לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-05-2007, 02:00
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
כן בהחלט מנסיון אני יכול להגיד שזה עובר עם הגיל, גם לי הייתה אותה בעיה בגילך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eranif שמתחילה ב "האם זה עובר עם הגיל?"

תמיד דיברתי יפה והתנהגתי בנורמליות עם בנות אבל משום מה שזה לא הזיז להן ודווקא נמשכו לאלה שיותר מניאקים אליהם או ערסים או איך שתקרא לזה, מנסיון אני יכול להגיד שככה זה בנות בגיל הזה. גם חשבתי הרבה למה הם מתנהגות ככה, אחרי כמה שנים הרבה מהם השתנו ופתאום המצב נהיה הפוך כמעט, יותר נמשכות לבנים שמדברים יפה או מתנהגים בנורמליות מאשר לערסים, ההבל בגישה שלהן התגבש עם הזמן מה לעשות זה לוקח שנים אבל ככה זה ילדות, אם אתה מדבר על בנות 16 אז אפשר לומר שהם ילדות, לא שאני רוצה לפגוע בהם בכוונה כשאני אומר את זה, אבל ככה אני חושב וככה היה בדיוק אצלי לפני הרבה הרבה זמן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-05-2007, 08:28
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
בוקר טוב :)

תראה- סוג הבחורים שדיברת עליהם וסוג הבחורות שמסוגלות לספוג יחס שכזה - הם אמנם מיעוט, אך מיעוט קיים ונפוץ בשכבות הגיל שבתיכון . אני מניחה שזה עובר או מתמתן עם הבגרות, אך יש אנשים שמטבע אופיים כאלו ולכן תיתקל בדפוסי התנהגותם גם לכשתפגוש בהם בעוד מס' שנים .
מה שבטוח, בחורים הוגנים שיודעים להעריך בחורות - לא ינהגו כלפיהן כך ומאידך - בחורות שמעריכות את עצמן - לא תאפשרנה שיתייחסו אליהן בצורה שכזו .

אז לשנות את העולם- אנחנו לא יכולים, אבל כולי תקווה שאנשים כאלו יתפסו את עצמם, יתאפסו על עצמם וילמדו איך להתנהג. ואם אתה לא נמנה כאחד מהם - אל תתיימר כי החברה מכתיבה צורת התנהגות שכזו, תגיד תודה לאל שאתה שונה מהם ודע שלבסוף- זה ישתלם ותמצא את הבחורה המיוחדת והראויה לך (האמן לי, זה יבוא ועוד מבלי שתצפה לכך) .

בהצלחה ואל תשנה את דרכיך אם אתה מאמין בהן !
רחלי .

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 05-05-2007 בשעה 08:32.
ישן 05-05-2007, 16:02
  psycho59 psycho59 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.07
שמע בן אדם אני ואתה 1:1 אותו דבר

אני גם עד היום לא הבנתי את היחס הזה, תמיד ניסתי להבין מה עובר לאותה אחת בראש, אני לא הייתי מסכים שיתנהגו אלי ככה ומי שהיה מתנהג ככה הייתי מתרחק ממנו מיד. אז יש לפעמים צחוקים וקצת יורדים אחד על השני אבל אני ממש לא מתקרב ליחס מגעיל.
ושמע היה הרבה בנות שנראו לי חמודות והתייחסתי אליהן כאילו הן הכל בישבילי אבל זה לא הלך ובאמת בגיל הזה רוב הבנות ככה, למזלי הכרתי מישהי שהיא קצת שונה ואם לומר את האמת היא גם בוגרת מאוד לגיל שלה והיא אוהבת יחס טוב. מקווה שבאמת יצא לי לצאת איתה, איך שזה נראה שנינו דלוקים אחד על השני אבל אני ביישן מידי אז זה זורם עקום \:

"חיוך הוא בסה"כ קו עקום שמיישר את הכל"-ספר חבקוק ולא זוכר את הפסוק

ישן 05-05-2007, 16:38
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

גם לי היה את אותו הסיפור וגם אותי זה מטריד...
אז הלכתי לחפש תשובה בכל מיני מקומות ומה שהבנתי שבנות בגיל הזה מחפשות את "הצייד" היוכל לתת להן הגנה גם אם זה יעלה בכך שהיא תסבול מייחס לא הגון ממנו... ככה זה בטבע הנקבות מחפשות מה שנתפס בעיינהן כחזק... במקרה הזה ה"ערסים צעצוע" האילה נתפסים כחזק...
ולכן הן מחפשות בגיל התיכון (עד גיל 18 בערך ואולי אפילוט קצת יותר) את האחד שיתפס כחזק בעינהן ולא את הבנאדם האיכותי באמת שיספק להן אהבת אמת.... אם אתה כמוני וכמו עוד הרבה אחרים שלא יודעים לתת יחס של זבל לבחורה אתה תצטרך לעבוד קשה כדי למצוא את האחת בגיל הזה... אתה חייב למצוא משהי שהיא בוגרת מהגיל ביולוגי שלה...

אז שיהיה לנו בהצלחה בחיפושים
ישן 05-05-2007, 16:51
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי V.G שמתחילה ב "גם לי היה את אותו הסיפור וגם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי V.G
גם לי היה את אותו הסיפור וגם אותי זה מטריד...
אז הלכתי לחפש תשובה בכל מיני מקומות ומה שהבנתי שבנות בגיל הזה מחפשות את "הצייד" היוכל לתת להן הגנה גם אם זה יעלה בכך שהיא תסבול מייחס לא הגון ממנו... ככה זה בטבע הנקבות מחפשות מה שנתפס בעיינהן כחזק... במקרה הזה ה"ערסים צעצוע" האילה נתפסים כחזק...
ולכן הן מחפשות בגיל התיכון (עד גיל 18 בערך ואולי אפילוט קצת יותר) את האחד שיתפס כחזק בעינהן ולא את הבנאדם האיכותי באמת שיספק להן אהבת אמת.... אם אתה כמוני וכמו עוד הרבה אחרים שלא יודעים לתת יחס של זבל לבחורה אתה תצטרך לעבוד קשה כדי למצוא את האחת בגיל הזה... אתה חייב למצוא משהי שהיא בוגרת מהגיל ביולוגי שלה...

אז שיהיה לנו בהצלחה בחיפושים

וואו בדיוק ! זוהי בדיוק הסיבה ... כבר כמה בנות אמרו לי את זה אחרי שהתעצבנתי על הקטע הזה של איך בנות נמשכות דווקא לכאלה בנים ולא לאלה שמתייחסים אליהן יפה וילדים טובים ...
ישן 05-05-2007, 19:24
  customer customer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי somebody112 שמתחילה ב "אתם צודקים,אבל לא עד..."

הגענו לבסיס הפרמיטיבי

בטבע (ואנחנו חלק מאותו טבע) הנקבות בוחרות להזדווג עם מי שהצאצאים שלו יהיו בעלי הסיכוי הגבוהה ביותר לשרוד (דבר שנבחר על ידי מראה והתנהגות חברתית

אותו "הצייד" גם מתקשר למשהו שנקרא אצלנו מוביל חברתי (המרכז של החבורה) בטבע זה נקרא אלפא מייל ALPHA MALE שהוא בעצם מנהיג הלהקה, הנקבות בעצם רוצות להיות קרובות למנהיג שיבטיח את בטחונן, אותם ה"ערסים" שאתם מדברים עליהם הולכים בחבורות כאשר ברור להם מי הוא אותו מנהיג (התנהגות ודיבור וניסיון לרצות אותו) אותו המנהיג משדר לכולם מיהו החזק בחבורה ועל כן סוג מסויים של בנות נמשכות אליו

מה שקורה לנו עם הגיל זה שאנחנו לומדים להתמודד עם הדברים המוטמעים בנו מטבענו.
כאשר ערכי החברה וניסיון החיים שלנו נכנס אנחנו מתבגרים ובעצם מבינים את המקום שהזכר/נקבה תופסים בחיינו, אך אל תחשוב שהטבע עוזב אותנו.

דמות של אלפא מייל היא דמות שמושכת אליה בנים ובנות, אם תשים לב , כאשר יושבים כמה חבורות של אנשים (ללא קשר בין החבורות) ליד נשים, יתחיל בינהן מאבק מסויים, עוצמת המאבק תלוייה בתהליך החיברות שעבר כל מנהיג (חיברות בקצרה זה הטמעה של ערכים חברתיים, מאוד בקצרה) ישנם מנהיגים שבחברתם ובביתם (סוכן חיברות ראשוני) וחברתם (סוכן חיברות משני) לימדו אותם להיות אגרסיבים ויש כאלה שלימדו אותם להיות מאופקים (אני יכול להכנס לתאוריות של פרויד אבל אני חושב שנגלוש כאן לנושא אחר) אך בעיקרון מה שיקרה בין שתי חבורות אגרסיביות נקרא לו בפשטות "מכות", אנחנו לא המצאנו את זה, בטבע לפני חיזור לרוב יש מאבק בין זכרים דומיננטים

אפשר להשוות את "הפגנת הכוח" לדרך חיזור בטבע, כל זכר מנסה להראות מה הוא שווה , אצל הטווסים זה נוצות, קופים שאגות וכו' (אני מאמין שהבנת)

רגשות הם דבר המושפע מכימיה, היצר שלנו מוצא דרכים להתפרץ, תמיד.
עם הזמן אנחנו לומדים לאזן בין הדברים הטבעיים שקיימים בנו ונותנים משקל שונה לכל אחד מהם

זה מנקודת המבט שלי
ישן 06-05-2007, 00:19
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04

דעתי בעניין הגיל נשארה כשהיתה - לעתים הגיל הוא רק מספר.

הגיל לעתים לא משנה ולא ישנה דבר.
אותו מיעוט שקיים של נשים או גברים המוכנים לספוג יחס מזלזל, בוטה, פוגע, משפיל ומעליב - זו בעיה שלו - וכך צריך להשאיר את זה.

ראייתך כרגע "צרה מלהכיל" - משום שאני משוכנע באלף אחוזים שבסביבתך ישנן גם בנות שיישמחו לפגוש בחור מקסים כמוך.
אנו נוטים לבצע הכללות על ציבור שלם כשאנו נתקלים בתופעות סביבתיות או קיצוניות - אך יש כל כך הרבה "יוצאי-דופן" - כל כך הרבה "מיוחדים" - כמוך וכמו רובנו כאן בפורום.
צריך רק להיטיב לראות... להתבונן היטב - והכי חשוב - להמשיך להאמין.

כשמפסיקים להאמין במשהו - כך הוא חדל מלהתקיים עבורנו.
(אם קראת את "הסיפור שאינו נגמר" - ודאי אתה יודע שהאופטימיות, האמונה במשהו - היא כוח הקיום).

אל תאמין לעניין הגיל ואל תבטל הכל לפי מה שראייתך הצרה רואה.... הכל אפשרי - חפש מישהי נפלאה כמוך... היא פשוט שם, כנראה מחכה שתמצא אותה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר