לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2007, 23:26
  NeoBazz 2 NeoBazz 2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.03
בחירת גיטרה למתחילים אקוסטית או קלאסית ?

שלום , לפני כמספר ימים התחלתי ללמוד לנגן על גיטרה באופן עצמאי בצורה חובבנית ביותר , עד עכשיו הספקתי ללמוד כמה סוגי פריטות ושירים אך בעקרון הרמה שלי נחשבת לנמוכה ומטה.
הגיטרה שבשותי כרגע היא הגיטרה הכי עלובה עלי אדמות , קניתי אותה לפני כארבע שנים במחיר ממש מצחיק (200 שקל) וזרקתי אותה במחסן ל-6 שנים או יותר , לא החלפתי לה מיתרים ולא טיפלתי בה ככה שאפשר להבין שמצבה הוא זוועתי.
החלטתי לקנות גיטרה בזמן הקרוב , הסכום שעומד ברשותי הוא 1100 ש"ח אך אינני יודע באיזה גיטרה לבחור: אקוסטית ? קלאסית ?...קראתי כמה מדריכים לגבי קנית גיטרה וההמלצה שם היא להתחיל מגיטרה קלאסית , האומנם כמובן שאני שואף לעבור עוד פרק זמן מסויים לגיטרה חשמלית אך אם אני כבר הולך לקנות גיטרה אני רוצה להיות סגור על הבחירה שלי ושהגיטרה תוכל לשרת אותי למשך זמן (אני יטפל בה כמו שצריך ולא יזרוק אותה במחסן חחח...) במקביל לאלקטרונית.
אז מה אתם ממליצים לנגן מתחיל ? אקוסטית ? קלאסית ? חברה מסוימת ? דגם מסוים ? עם/בלי פיקאפ וקדם מגבר מובנים ?
הדרישות שלי מהגיטרה:
1.סאונד חם (כן אני יודע שעניין הסאונד הוא אינדיוידואלי אך בכול זאת אם יש המלצות מיוחדות אני ישמח לשמוע)
2.פיקאפ וקדם מגבר מובנים
3.עלות = לא יותר מ-1100 ש"ח חחח...

מצטער על החפירה
תודה מראש.

נ.ב
למתעניינים במדריכים/מאמרים לקנית גיטרה לנגן המתחיל וכיו"ב להלן הלינקים:
1. http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=250105
http://j.nana.co.il/Article/?ArticleID=424810&sid=128 .2
http://j.nana.co.il/Article/?ArticleID=371866&TypeID=1&sid=128.3

נערך לאחרונה ע"י NeoBazz 2 בתאריך 04-05-2007 בשעה 23:56.
חזרה לפורום
ישן 12-05-2007, 11:07
צלמית המשתמש של איתי מאיר
  איתי מאיר איתי מאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל איתי מאיר
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "א. הבחור כבר קנה קלאסית - למה..."

א. לא יצא לי לקרוא ת' תגובות, והאמת, לא אכפת לי במיוחד. בנאדם שיחפש וימצא את ההודעה הזאת, ויקרא שוב את המיתוס המטומטם הזה יקנה גם לעצמו קלאסית שתהיה תקועה בארון במשך כמה שנים וסתם תצבור אבק, במקום איזה אקוסטית שתמיד תהיה לו שימושית.

ב. מה זה משנה הרוחב של הצוואר? אפשר גם לקנות אקוסטית עם צוואר בגודל 4 ידיים, זה לא מה שיעזור לך להתחיל. הסיבה היחידה שאנשים קונים קלאסית, זה בגלל שקלאסיות זולות, עולות גרושים, וככה אם אתה מפסיק לנגן, אז לא הפסדת הרבה. אני ניפצתי את הקלאסית שהייתה לי על איזה קיר, כי נמאס לי לנגן על דיקט. קניתי לי חשמלית, ואני יכול להגיד לך שאני מנגן בכלל לא רע בקלאסית כשאני נאלץ (אני לא סובל גיטרות קלאסיות, כי כל הגיטרות הקלאסיות בארץ מרגישות זולות ומגעילות).

חזרה לפורום
ישן 13-05-2007, 00:06

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "כל מוצר זול מרגיש פחות טוב..."

narxx נגע בנקודה חשובה מאוד...איכות ועלות המוצר ביחס לדרישות הנגן , כלומר...אני קניתי את הגיטרה בידיעה שאני הולך לקחת אותה למקומות לא הכי בריאים לגיטרות (ים וכ'ו) וכמובן שאם הייתי משקיע בגיטרה אקוסטית (שהיא יותר יותר יקרה לפי מיטב ידיעתי) לא הייתי מרשה לעצמי לקחת אותה למקומות האלו מחשש לפגוע בה...זה היה חלק מהשיקול שלי בבחירת גיטרה קלאסית מעבר למה שציינתי קודם לגבי התמקצעות טובה יותר על קלאסית מאשר על אקוסטית.
בכול מקרה לפי מיטב הבנתי גיטרה אקוסטית שנשמעת טוב מתחילה ב-300 דולר לא ?... כי אם כן אז זה לא כול כך משנה קלאסית / אקוסטית מפני שגם ככה ה-830 שקל האלו היו כבדים עליי כרגע

נערך לאחרונה ע"י NeoBazz 2 בתאריך 13-05-2007 בשעה 00:09.
חזרה לפורום
ישן 11-05-2007, 20:16

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NeoBazz 2 שמתחילה ב "בחירת גיטרה למתחילים אקוסטית או קלאסית ?"

מחזק את NARXX...לקלאסית יש צוואר רחב יותר מה שמרגיל את האצבעות ואת המפרקים לתנועות יותר גמישות ממה שרגילים בגיטרה אקוסטית בלי שום קשר לסאונד.

ציטוט מפורום נוסף שהעלתי את אותו אשכול:

"המרווח בין המייתרים בקלאסית גדול משמעותית מאשר באקוסטית או חשמלית ולכן נדרשת יד "בריאה" יותר לאקורדים מה שנותן אימון טוב לחיזוק היד גמישות המפרקים, ואיצבוע נכון. הצוואר בקלאסית פשוט רחב יותר ולעיתים אף עבה יותר מה שמכריח אותך "לפתוח" את האצבעות.
כמו כן המיתרים עבים יותר, גם זה תורם לחיזוק.
לדעתי , "קל" יותר להוציא סאונד טוב על אקוסטית מאשר על קלאסית ולכן הנגינה על קלאסית תורמת לנושא הסאונד הכללי."

נערך לאחרונה ע"י NeoBazz 2 בתאריך 11-05-2007 בשעה 20:21.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:09

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר