לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2005, 06:58
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
פיפוללללללללל חזרתי מהגדנ"ע אתמול!:))

טוב אז אני לא יודעת עד כמה שמתם שאני לא הייתי פה בשבוע האחרון... אבל די נעלמתי.. {זה הולך להיות מגילה אז מי שלא רוצה לקרוא...אני מבינה חיחי}
הייתי בגדנ"ע בשדה בוקר. וואי אני לא יודעת איך להתחיל בכלל !!!!
היה כל כך כיףףףףףףףףףףףףףףףףף !!!!!!!!!!!!!!11
טוב אז ביום הראשון לקחו אותנו לסרט על בן גוריון, ומשם לקחו אותנו לבסיס... התפזרנו כמה שיותר {כי המפקד מנייאק חחחח הוא מצביע על כמה בנות שבא לו והן ביחד בצוות..} ובקיצור יצאנו קבוצה ממש, ממש טובה!!! הייתי עם 2 חברות טובות שלי ועוד 2 שאני 'בסדר' איתן... וחוץ מזה סתם בנות סבבה מהשכבה שלי... אז לימדו אותנו לעמוד בהקשב וב -ח' מדוגמת... ונתנו לנו זמנים של 20 שניות פתחתן לי ח' ליד העץ שמאחורי השביל 20 שניות זוז! כן המפקדת 20 שניות! 20,19,18.....
והיום הראשון הסתכם דיי בללמד אותנו ת'חוקים... ניסו להוציא אותנו למסע והוא התבטל כי היינו עם בנות מקדמה שדי היו מופרעות והמפקדים התעצבנו עליהם והחזיקו אותנו שעה בעמידה לפני המסלול ובסוף יצאנו ל10 דקות הליכה וחזרנו בעע...
המצאנו המון המון שירים ביום הראשון !!! כל מיני כמו ... "צ'ה, צ'ה, צ'ה, צ'ה, צ'ה -צוות 4- צ'ה, צ'ה, צ'ה, צ'ה, צ'ה -צוות 4- צ'ה, צ'ה, צ'ה, צ'ה, צ'ה - צוות 4... אנחנו צוות 4, וזה ממש סבבה, אותו לא נעזוב, גם אם נמות ברחוב ו....צ'ה, צ'ה, צ'ה, צ'ה, צ'ה -צוות 4...."
וגם השיר של רוני סופרסטאר... "תסתכל כאן מסביבך {אה או אה או אה או} צוות 4 מקיף אותך {אה או אה או אה או} לא תצליח להתגונן {גונן} כי צוות 4 מ*יין...."
וכ'ו
ביום השני היה יום שדאות... הוציאו אותנו לשטח ולימדו אותנו איך מתנהגים בשטח... כמו, פחם על הפנים... מלא מלא ענפים ודשא ופרחים על השיער שלא נראה בשטח... לימדו אותנו שאסור להשאיר את כל הקופסאות שימורים עם הצ' של הצבא בשטח כדי שלא יגלו שאנחנו באזור... לימדו אותנו לעשות פזצתות, ולימדו אותנו ש אז"ר זה אויב,זרק,רימון... ובקיצור הלכנו המון בשטח ועשינו כל מיני דברים מוזרים וכאלה... ובדרך חזרה אני חזרתי באוטו בגלל האסטמה שלי... מה לעשות - במדבר יש סופות חול... ומי שיש לו אסטמה פשוט נחנק... בקיצור חזרתי באוטו והבנות האחרות הלכו עם הצוות של הבנים ואמרו שהיה ממש כיף ומצחיק איתם...:\
לא נורא - אני חזרתי קניתי לי בורקס גבינה בשק"ם! ופרנץ ונילה לשתייה... וגם קולה ליותר מאוחר וישבתי עם הבנות שהיו חולות ולא יצאו -באוהל ואחרי האוכל התקלחתי מקלחת נורמלית.... {מה לעשות כשיש גדוד של בנות שרוצה להתקלח והמקלחות בלי וילונות -לרוב פשוט לא מתקלחים!} טוב אז אחר כך הבנות חזרו ושיחררו אותן לחצי שעה מנוחה ומקלחות ואחר כך הלכו לחדר אוכל ואני סתם ישבתי עם חברות שלי...אחר כך היה מסדר הנפת הדגל ואז הלכנו לשעת ת"ש ולישון... {ממש לישון!! היה כל כך קר שספק שמישהו יכל בכלל להירדם...}
קמים ב5 וחצי כי המסדר ב6... ופעם המסדר היה ב5 וחצי אז קמנו ב5 והיינו סחוטות...בעע
טוב אז יום שלישי הגיע. אמרו לנו שהיום נעבור המון שיעורים על נשק כי יום רביעי אנחנו הולכות לטווח !
אז לימדו אותנו הכל על נשק ואיך מחזיקים אותו והכל בעצם...וזה מה שדיי העביר את הזמן עד סביבות 4... אחר כך ארוחת צהריים כמובן כל תזוזה שלנו היא ב20 שניות זוז ואין רגע של מנוחה.. ואחר כך לימדו אותנו על סמלים ועל תגים וכל מיני בבולשיט והיום הזה הסתכם בללמוד פשוטו כמשמעו...
יום רביעי - מטווחים !!!!!!!!!!
אז עשו לנו בבוקר שיעור אחרון על מטווחים... כדי להיות בטוחים שכולן יודעות מה לעשות ואז הריצו אותנו כמובן ב-50 שניות זוז... לטיולית {מה זה טיולית? תדמיינו התחלה של משאית שמחוברת לה כל הקטע הזה של אוטבוס רק שבחלונות יש סורגים..קיצור הרגשתי כמו אסירה שמעבירים לבית כלא אחר חחח} בקיצור הגענו למטווחים... וואי כמה התרגשתי אין לכם מושגגגגגג.... זה היה הדבר הכי מגניב בעולם !!!!
היו מלא שפגענו איזה 1\2\3... ובכלל היוכאלה שלא פגעו בכלל....
אני פגעתי מתוך 11 כדורים - 7 !!!!!!!!!!! ו2 מתוכם היו באיקס!
{חחח אחר כך המנהל של הביצפר שלי הגיע לביקור והמורות הכריחו אותי להראות לו את הדף שלי והוא התלהב ושאל אותי אז מה אני יעשה בצבא ועניתי לו "אני ירה בכולםםםםםם" חחחחחחחחחח}
בקיצור אני כולי הייתי התרגשות ביום הזה ואחר כך עשו לנו שיעורים כי ידעו שנהיה בקטע של וואי ירינו והכל... אז לימדו אותנו שיעורי טוהר הנשק וכ'ו ועשו לנו גם שיעור שנתנו לנו פרח וחלק של הנשק והעבירו אותו בין כולם וכל אחד צריך לומר מה 2 הדברים האלה מעלים לו לראש וכ'ו....יותר מאוחר לקחו אותנו לחובשת לבדוק שהידיים שלנו כשירות לעבודה ועשינו תורנות חדר אוכל בעעע....היה מצחיק! שרנו המון חח אחר כך שעת תרום שינה והלכנו לישון תשושות...
טוב יום רביעי עבר... והגענו לחמישי. כולנו היינו במצב של "יוווווווו היום הבייתה!!!!!!!!!" ו... היינו באטרף של לחזור כבר... אבל למפקדים הייתה תוכנית אחרת:\ אז בבוקר אכלנו {יותר נכון -לא אכלנו חח} ואז הלכנו לטקס סיום של חניך מצטיין וכ'ו... כל זה היה בקבר של בן גוריון שצמוד לבסיס שלנו... ואז חזרנו לבסיס והכריחו אותנו להתחיל לנקות ולשטוף... שטפנו איזה 7 כיתות והיינו תשושות כבר ועצבניות כי רצינו ללכת כבר הבייתה ולא שיחררו אותנו... בסוף נתנו לנו לרוץ להוריד ת'מדים כבר וכל כך לא היה לנו איכפת שכולם מסביבנו מסתכלים והתפשטנו באוהל כבר רק להוריד את החרא הזה מעלינו וללבוש אזרחי... כשכבר הכל היה מסודר לפי חולצה\מעיל\תגים\מכנסיים\חגורות\מימיות לקחנו את התיקים והתיישבנו מחוץ לאוהל עליהם, המפקדת שלנו באה ואז היה לנו שבירת דיסטאנס {שבירת מרחק בין מפקד לחניך} והיה כל כך מצחיקקקקק.... מסתבר שהמפקדת שלנו מתה עלינו! היא ממש נהנתה ואמרה שהיינו הקבוצה בהחלט הכי מצחיקה וקלה שלה... היא אמרה שהיא בחיים לא נהנתה ככה עם הקבוצות ואנחנו המחזור ה10 שלה כבר... היא כולה בת 19 !!! היינו בטוחות איזה 22.... אין לה חבר... {ואם לא הייתי תפוסה הייתי עושה אותה נשבעת לכםםםםםם כזאת כוסית!!!! עיניים כחולות שיער שטני בלונדיני...גררר...} בכל מקרהה... היא התחילה לצחוק איתנו על כל מיני דברים שהיו שהיא נורא השתדלה לא לצחוק בהם למרות שהיו כמה פעמים שהיא התפוצצה מצחוק... בקיצור עלינו לאוטבוסים כשכולנו צורחים "יא,יא,יא,יא,יא,יא,יא" יוד אלף..חח.. והתחלנו לשיר מלא מלא שירים כמו "צוות 4, קרנפיות! קרנפיות -צוות 4- צוות 4 -הכי טובות, הכי טובות -צוות 4" והשיר שהכי אהבתי זה:
When I Say GO you say FIGTH"
GO - FIGTH,GO - FIGTH
When I Say WIN you say TONIGHT
WIN - TONIGHT - WIN - TONIGHT
When i say
צוות
you say 4
צוות - 4 - צוות - 4
When i say ALLRIGHT you say ALLRIGHT
ALLRIGHT - ALLRIGHT - ALLRIGHT - ALLRIGHT
SOOOOOO.....
GO FIGHT WIN TONIGHT
צוות 4
allright allright!!!!!!!
{כשאומרים את זה, זה יותר מגניב...}
בקיצור..
היה מגניב! היה כיף! הייתה חוויה מטריפה ואני לא מצטערת שיצאתי! נהנתי מכל רגע והתגעגעתי לכולכם! התגעגעתי ליפה שלי.. זוהר הנסיכה שלי... לכל החברים והחברות שמחוץ לביצפר גם לפורום הזה התגעגעתי ובמיוחד לבית, למקלחת, לשינה טובה, למשפחה...
כשהגעתי הבייתה לא ידעתי מה לעשות קודם.. רציתי לעשות כל כך הרבה דברים והייתי לבד בבית אז אכלתי ונירדמתי על הספה וקמתי היום ב6 וחצי בבוקר חחח ועכשיו... אחרי שסיפרתי את המגילה שהייתה לי לספר אני ירוץ למקלחת.... אוהבתותכםםםםםםם!!!

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-02-2005, 07:37
צלמית המשתמש של שאנטית אלגנטית
  שאנטית אלגנטית שאנטית אלגנטית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שאנטית אלגנטית
המלצה ברוך שובך אהובה!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "פיפוללללללללל חזרתי מהגדנ"ע אתמול!:))"

נשמתי היפה!
דבר ראשון, ברוך שובך הביתה...
דבר שני, תני לי הקשב! צעירה...
ודבר שלישי, נחשי מי השיגה קצין...??

שמחה שנהנת מקסימה שלי...נוטי אמרה לי שנסעת אבל עקב מחסור חמור בזמן לא יצא לי להתקשר...מצטערת בובית...
רק שתדעי שהגדנע היא כלום לעומת מה שתעברי בצבא הסדיר, מבחינת הכייף הכוונה, כי טירונות עוברים רק פעם אחת... (לצערנו) - מחנה 80- כבוד!
הסדיר הוא שכונה נפלאה... הטובים לחימוש!!
חגגתי פז"מהולדת לפני חודש...עוד 11 חודש אני בחוץ.. (לא רוצהההההה!!).

עכשיו כשאת בבית, אולי תקפצי לבקר את חברתך המתגעגעת, הרוצה לשמוע סיפורי זימה עליך ועל זוהר...?! מה דעתך? אה??? אה??? אה???

דברי איתי, ואני לא מוותרת לך על הביקור!!!!
אוהבת המון!!
שושי...
(ד"ש מבוניטה...)

עברי עשה לי ילד!!!! (או שלא...)

נערך לאחרונה ע"י שאנטית אלגנטית בתאריך 04-02-2005 בשעה 07:40.
ישן 06-02-2005, 15:24
צלמית המשתמש של תותית

שושיייייייייייייייייייייייייייייייייי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שאנטית אלגנטית שמתחילה ב "ברוך שובך אהובה!!"

תאמיני ליייייייי שמחה לחזור הבייתה! למיטה החמה, למפזר חום! למקלחת עם וילון! לאנשים עם רגשות... לחיות! חיחי... למרות שאני ממש מתגעגעת לשם חח....
צעירה? שציט!!!!!!!!!!!!!!!!!! שתקי צעירה טירונית !!!!!!!!!!! :] חחחח

מממ חפיף שלא התקשרת, במילא לרוב הפלא היה סגור... לא נורא, העיקר שעכשיו אני יכולה להשתכר וליפול עלייך :]

אחווווווווווותי סחטיין על הקצייייייייין !!!!!!!!!!!!!!!11111
אני בקרוב אבוא לבקר! מבטיחה להגיע בחודש הקרוב שזה מאוד קרוב מבחינתי!! חחח אצלי כבר אנשים קבעו תוכניות לפסח שלא אוכל לבטל חחחחחחחחח :]]]

וד"א, הדברים פחות או יותר הסתדרו עם זוהר.... אז, כן, בקרוב יהיו הרבה סיפורי זימה...חחח

ד"ש בחזרה לבוניטה... תגידי לה להשתמש בקשרים שלה ולמצוא לי את נוש ...
אוהבתותך המון עד הכוכבים ובחזרה ושוב עד אליהם ובחזרתיים :>
מווווווווווווווווווווווואה
תות

ישן 06-02-2005, 15:30
צלמית המשתמש של תותית

נועמוווווווווווווווווווווןןןןןןןן
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי no0om שמתחילה ב "תוווווווווותתתתתתתתתתD:"

מוכשרון שלייייייי ארוסייייייייי יקירייייייייייי...
הרמת\הורדת ת'אסלה? זרקת את הזבל בזמן שלא הייתי???..........

פשושון התגעגעתי המון ! אני מצטערת שלא יוצא לנו לדבר אני לאחרונה באמת עסוקה...
וואי כיף לך עוד יש לך טיולים שנתיים... לי אין יותר. שנה הבאה רק הטיסה לפולין ומבחינתי אין יותר טיולים שנתיים... אבל אל דאגה, אני יארגן לבד חיחי...

ממ... תודיע לי מתי שאוכל לתפוס איתך שיחה לפניף, לגרום לך להיות הכי מצויד כי אחרי כמה שנים טובות אני יודעת בדיוק מה להביא ת מ י ד !@!1 ואתה תהיה הכי מאובזר שיש

שמחה לשמוע שאתה שמח לשמוע שחזרתי :] חיחי
תות נדבר במסנג'רררר..!! ותצייר לי ציור! תותים בהעדפה ראשונה..חיחי...

ישן 06-02-2005, 12:11
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
יקירתי ברוך שובך :-)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "פיפוללללללללל חזרתי מהגדנ"ע אתמול!:))"

כמו שכולם אומרים וכמו שזה נראה אכן נהנית ועשית חיים
אני זוכר שאני הייתי בגדנע (שזה היה מזמן) לא היה להם מספיק בגדים אז היינו עם האזרחי שלנו וכמובן היה לנו מפקד ומפקדת ועוד מפקד ראשי ששיחק את הרע
ואכן זה היה חוויה
למרות שכמובן גדנע ולהיות חיילת בפועל דיי שונים כי זה בכל זאת מסגרות אחרות

מה שלא בדיוק הבנתי זה שאמרת שלא התקלחתם כי לא היו וילונות? ממתי יש וילונות במקלחות צבאיות?
ודרך אגב הגדנע שם זה מחנה צבאי ?

דבר אחרון בסוף ההודעה שלך ראיתי שהוספת אייקון של נשיקה וזה יצא על הכתוב האם זה באג טכני או שאת עשית את במכוון ואם כן איך עשית זאת

שמח שחזרת (ולא יודע אם שמת לב אבל כתבתי לך הודעה בפרטי) ומחכה לראות אותך שוב המון בפורום פה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 06-02-2005, 15:48
צלמית המשתמש של תותית

המממ...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "יקירתי ברוך שובך :-)"

כמו שכבר ציינתי -אכן, נהנתי.
על אזרחי? חחח הלוואי עליי... היה כל כך דוחה במדים הקפואים האלה...

חחחח אשכרה ממתי יש וילונות... אבל אתה יודע, י"א, עוד מתביישים אחד מהשני...
והממ... כן זה בסיס אמיתי, זה לא רק גדנ"ע זה גם בסיס אמיתי.

האייקון של הנשיקה פועל, כנראה זה לא פעל אצלך -באג טכני קבל תיקון בשבילך: !!!!

ראיתי את ההודעה הפרטית ואני גם שמחה לחזור.
אני יעלה בהזדמנות את מה שדיברתי עליו אבל נראה לי באשכול נפרד מכיוון שיש לי מעט הרבה עומס כרגע בלימודים ובעיתון ידיעות צפית ברשות ידיעות אחרונות... אני חייבת להתחיל לכתוב את הכתבה שלי... ואין לי זמן בגרוש ...
אז, כשאוכל - אשב על זה
תות

ישן 06-02-2005, 16:07
צלמית המשתמש של תותית

המממ...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "יקירתי ברוך שובך :-)"

כמו שכבר ציינתי -אכן, נהנתי.
על אזרחי? חחח הלוואי עליי... היה כל כך דוחה במדים הקפואים האלה...

חחחח אשכרה ממתי יש וילונות... אבל אתה יודע, י"א, עוד מתביישים אחד מהשני...
והממ... כן זה בסיס אמיתי, זה לא רק גדנ"ע זה גם בסיס אמיתי.

האייקון של הנשיקה פועל, כנראה זה לא פעל אצלך -באג טכני קבל תיקון בשבילך: !!!!

ראיתי את ההודעה הפרטית ואני גם שמחה לחזור.
אני יעלה בהזדמנות את מה שדיברתי עליו אבל נראה לי באשכול נפרד מכיוון שיש לי מעט הרבה עומס כרגע בלימודים ובעיתון ידיעות צפית ברשות ידיעות אחרונות... אני חייבת להתחיל לכתוב את הכתבה שלי... ואין לי זמן בגרוש ...
אז, כשאוכל - אשב על זה
תות

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:08

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר