לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2007, 21:07
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
מצטערת להתערב ולהיות לא קשורה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי RACS שמתחילה ב "בולט זה אימו.. גם הזבל שהבאת זה בכלל חיקוי עלוב ללהקות טובות..."

בולט, ובילי טאלנט וכל החרא האחר, זה לא אימו, זה נחשב לאימו משומה, אבל זה לא נכון. גם אם זה אמוציונלי וגם אם זה צעקני.
אימו (או הארדקור אמוציונלי) זה בואו נגיד... סגנון מוסיקלי שמעטים יכולים להתחבר אליו ולהנות ממנו. (אני לא אחת מהם)

אימו זה קודם כל סגנון צעקני, רנדומלי, והכלים שם מנגנים בלי קשר. וגם אם זה פופולרי, זה בזכות המוסיקה... כי להקות אימו זה 90 אחוז מהמקרים, מחתרתי, ולא נעזר בפרסום של חברות וכו. מה שאי אפשר לומר על בולט.
embrace, harriet the spy, i- robot, ג'ואן אוף ארק, אלה בד"כ להקות שמוגדות כאימו.

כל אופן, סתם ככה לידע כללי.
יש אגב גם אתר שלם שקם בנושא- www.youdontknowemo.tk

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-05-2007, 12:49
  משתמש זכר eXtruct eXtruct אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי m=t שמתחילה ב "בוא נבהיר כמה דברים"

פשוט אנשים כמוך מעצבנים אותי.. כל יום איזה אחד מתחיל לשמוע מטאל שומע את כל החרא שיש ואחרי כמה חודשים בא ואומר "ואללה המטאל של היום זה לא המטאל של פעם" מילא אם היית בין הראשונים שקנו את האלבום הראשון של מטליקה, או בין הראשונים שראו את ההופעות של נירוונה אבל אתה לא..
מה לעשות שהיום יש מאט מאוד אנשים שמעריכים מוזיקה שנעשתה בשנות ה70-80 ולכן הלהקות גם עושות משהו שיתאים לילדים של היום כי מה לעשות שמתפתחות סאב קולטורות של פריקים פקצות וכו'.. כל אחד ומה שטוב לו..
רוצה הבי מטאל אמיתי? תשמע אלבומים ראשונים של מטליקה, נירוונה, מגהדת', גאנס אנ רוזס, לד זפלין וכו'. לא טוב לך? אל תבוא לפה בבכי שהמטאל של היום חרא כי אתה שומע רק בלאק דת' ומלודיק..
ישן 04-05-2007, 14:40
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02
אל תשכח שגם המטאל התפתח ממשהו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m=t שמתחילה ב "מטאל, כבר לא מה שהיה פעם"

אף אחד לא קם בבוקר אחד והמציא סגנון שלם כי שעמם לו.
אני לא מבינה מה הבעיה הגדולה עם כל הלהקות החדשות האלו שאתם כל כך אוהבים לשנוא. נראה לכם שאת כל ה"להקות הראשונות" לא שנאו בהתחלה? בטח ששנאו.

ולגבי המסחור - תחשבו על זה שגם להקה שמוציאה מרצ'נדייז עוסקת במסחור. מה כל כך נורא בזה? האלבומים והסיבובי הופעות שלהם לא מממנים את עצמם.
תחשבו על זה שלא כל הלהקות רוצות להופיע רק ב"מקלטי אנדרגראונד" בבאר שבע - וזכותם לשאוף ליותר מזה מבחינת רמה ומבחינת מאזינים. ומה לעשות? זה עולה כסף... אני לא רואה איך מכירת חולצה עם הלוגו שלהם או צילום קליפ יגרום ללהקה להיות פחות "טרו" מלהקה שאף אחד לא מכיר ושעדיין נושמת בעיקר ראדון בחזרות שלה מתוך עיקרון אנטי-מסחור מפגר.
ישן 04-05-2007, 22:50
  m=t m=t אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל m=t
וכרגיל אני צריך להסביר את עצמי כי אף אחד לא הבין
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי shai-li שמתחילה ב "אל תשכח שגם המטאל התפתח ממשהו"

לא אמרתי שצילום קליפ זה מסחור, ת'אמת אותי לא מעניינים קליפים של להקות, יותר המוזיקה, אבל יש אנשים שמעניין אותם שיהיה בסבבה, ומתי אמרתי שחולצות של להקות זה מיסחור, במיוחד כשאני בעצמי הולך איתם :S
כל מיקרה, לא אמרתי שהלהקה ממוסחרת, ולא אמרתי שאימו זה ממוסחר, אמרתי שבולט ממוסחרים.
ואני לא שונא כי זה להקה של סגנון חדש, זה אפילו סגנון חדש זה רוק פופ, והתעצבנתי שקוראים לזה מלודת'.
עכשיו בוא נבהיר כמה דברים:
לא אמרתי אף פעם על סגנון ממוסחר בדיון הזה.
ו"טרו מטאל" הכוונה מטאל לא ממוסחר ובשביל כסף.
ועכשיו להבהיר את זה, מיסחור זה לא מכירת חולצות או הוצאת קליפ או בולשיט דומה, זה לפרסם כל מני דברים, או לקחת 700 שקל כרטיס עם הלהקה לא שווה את זה.
עכשיו הכל ברור?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:09

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר