שאנחנו לא יודעים, וייתכן שהם כן בתחום השגתינו, אלא שאנו לא יודעים אזת כי אנו לא יודעים על אותם כלים.

דבר שלישי: יש לנו ים שמתרוקן: ים המלח. הסהרה היה פעם ים. פסח: אלהים קרע לנו את הים.

אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 08-04-2007, 16:22
צלמית המשתמש של Lennon
  Lennon Lennon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
אתה עוד השקעת,
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי wolfwolf89 שמתחילה ב "אתה אומר שהמטרה של הסרט היא:"

אני למדתי לתיאוריה שעתיים ועברתי ראשונה.
הטסט בכלל היה מצחיק..
זה היה בחופש הגדול וביקשתי מהמורה שלי שיקבע לי טסט(ראשון) עוד השבוע, כי שבוע הבא אני באילת.
אמר בסדר - ולא היה טסט, סתם ניסה לתרץ תירוצים.
התעצבנתי עליו ולא התקשרתי אליו.
אחרי 3 שבועות-חודש הוא מתקשר אלי ואומר לי "מחר יש לך טסט",
אמרתי לו "מה מחר? לא לקחתי שיעור כבר חודש!"
אז הוא אמר "יש פנוי מחר, או שיש עוד 3 שבועות, מה אתה מעדיף?"
החזרתי מיד "נתראה מחר!"

ו..עברתי P:

חוצמיזה,
אני נוטה להיות בנאדם חיובי.
ראיתי חלק מהסרט, לא את כולו, ואני מסכים עם אוהד בנוגע למטרה שלו..
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

ישן 05-05-2007, 12:42
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
אני חייב להוסיף
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "[סרט] דמינו ש...."

מצאתי מהיכן הגיע הסוד.
לכול אלה שרוצים ללמוד את הסוד.
הסוד כתוב בליקטוטי מוהר''ן ח''א תורה קצג.
זהו ציטוט מהאדם שכתב:
ציטוט:
ואני מצטט ''דע שהמחשבה יש לה תוקף גדול ואם יחזק ויגבר מחשבתו על איזה דבר שבעולם יוכל לפעול שיהיה כך ואפילו אם יחזק מחשבתו מאד שיהיה לו ממון בוודאי יהיה לו וכן בכל דבר '' ועכשיו לדבר הכי מעניין אני לא כותב כאן מי שרוצה באמת את הסוד על פי תורתינו הקדושה שיפתח את הספר הנ''ל ויברך אותי כל החיים אחים ואחיות יקרים כל הסודות שהגויים אפילו לא חלמו עליהם נמצאים אצלנו ועל כיוצא בזה כבר צעק הנביא ''אותי עזבו מקור מים חיים והלכו לחצוב להם בורות בארות נשברים אשר לא יכילו המים'' ואין מים אלא תורה כמו שאמר הרב הסוד שלהם חסר אי אפשר לעבוד אתו אבל במקור הנ''ל יש הדרכה מדויקת שמי שיעשה אותה בטוח שיצליח אומנם היא לא קלה כל דבר טוב נקנה בעמל ''אם לא זורעים לא קוצרים '' שלכם מאיר

בעצם הסוד תמיד היה ונמצא בתורה שלנו.
רק שאנחנו תמיד חושבים שהדשא של השכן ירוק יותר.

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:05

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר