לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-05-2007, 01:30
  hack2003 hack2003 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי avicarc שמתחילה ב "[b]את הקישור הראשון שכתבת כבר..."

בד"כ אם הקובץ הז הלא עובד אז יש בעיה יותר חמורה לדעתי הדלה.
הייתי מנסה להריץ את דיסק ההתקנה של חלונות לא להכנס למצב Repair הראשוני אלא להכנס למצב Repair השני אם זה אפשרי(תלחץ ENTER בשלב של בחירת ה REPAIR הראשון והמשב אמור למצוא אם יש לך מערכת חלונות מותקנת. אם אתה מגיע למצב של בחירת כונן להתקנה כנראה אתה לא יכול לעשות Repair)
במידה ואין לך את האפשרות אתה כנראה תצטרך להתקין מחדש את חלונות.
אם אתה מעוניין לשמור את כל מה שהיה לפני כן על מנת שכאשר תתקין את חלונות לא ימחק לך כלום תשתמש ב ERD COMMANDER לגשת לכונן הקשיח ותשנה את התיקיות documents and setting, program files ו windows לשמות כמו back1 וכדומה.
בתיקית windows תמחוק את כל הקבצים אבל לא את התיקיות (אם הייתי יודע את הקבצים שצריך לחפש בשביל שהתקיה לא תזוהה כהתקנת חלונות קודמת הייתי אומר לך).
בשלב הזה אתה מפעיל את התקנת חלונות מהדיסק ובשלב שלאחר בחירת הדיסק הרצוי להתקנת חלונות אתה בוחר באפשרות להשאיר את הכונן כמו שהוא(באנגלית) ואז אחרי שאתה מתקין את חלונות אתה יכול לגשת למסמכים שלי קבצי האימיול מועדפים ועוד.(לכל אחד יש את הדרך שלו אבל אתה יכול לבצע חיפוש בתיקיות ששינית ולמצוא את התיקיות הרצויות)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר