לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2007, 01:06
  Black-Panther Black-Panther אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
המלצה לא יודע מה לעשות .. איך שוכחים .. איך "מנצחים" ?

וואלה ת'אמת אין לי מושג מה בדיוק באתי לכתוב פה ..

כל ערב \ לילה שמגיעה כבר השעה שאני עייף ולא נרדם, שוב חוזרות המחשבות ..
העניין הוא כזה.. מאוד מאוד בתימצות ..

היתה לי ידידה ממש טובה, רציתי אותה היה ביננו אקטים אינטימיים .. בגלל שלא היה לי ביצים לדבר איתה וגם שכן היה לי זה לא ממש יצא לפועל אז פשוט החלטתי שננתק את הקשר אחת ולתמיד.
מאז ראיתי אותה עם בחורים אחרים והיא ראתה אותי עם בחורות אחרות .. מה שכן כל הזמן היא קוראת לי את האוואי באופן אובססיבי כמעט .. כבר אולי 3 חודשים שאנחנו לא מדברים ..
היתה בחורה שהיתה כל כך קרובה אלי אפילו באופן שבתור בן אדם ולא בתור בחורה.. גם אם ה"רגש" של האהבה לא היה פה מעורב היא היתה ממש קרובה אלי .. ומספיק עם החפירה..

הבעיה שלי שכל פעם שאני רואה אותה קוראת את האוואי, רואה אותה בעיר .. אני מתבאס חבל על הזמן .. כי קשה לי עם זה, ומצד שני פשוט צריך להשלים עם זה שזה המצב.
ואני יודע שהיא מרגישה בדיוק אותו דבר כמוני (בקטע של הבאסה והכל..) ואנשים לא מפסיקים לשאול עליה כל החיים .. וכל פעם צריך להסביר שאנחנו כבר לא ביחד ולא בקשר .. וזה כל פעם מעלה לי את הזכרונות מחדש והספקות .. זאת פשוט היתה ה-בחורה.. וקשה להשלים עם זה שסיימתי הכל פשוט .
הגעתי למצב פשוט שכמו שלועסים מסטיק ואחרי כמה זמן כבר נגמר הטעם ? זה היה המצב .. שפשוט כבר עד שהיא סוף סוף רצתה כביכול לתת לזה צ'אנס.. כבר לי יצא החשק מכל זה מרוב ה"רדיפות" שהיא לא היתה מודעת אליהם .. - לא הייתי מראה לה את זה בשום צורה.. לא מתקשר אליה .. ממש נדיר שהייתי מתקשר.. לא קובע.. - היא זאת שהיתה אשכרה מחזיקה את הקשר אבל הוא עדיין היה פשוט קשר שכולם קינאו בו .. אני פשוט בן אדם שלא יכול להראות שיש לי תלות באחר .. (במיוחד שמדובר בבחורה שאני רוצה \ אוהב) ...

אני פשוט כבר לא יודע איך "לספוג" את זה.. קשה לי עם זה .. כל פעם להזכר בה מחדש אם זה שמדברים איתי עליה, אני נזכר לבד .. רואה אותה וכו' .. הבעיה שפשוט כל מקום שאני מגיע שואלים עליה .. מרוב שהיו רגילים לראות אותנו ביחד ..

איך אפשר לשכוח אותה ..? זה פשוט כל כך קשה.. וזה הפתרון .. אל תנסו לגרום לי "ללכת על זה" כי זה סתם יעשה נזק.. אני שואל פשוט איך אפשר להפסיק לזכור אותה .. כל דבר מזכיר לי אותה .. שירים, מקומות וכו' ..
כדי להפסיק את הקשר הכרתי לה כביכול מישהו (היא לא יודעת שזה אני התערבתי בנושא..) כדי לדעת שאני סגרתי מעגל וכביכול עשיתי את הדבר הנגדי .. וזה עזר אבל לטווח הממש קרוב זה עזר.. לא לרחוק .. ועוד בהתחלה היא היתה מנסה לדבר איתי לשבת איתי בפאבים שהיתה רואה אותי והכל .. והיה לי קשה אבל פשוט הייתי כל כך סנוב אליה וכל כך יבש שזה לא להאמין .. ייבושים כאלה לא הייתי עושה לאויב הכי גדול שלי .. אבל זה היה הדבר היחיד שיכלתי לעשות .. =\
זה פשוט כל כך קשה.. כל כך היה לי כיף איתה וכל כך נהנתי איתה שזה משהו שאי אפשר להבין אפילו .. וזה עוד לא בכלל בקטע של הרגשות שהיו לי אליה והתפתחו עם הזמן ..
היא פשוט לא מודעת לכמה שהיא חשובה לי .. אפילו עכשיו שאני לא מדבר איתה אם מישהו ידבר עליה \ יקרה לה משהו .. אני פשוט ישרוף את הבן אדם בחיים .. והיא לא מודעת לכמה שהיא חשובה לי ..
אני במצב נפשי ממש גרוע ... כלום לא יציב, אני גר לבד כי ההורים עזבו את הבית .. אני לא בקשר איתה .. הצבא הולך רק נגדי .. זה פשוט קשה ...היא היתה כביכול ה"עוגן" שלי בחיים ומצד השני זאתי שגרמה לי להכי הרבה "צער" .. פשוט אי אפשר לתאר במילים את זה..

אני פשוט חייב איכשהו לשכוח ממנה \ להצליח איכשהו להתנער מזה .. כבר עברתי את השלב שאני כל הזמן מזכיר אותה או דברים כאלה.. אבל זה שאני לא מראה את זה כלפי חוץ לא אומר שזה לא שם ..

תעזרו לי .. ומצטער בדרך כלל אני לא נוהג לשפוך את הלב.. פשוט זאת הדרך שלי להוציא דברים החוצה .. במקום להתעצבן אני רושם את זה וזה עוזר לי "להוריד מהלב" ..

תודה ..

היתה לה הצגה של תיאטרון (במגמה) שהיא עבדה עליה כל השנה .. וממש רציתי ללכת והייתי בסוף בבסיס .. ואפילו שתכננתי לדפוק משם דוך פשוט נעלו את השערים של הש"ג ודפקו אותי חבל על הזמן .. רציתי לפחות להיות שם אפילו אם היא לא תדע .. שאני אדע שאני כן הגעתי לדבר הזה שהיא היתה מדברת איתי עליו כל הזמן והיה לה כל כך חשוב..

נערך לאחרונה ע"י Black-Panther בתאריך 09-05-2007 בשעה 01:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-05-2007, 19:19
  משתמש זכר ido_r ido_r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Black-Panther שמתחילה ב "לא יודע מה לעשות .. איך שוכחים .. איך "מנצחים" ?"

באמת מצב קצת קשה אחי.
אף אחד לא נראה לי יוכל להביא לך עצה שתשכח אותה אחריי שנייה.
אומרים שהזמן עושה את שלו.
גם לי היה אותו מקרה בערך.
רציתי איזו אחת, אבל ממש רציתי, לא הלך וניסיתי לשכוח אותה.
רק אחרי שיצאתי עם אחרות ועברה חצי שנה בערך שכחתי אותה (אבל תמיד יהיו ממנה זיכרונות).
פתאום היא חזרה לדבר איתה אחרי שנה וכל מה ששכחתי חזר אליי בבום.
עכשיו זה הכל תלוי בך, רשמת שאין מצב שתחזרו לדבר, אתה פשוט צריך לנסות לשכוח אותה וזהו, בלי יותר מידי דברים.
תנסה לצאת עם אחרות, אל תחשוב על מה היא עושה, עם מי היא יוצאת, תנסה לא לצאת למקומות שהיא יוצאת.

אין לי עצה יותר מידי טובה.
כי לא משנה מה יהיה היא הייתה חלק מהחיים שלך וקשה לשכוח חלקים מהחיים.
מקווה שתצליח אחי ואל תדאג יהיה בסדר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר