לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2007, 00:19
  shy900 shy900 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.07
חנונים ומקובלים

טוב כמו תמיד מגיע ל"ג בעומר ומתחיל הסיפור בו אתה לא חנון ואתה גם לא מקובל אז עם מי לעשות?
מצד אחד יש לי חברים חנונים{אני כבר בן 16 ואני שונא להגיד את המילה} והם עושים משהו מצומצם משהו כמו 5 ילדים איתי,ומצד שני אני גם "מוזמן" לל"ג בעומרי של המקובלים{גם את המילה הזאת אני שונא להגיד אני מרגיש כמו איזה בן 12} והם עושים 15 ילדים בים,ויש אלכוהול{לא שאני שתיין גדול אבל זה עושה שמח} ואני בטוח שאם שני הצדדים יהיה כיף בטירוף אז אם מי לעשות אם גם בשני הצדדים יש לי חברים מאוד טובים!

מה אתם הייתם עושים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-04-2007, 07:59
  Nissan-el Nissan-el אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.03
צודקת 100% ואני יספר סיפור שקרה לי....
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "[font=Verdana]זה לא עצם..."

אני לא שותה בד"כ.. ואם אני כן, אז רק כוס אחת לא יותר. בעצם שאני חושב על זה, אפשר לספור על שתי ידיים את מספר הפעמים ששתיתי בחיים שלי. בכל מקרה, היה יום הולדת למישהו שאני מכיר אז ישבנו באיזה פארק והתפרקנו 15 אנשים על 4 בקבוקים של וודקה. בהתחשב בעובדה ש10 איש לא שתו/שתו כוס אחת, יצא שאני ועוד אחד שתינו מלא. ואני שתיתי משהו כמו 8-10 כוסות חד פעמיות גדולות (יענו כמו של הברד ה'גדול') חצי חצי וודקה וXL.. על בטן ריקה. והיו שם כמה בנות שהכרתי לפני זה אבל לא כל כך טוב. בקיצור התחלתי לדבר שטויות שאני בכלל לא זוכר ועשיתי מלא מלא בושות.. ואחרי זה כל הבנות שהיו שם, בפעמים אחרות שנפגשנו כל ה'חבר'ה' ישר הזכירו "אהה הנה השיכור" או שדאגו להדגיש בפניי שיותר נעים לדבר איתי שאני לא שיכור (רמז דק לזה שהייתי די דפוק כשהייתי שתוי). בכל מקרה, זה רק מלמד שלשתות ליד בנות זה בכלל לא גברי ולא מוציא אותך גבר או משהו כזה, חוצמזה שליד בנות מתנהגים יותר כמו בן אדם ולא כמו חמורים.. כי ליד החברים הטובים אפשר לעשות שטויות וכאלה אבל ליד בנות זה די דפוק... מוציא אותך טמבל.
נ.ב. אני לא חובב בנים. חח.
ישן 29-04-2007, 02:06
  customer customer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.05
קצת ארוך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shy900 שמתחילה ב "חנונים ומקובלים"

המושגים בהם אתה משתמש ישתנו עוד מספר שנים במבט לאחור , אבל אני אנסה לתת עצה שאולי יהיה קשה לך להבין

בשלב הזה בחיים שלך אתה מנסה להגדיר את עצמך, יש קבוצה של חנונים, ויש קבוצה של מקובלים
יש קבוצה שאתה שואף להשתייך אליה ויש קבוצה שאתה משווה את עצמך אליה, החנונים הם הקבוצה שבה אתה לא רוצה להיות הם מייצגים עבורך רף תחתון שאליו אתה לא רוצה להשתייך ומנסה לבדל את עצמך (וזה לא כי אתה בן אדם רע, אלא כולנו ככה לפי החברה שאנחנו חיים בה) ברגע שיש קבוצה שונה בחברה מודבקת לה תווית, התווית זה מה שמפחיד אותנו
ההתלבטות שלך היא בין המקום אליו אתה שייך לבין המקום אליו אתה רוצה להשתייך, אני משער שבמסיבה עם ה"מקובלים" תרגיש טיפה בחוץ, נכון?
עם החנונים תרגיש מצויין מפני שלהם אתה בעצם לא דופק חשבון ,ושוב זה לא כי אתה ספציפית כזה אלא כי זה הטבע שלנו, כי אתה לא דואג למעמד שלך בחברתם, כי בעצם כיף להיות עצמך

ל"ג בעומר וארועים מסוג זה מדגישים מאוד את הפערים בין הקבוצות

בשורה התחתונה, אתה צריך ללכת למקום בו אתה מרגיש בנוח ושייך באמת (לא בערך או כמעט)
גם כשאני הייתי בבית ספר סבלתי מהדילמות האלה ובמבט לאחור אני יכול להגיד לך

להשתייך ל"זרם המרכזי" זה מתיש, תהיה אתה ותלך למקום עם האנשים שאכפת להם ממך
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:19

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר