לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2007, 18:10
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
צורבים כ tray או שכאשר הצורב מגיע, כ Box לא מגיע איתו הכל. למה ומדוע?

אחרי חיפושים קצרים אחרי חנות שיש לה צורבים שמגיעים כ box והתגובות שקיבלתי היו מדהימות.
אמרו לי למשל: "היום לא מוכרים צורבים עם Box" , "אין לנו במלאי" או "צריך הזמנה מיוחדת בשביל צורב שמגיע כ box" והכי גרוע יש מוכרים צעירים שלא הבינו מה הכוונה צורב שמגיע סגור ובאריזה. הייתי חייב להסביר להם מזה בכלל.
לבסוף מצאתי חנות שכן מחזיקה כמות מוגבלת במלאי צורבי box.
היום קניתי צורב sata סגור כ box הלשונית של הקופסא הייתה סגורה ולא התעסקו איתה. (בדקתי לפני הקנייה)
בדקתי את התוכן ונידהמתי אין כבלים של sata. אז יש לי כבלים של sata, אך זה לא העניין. מדוע צורב שמגיע סגור עם לשונית שלא נגעו בה, מגיע בלי כבלים ומדיות כמו פעם?
מה כן היה מסופק?
תוכנת לצריבה של nero... אני צורב וצרבתי עם 7 תוכנות צריבה אחרות ולא עם נרו זה בטוח.
מדריך התקנה.
ברגים
הוראות על קרטון זול, כיצד להשתמש ב LightScribe

זה הדגם של הצורב שקניתי לשם השוואה הנה מה שהאדמיין מערכת היקר שלנו שימי קיבל עם אותו צורב כאשר הוא קנה.

מי התעסק עם קופסא ומתי זאת כבר חידה פשוט, אולי זה asus או היבואן. סביר להניח שזה asus עקב זה שהלשונית הייתה חדשה לגמרי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-05-2007, 18:35
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "תמיד קיבלתי כוננים אופטיים באריזת ניילון, אין בזה חדש."

דווקא כאן אתה טועה, זה לא היה ככה לפני כמה שנים. קניתי 7 צורבים לפני כמה שנים עד היום של HP,samsung ו lg ותמיד הם הגיעו סגורים וחתומים עם מדיות לצריבה מתנה, דסקים רב פעמיים, כבלים (אז ide), תוכנת צריבה נרו (יש לי בארון 7 דסקים של תוכנת נרו שבחיים לא התקנתי אותם, מהצורבים שהיו לי בעבר.) ועוד כל מיני מתנות שונות.
יש לי עדיין 3 אריזות עם הכבלים והכל של כמה מהצורבים הישנים שלי
אומנם אני בשנות ה 20+ שלי, אך אני מרגיש כמו דינוזאור נכחד בדרישה הזאת פשוט.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר