לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2007, 22:04
צלמית המשתמש של דוד רבוש
  דוד רבוש דוד רבוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.07
האיש יצא כמו גדול
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הנביא עמוס שמתחילה ב "ג'וק קטן ומסריח. "פרלמנטר מבריק" יענו. אנשי שמאל העריצו את האינטלקטו..."

תגיד מה שתגיד עליו וכמה שלא נשמיץ אותו הוא יצא כמו גדול מכל העסק הזה.
הרי לא ישללו את אזרחותו ואת זכאותו לפנסייה שאתה ואני נשלם לו , כי הוא חבר כנסת בדימוס ומגיעים לו בדין כל ההטבות (אלא אם יוכח ההיפך).
באותה נשימה גם חלב את החיזבאללה וקיבל כספים, יענו,,, ספרים בעברית ובאנגלית.
אז מה נותר לנו ?
לאכול את הכובע ולשמוע את הקוטר הזה מבכה על מר גורלו בארצות ערב.
מה שמעניין אותי בכל הפרשייה הזאת , שמלבדו שעושה פרסומת לעצמו ואחריו מחרים מחזיקים כל "דורשי שלומנו" מהמגזר הערבי , לא שמעתי תגובה כלשהי בזכותו מהמדיה הערבית , למעט דיווח ענייני וקצר בהחלט.
מעניין , לא ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2007, 10:36
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
'מילאו פיהם שתן' לאחר שעלה להם לראש.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "לא מים: "מלאו פיהם שמן זית""

בהזדמנות זו רציתי לנצל את הפורום להבטים עסקיים:
אני ושרוליק פותחים עסק קטן בשם "ספריית השלום" לאספקת שרותי מידע למפלגות מסורתיות בארצות סמוכות. שרוליק סבור שזה יקדם את השלום ולדעתי אני זה ישפר את מצבנו הכלכלי.

מחירון
*דיווח על מצב המורל בעם [לדוגמא: המצב בטטה, כולם מבואסים] - ספר וחצי באנגלית

*דיווח על מצב המורל בקבוצה ספציפית בעם [לדוגמא: יריב אופנהיימר שמח מאוד לשמוע את נאומו של השייך נסראללה] - שני ספרים באנגלית

* דיווח על המורל ביחידה צבאית [לדוגמא: החבר'ה בתאג"ד מתים לצאת הביתה] שלושה ספרים באנגלית + ספר בעברית דמי תרגום [כי בד"כ לא מבינים אותם כשהם אומרים את זה]

* מידע צבאי [לדוגמא: השקם בבסיס ... יסגר מוקדם מן הרגיל] - בחינם [פשוט השקמיסט לא יודע לקרוא וגם ככה לא עומד בזמנים. זה מה שנקרא - מוצר עוגן]

* מידע חקלאי [לדוגמא: האבטיחים השנה חרא] - ספר בעברית [אמרתי שלא יהיה לזה שוק אבל שרוליק מאמין במיזמים כלכליים משותפים]

* מידע חקלאי מעשי [לדוגמא: קיבוץ נוה ותרנים הניח 3000 מטרים של טפטפות והאידיוטים לא הציבו שמירה, גישה נוחה מדרך העפר הדרומית] - 5 ספרים באנגלית או 500 ספרים בערבית במבטא בדואי [אמרתי לשרוליק שאם כבר חקלאות אז שיצא לנו משהו מזה וכדאי גם לפנות לקהל היעד העיקרי]

* מידע פוליטי רגיש [לדוגמא: אולמרט ראש ממשלה לא פופולרי] - 2 ספרים באנגלית

* יעוץ ארטילרי [לדוגמא: אם תירו על אוניברסיטת חיפה ותפילו את הבניין על יושביו תזכו לפופולריות רבה בקרב הציבור היהודי בא"י ובעיקר בקרב חובבי הארכיטקטורה והנוף] - 4 ספרים באנגלית

** מחירי הספרים באנגלית מתייחסים כמובן ליורו ולא לדולר

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 04-05-2007 בשעה 10:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר