לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2007, 15:57
  --baybygirl-- --baybygirl-- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.07
צריכה עזרה

היי אני דיי חדשה כאן.. יש לי בעיה גדולה עם החבר.. וידיד שלי אמר שאולי כאן מישו יכול לעזור..
יש לי חבר שגדול מממני יש לו ראש שונה משלי.. אנחנו כבר שנתיים ביחד (עוד יומיים) והוא כל הזמן מתנהג אלי לא יפה.. יש לו ימים.. יום אחד טוב יום אחרי מתנהג אלי כמו זבל...
לפני שהכרתי אותו היו לי מלא ידידים חברות.. והוא הרחיק אותי מכולם.. הכל פתאום ניהיה מגעיל.. בהתחלה הוא היה נחמד היה ממש כיף עד שפתאום הוא התחיל להרוס הכל..
הוא תמיד כועס.. עד שכבר כל יום כמעט אני בוכה בגללו... יש לילות שלמים שאני לא ישנה... אני נורא אוהבת אותו... ולא רואה את עצמי בלעדיו.. והוא לוקח אותי ועושה ממני סמרטוט... כל השבוע אני לא רואה אותו ובסופש שהוא בבית הוא בקושי בא אלי... הוא כל היום סביב בנות אחרות "ידידות" ומה אני כבר יכולה להגיד לו אם הוא עם ידידות שלו...
היום כעיקרון אני והוא שנתיים והוא לא מביא לי כלום אפילו מזל טוב לא אמר.. במקום זה הוא קנה לידידה שלו מתנה מאילת...
אני כבר לא יודעת מה לעשות... הוא כל הזמן רק משחק לי ברגשות... הוא הורג אותי מבפנים ואני יודעת שאם אני יגיד משו אנחנו ניפרד..
למישו יש עצה? חוץ מלזרוק אותו.. כי את זה כבר כולם אמרו לי..=/ ואני לא יכולה לעמוד בזה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-05-2007, 16:09
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
אין מנוס
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי --baybygirl-- שמתחילה ב "צריכה עזרה"

נשמע שהקשר שלכם כבר לא מה שהיה פעם, וכנראה שאפילו רק פוגע בך.
ההשפעה של חבר שלך על חייך מצטיירת כשלילית, ולכן אני לא רואה אפשרות אחרת.
תחשבי על כל הקשרים שנשרפו בשנתיים האחרונות- חוג החברים והחברות שלך שהצטמצם, היחס של חבר שלך אלייך, ההתנהגות שלו ומצבי הרוח המשתנים.
קחי את עצמך בידיים, תתפסי איתו שיחה ותגידי לו כל מה שאת מרגישה. אם הוא מראה סימנים של חוסר איכפתיות- כנראה שצריך לגמור עם זה.
אומנם, העובדה שאת אוהבת אותו אומנם מהוה מכשול רציני- את לא יכולה להרשות לעצמך לעזוב אותו, אבל כמו שאמרת- הוא רק פוגע בך, הורג אותך מבפנים וגורם לך ללילות ללא שינה.
תראי, זה יקח זמן, אבל אין אפס, את תתגברי. בסוף את תוציאי אותו מהחיים שלך.

אני אתן לך את הדוגמא האישית שלי:
היתה לי חברה במשך חמש שנים. לפני שנה וחצי היא נפרדה ממני די בהפתעה והיה לי ממש קשה עם זה. בסופו של דבר החלטתי לא לוותר ולהסתכל קדימה, וההחלטה שקיבלתי הוכיחה את עצמה- הוצאתי אותה לגמרי מהחיים שלי, למרות השנים שהיינו ביחד (אני מגיל 18 עד 23, היא 17 עד 22), למרות שהיא גרה לידי, למרות שהיא לומדת באותו מוסד אקדמי שאני לומד בו, ולמרות שהיא כותבת בפרש (ואפילו בפורום הזה יש לה מספר תגובות מהתקופה האחרונה).
יש לי חברה כבר ארבעה חודשים, ולמרות שזה נשמע מעט זמן, הקשר שלי איתה מדהים ורציני (החבר'ה שלה קוראים לנו הזוג המלכותי ).
כמה שזה קשה, בסוף את תצליחי להתגבר עליו, ואני מוכן להבטיח לך שבמקומו יגיע מישהו אחר שילמד לכבד ולהעריך אותך, ושיתייחס אלייך בהתאם.

ישן 03-05-2007, 16:25

לא יודעת לפעמים אני חושבת אולי אני לא בסדר..

כי הוא תמיד אומר לי שאין בינו לבין אף אחת אחרת משו ושהוא אוהב אותי...
הוא מאשים אותי הרבה בכל הבלגן שלי ושלו...
תגידו לי אתם.. זה נראה לכם בסדר להיות עם מישהי ותמיד לקנות למישהי אחרת דברים? לא מזמן הוא קנה לה פיג'מה עכשיו הוא קנה שרשרת או משו...
הוא מדבר איתה שעות בפלאפון וכשהו רב איתה אחרי שלושה ימים הם תמיד משלימים.. היה בינהם משו בעבר... ואחרי זה הם לא ידברו תקופה והוא בדיוק הכיר אותי... ואז היא ביקשה סליחה ומאז שהם שוב חזרו לקשר התחיל הלבגן..
אני כל מתעצבנת שהוא ניפגש איתה ומדבר איתה וגם ביקשתי ממנו היום שיקנה לי שרשרת ואז הוא אמר שהוא קנה את השרשרת שאני רציתי בשבילה.. וכשביקשתי שיביא לי את השרשרת הוא אמר שפעם הבאה יקנה לי... אבל אני לא מבינה מה הבעיה להביא לי אותה? הרי היא במילא לא יודעת שהוא קנה לה?

אוף אני בבעיה רצינית? להפרד ממנו בעעע זה חתיכת עומס שאני פוחדת רק לחשוב עליו...
גאד מה אתם חושבים? אני או הוא לא בסדר?
ישן 03-05-2007, 16:36
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי --baybygirl-- שמתחילה ב "לא יודעת לפעמים אני חושבת..."

שמעי.

קשה לך לראות את הסיטואציה מבחוץ, כשם שאנחנו עושים.
את סגורה כרגע בקונכיה. את חושבת שאת מגינה על עצמך כך - אך את רק נפגעת יותר ויותר.

אין כאן שאלה בכלל.... אין שום דבר לא בסדר בך - אני חושב שאני מייצג ציבור שלם של אנשים שקוראים כאן את האשכול שלך ורוצים לומר:
"תזרקי כבר את המנוול !!"

הוא לא שווה אותך... לא שווה את העובדה שתיפגע כך לחינם.
התרגלת במידת מה לחיים כאלו - שאינך יודעת אחרת - אך את חייבת לעשות זאת - עכשיו... לא לחכות לשום רגע אחר - לקום וללכת !

זו החלטה שלך בלבד...רק את יכולה להוביל עצמך למעשה הזה, שישחרר אותך מתחושת החרדה הזו, מהפחד לכאורה להישאר לבד.
אבל.. עוד תראי שתתבדי. גם אני סיימתי קשר ארוך שרק עשה לי רע- אחר כך פגשתי את מיכל, שהיא החצי השני שלי.

כמו שאמרתי כבר כאן בעבר... גם את לא לבד!
אנחנו כאן.. אנחנו כולנו בפורום מוכנים להיות כאן אחד בשביל השני... ולכן אנחנו שמחים שהחלטת לשתף אותנו בזה

נערך לאחרונה ע"י rgrg בתאריך 03-05-2007 בשעה 16:39.
ישן 03-05-2007, 16:30

דברים חיובים?
הוא גורם לי להרגיש משו שאף אחד לא גרם לי להרגיש...
ואני יודעת שמי שהיהי פעם טמון עמוק בתוכו ולא יודעת איך להוציא את החבר שהיה לי לפני שנה..
חשבתי אולי לא להעיר לו יותר על מה שהוא עושה לא בסדר... אבל אני מתפוצצת.. כל החברות אומרות שהוא משחק בי...
אני ילדה יפה הרבה היו מתים להיות איתי... זה לא שאני איזה יצור צולע ומגעיל.. ולפעמים נידמה כאילו הוא לא נמשך אלי... ה' ישמור...
אבל עדיין שאני רואה אותו אני מתה לחיבוק ונשיקה כאילו זה הדבר שאני הכי רוצה בחיים... החיבוקים שלו הנשיקות שלו גורמות לי להרגיש משו מדהים... אבל אין לי מושג מה איתו.. ושאני מנסה לשאול הוא רק מתחמק מלדבר על רגשות וכאלה...
פעם גם היה אומר לי כל יום שהוא אוהב אותי.. היום אולי לפעמים הוא קורא לי מאמי... ודברים נחמדים כאלה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:12

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר