לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-05-2007, 17:17
  Costa Costa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.06
בנושא ה"בוא נשאר ידידים" חחח בקיצר חבר'ה מה סגרנו?

הנושא הזה דובר פה לאחרונה ורובנו הבנים באותו מצב כל אחד עבר את זה מתישהו לצערנו
מה רובכם עושים במצבים כאלה כשבחורה שאתם אוהבים\מרגישים משהו עלייה אומרת לכם את המשפט הכל כך דוקר הזה? האם תוותרו לה? או תחתכו? כמובן שזה אישי לכל אחד ושונה אצל כולנו, אבל בכל זאת
אם זו מישהי שהתחלתם איתה לקשר רציני וזה התקדם מעולה עד שתפסתם אותה לשיחה רצינית ואמרתם לה הכל בפנים והיא גם אמרה הכל ובסוף אמרה לכם שהיא מעדיפה ידידות ולא מוכנה כעת לקשר... מה אתם עושים במצב כזה? כשכבר עברתם הרבה יחד, כייף לכם יחד, אבל אתה עדיין לא מוכן לוותר על מה שהצבת לעצמך כי אתה מאמין במטרה, אבל בגלל הפחדים שלה לתת לזה הזדמנות זה לא הולך.

בואו נראה מה רובנו היו עושים במצב כזה? (בנות אל תתביישו לתת דיעה)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-05-2007, 22:25
  Costa Costa אינו מחובר  

מצדיק אותך לגמרי! כמו שכתבתי גם באשכול הקודם
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי רון חומש שמתחילה ב "הגבתי לך גם באשכול הקודם"

של מייקל90 הזה, גם לי היה מקרה דומה עם מישהי שרמזה ורמזה עד שהיא הציעה לי לצאת איתה.
אז נאלצתי יפה מאוד להסביר לה שאני לא מוכן לקשר כרגע וכל זה, אבל אז באמת לא הייתי מוכן!
היא הבינה והמשכנו כידידים (אני גם לא מאמין בידידות, תמיד יהיה מתח מיני בין גבר לאשה אין מה לעשות, לאחד הצדדים לפחות!),
אבל כשזה קורה לך עם בחורה שאתה אוהב אותה, ואתה יודע שתשקיע וששנייכם תרוויחו מזה, והיא אוטמת את עצמה אז אין ברירה! אתה צריך לקבל את זה או לחתוך, אבל דיי בואו נחפש היגיון בזה חחחחחח

עדיין, אני מדבר פה כללי, תגיבו בכלליות על פי דעותייכם, אצלי הסיפור מורכב אז אני לא דוגמא טובה :-|
ישן 01-05-2007, 22:16
  Costa Costa אינו מחובר  

חחח צא מהסרט אחי, מה המשחקי אגו האלה?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי -dingo- שמתחילה ב "אם היא דחתה אותי פעם אחת אז למה שבפעם השניה היא"

הגישה שלך לא נכונה אם ככה אתה חושב, אתה מהגברים שמפחדים לשמוע מבחורה "לא" צא מהסרט הזה, אם אתה יודע לזהות סוגי בחורות ואתה קולט אותן נכון תבין שאין דבר כזה "לא" כי בנות לא תמיד יודעות מה הן רוצות, כגבר אתה זה שמשדר ביטחון עצמי (לא להגזים) ואתה זה שמוביל אותה, ואם היא מספיק בוטחת בך ונהנית איתך וניסית לקדם את המערכת יחסים לשלב הבא והיא הסבירה שהיא לא יכולה כרגע אז יש לזה סיבה, אתה לא יכול ללחוץ עליה, אבל אתה גם לא אמור לחשוב שהיא "דחתה" אותך, אם היא הייתה רוצה לדחות אותך או לא להיות בחברתך כבר מזמן זה היה קורה, כל עוד היא בתמונה סימן שיש לה עיניין בך, השאלה מה אתה כגבר עושה עם זה...
ישן 01-05-2007, 20:09
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "בנושא ה"בוא נשאר ידידים" חחח בקיצר חבר'ה מה סגרנו?"

יש שיטות להפוך ידידה לחברה.... זה דרך מאוד מאוד ארוכה ולא פשוטה...

אבל אני אישית לא מאמין בידידים בין גבר לאישה... תמיד נשאר מתח מיני...
השיטה הכי טובה להתקרב היא ע"י מגע... מה שנקרא בשפה המקצועית קינו... מגע משחרר אצלה הורמוונים כאילה ואחרים אשר גורמים לה להתאהב... ויש שיטות נוספות עד שלבסוף היא הופכת לשבוייה בקסם שלך ואז יש לך סיכוי... אבל אם זאת סתם ידידה שאין בינכם יותר משלום, בוקר טוב, ולהפגש עם החברה כלום אז חבל על הזמן כי אם אין לה שום משיכה אלייך אתה תמיד תשאר במשבצת שכולנו שונאים של ה"רק ידידים"!!!

בכל אופן כל מה שכתבתי זה אולי נשמע קל אבל זה לא!!! אתה תמיד מפחד לעבור את הגבול ולהרוס את הידידות שיצרת איתה... ככה שזה ממש ממש לא קל! ושום דבר לא יעזור חייבים להתגבר על הפחד וללכת על זה
ישן 02-05-2007, 09:27
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי V.G שמתחילה ב "יש שיטות להפוך ידידה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי V.G
השיטה הכי טובה להתקרב היא ע"י מגע... מה שנקרא בשפה המקצועית קינו... מגע משחרר אצלה הורמוונים כאילה ואחרים אשר גורמים לה להתאהב... ויש שיטות נוספות עד שלבסוף היא הופכת לשבוייה בקסם שלך ואז יש לך סיכוי...

סלח לי על דעתי הכנה - אבל זו אחת התאוריות הטפשיות ביותר ששמעתי.
דווקא חוסר מגע הוא שיוצר מתח מיני. ריח למשל "עושה את זה" הרבה יותר מאשר מגע.
היא לא תהיה שבויה בקסם שלו אם היא לא "סגורה על עצמה" בכל כך הרבה מובנים. היא עצמה צריכה להיות לבד.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Costa
אני גם לא מאמין בידידות, תמיד יהיה מתח מיני בין גבר לאשה אין מה לעשות, לאחד הצדדים לפחות!

Costa, אתה עצמך מודה בזה, גם אם שלא במודע - בכך שאתה מוביל עצמך לתסכול.
משיכה חד-צדדית היא דרך עבורך להיפגע בלי סיבה - בזמן שאתה יכול לחפש לך מישהי שתתאים לך וגם יתאים לה מישהו שמעוניין בקשר בדיוק כשם שהיא מעוניינת בו.

אני חוזר על דברים שאמרתי בעבר - אנחנו נוטים לשכוח כמה אנשים ישנם בעולם. אנחנו "מעוורים" את עצמנו וגורמים לעצמנו תסכול שאינו נחוץ כלל.

עצתי לך היא חד משמעית - לולא תנתק את הקשר הזה, לא יהיה לך טוב.. לא תוכל להמשיך הלאה. מדובר בקשר שאינו בריא לך - בצורה שאינה משתמעת לשני פנים.

נסה לפגוש אנשים חדשים, בחורות חדשות (ולא חסרים לשם כך מקומות, אתרי היכרויות.. ועוד ועוד ועוד).

ישן 03-05-2007, 08:30
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
רק תוודא דבר אחד
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "במובן מסויים אתה מאוד צודק,..."

שהידידות לא מונעת ממך ליזום קשרים חדשים
אני יודע שבמקרה שלי בין החברה הראשונה שלי לשניה עבר המון זמן שבתוכו יצאתי הרבה עם ידידות שלי שהיוו כתחליף לחברה (ואני מדגיש ידידות ולא יזיזות) וכמובן שיצאתי פה ושם להכרויות עם בנות חדשות אבל אל היה לזה המשך ואני חושב שזה שהיו לי ידידות ומישהי לצאת ולדבר נתן איפה שהוא רגיעה לדעת שיש לך כאילו מישהי ורק מחפשים תחליף

אם אותה אחת שאתה היית רוצה ואמרת כל מה שהיית צריך להגיד השאלה היא האם היא עדיין תופסת לך את הלב ואת המקום שאמור להיות פנוי למישהי שתבוא או לא כי אם אתה עדיין סגור עליה לא בהכרח יהיה לך מקום למישהי חדשה גם אם תצא עם בנות חדשות לא תתן להן סיכוי וחבל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר