לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2007, 20:14
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
פגישה ראשונה ... קצת חששות שלי בבקשה תעזרו

אני בימים הקרובים הולך להפגש עם מישהי חמודה שהכרתי דרך האינטרנט .

ולכן החלו לצוץ לי לא מעט חששות בזמן האחרון ... קודם כל בקשר למראה החיצוני ... היא ראתה תמונות שלי ... התמונות הן יחסית מטושטשות ומסתירות פרטים יותר קטנים ... כמו פצעים בפנים למשל וכו' ... דבר נוסף בגלל מזג האוויר המגעיל ... יש לי סוג של פריחה על היד ... משהו שמאד לא נעים לעין ... אני יכול ללכת עם שרוול ארוך ובכך להסתיר זאת אך עדיין זה יראה קצת מגוחך עכשיו בחום הזה
בטח חלקכם תגידו לי לחכות עד שזה יעבור ... אבל מניסיון שלי ... אם דוחים כאלה פגישות הרבה ... בסוף מה שקורה שהבחורה כבר מוצאת מישהו או שהיא כבר הופכת את הקשר לידידות ... מה שלא בא לי שיקרה ...
דבר נוסף הוא שאני מפחד שיגמרו לי נושאי השיחה ... אני אדם שזורם ומצחיק ... אבל הבעיה היא שהחיים שלי משעממים ... כמעט ושום דבר מיוחד לא קורה בהם ולכן אין לי כמעט מה לספר ... ואם לה לא יהיה מה לספר אז זאת תהיה בעיה ... ואי אפשר לשאול דברים קטנים כמו איזה מוזיקה את אוהבת ... כי כבר דיברנו לא מעט זמן באינטרנט.

תודה מראש על העזרה ו... אם יש לכם טיפים תתנו בבקשה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-05-2007, 14:57
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Audioslave שמתחילה ב "פגישה ראשונה ... קצת חששות שלי בבקשה תעזרו"

תראה, אף אחד מאיתנו לא מושלם ו-טוב שכך . אם אתה רוצה שהפגישה הזו תצליח - אתה חייב להיות בטוח בעצמך ולשדר זאת !!
כן, גם אם באופן זמני יש מספר פרטים במראה החיצוני שאתה לא שלם איתם, אז יש מה לעשות בנדון - להיוועץ בראש ובראשונה ברופא עור שיקנה לך טיפול הולם לפצעים ולפריחה ואח"כ ליישם את דרכי הטיפול המוצעות ולא להזניח .
-ואם אתה מדבר על פריחה שיוצאת בגב כף היד ומלווה ביובש כתוצאה מחילופי העונות - יש משחה מעולה בסופר-פארם שנקראת Axera (ללא מרשם רופא), שיכולה לרפא את זה במהירות הבזק .

באשר לנושאים לשיחה - אין כזה דבר אדם "משעמם", אדם שמגדיר עצמו ככזה הוא אחד שלא מתאמץ לסתור זאת . יש אין קץ נושאים לשיחה, כגון תחומים משותפים לבני גילכם : תחביבים, מקומות בילוי אהובים, סדרות אהובות ומשם - השמיים הם הגבול .

לסיכומו של עניין - אם היא בחורה עם ראש על הכתפיים ואתה תמצא חן בעיניה, ישנה סבירות שהיא בכלל לא תטריד את עצמה במה שמטריד אותך (ולך תדע - אולי היא באותו מצב בנוגע לדברים אחרים בגופה שאינה שלמה עימם ?) וגם אם אתה מוצא אותה בוהה באלו - תגיד שאתה מטפל בהם ואפילו תתלוצץ בנושא, זה ישחרר את האווירה .

בהצלחה, תעדכן איך הלך
רחלי .

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 05-05-2007 בשעה 15:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר