לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2007, 01:39
  mahatef mahatef אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.07
לווה כסף ונעלם, מה הייתם עושים?

התחלתי לעבוד במקום מסויים לפני שלושה חודשים, חברה שמעסיקה מעל ל600 עובדים.
לפני חודש וחצי, הגיע אליי מישהו שבקושי הכרתי באמצע המשמרת, והתנהג בצורה ממש מסכנה, אמר שגררו לו את המכונית, ואין עליו כסף וצריך 300 שקלים כדי להוציא את הרכב מהחניון.
הוא נראה אמין, אז הלכתי לבנק והוצאתי לו את הסכום שביקש. מאותו היום, לא ראיתי אותו בעבודה. הוא היה מתחמק ממני איכשהו, עד שגיליתי שהוא הפסיק להגיע לפני כשלושה שבועות. יצא שהוא מהמר, ולקח כסף מעוד הרבה עמיתים לעבודה מבלי להחזיר.
אני יודע מה מספר הפלאפון שלו, ואני יודע איפה הוא גר (במרחק שעה וחצי ממני).

אני עכשיו מתלבט לגביי הצעד הבא שאני אעשה, כדי להחזיר לעצמי את הכסף.
מחשבה ראשונה, הייתה לאנוס אותו בתחת.
אחרי שנרגעתי טיפה, החלטתי לשכוח מהעניין ולהתנחם בעובדה שנכוויתי רק ב-300 שקלים, ושלמדתי לקח לעתיד. הנחמה הזאת החזיקה יום אחד, שאחריו התחלתי שוב להתייסר על הכסף.
ולא אכפת לי אם אלה היו גם רק 20 שקלים, יותר מפריע העובדה שנתתי אמון בבן אדם ועזרתי לו, ובסוף הוא דפק אותי! אני לא יכול לתת למקרה הזה לדעוך, אני חייב לעשות משהו, אבל לא יודע מה.
חשבתי אולי להתקשר אליו מחר ולבדוק מה קורה איתו, ואז להעלות את נושא הכסף. אבל לא יודע בדיוק איך לדבר בשיחה, מה להגיד בצורה עדינה.
ואם השיחה לא תעבוד, נפנה לפאן הפיזי.
אני בן 19 אגב, והוא בסביבות גיל ה-30 אגב. לא יודע עד כמה זה קשור, סתם חשבתי לציין.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-05-2007, 08:13
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מצב מבאס
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mahatef שמתחילה ב "לווה כסף ונעלם, מה הייתם עושים?"

ידידי
נראה שתפסת לרמאות קלה של מישהו, השאלה העיקרית היא עד כמה אתה רוצה להתעסק ואולי להסתבך עם זה
הכוונה היא שסביר להניח שכבר ה300 שלך ועוד שאר הכספים שהוא לווה הופסדו כבר בהימורים שלו והוא בטח מחפש לשנורר מאנשים אחרים כך שלקבל את הכסף חזרה אני לא חושב שזה יהיה משימה פשוטה

אני לא חושב שהצורה האלימה תעזור לך להשיב את הכסף (בנוסף שאני לא יודע מה יחסי הכוחות בינך לבינו מי יותר חזק?) ואני מאמין שזו גם לא הדרך, אני הייתי מציע לך אולי לפנות למשפחה שלו ולנסות לראות איך אפשר לעזור לו להגמל ושוב גם המשימה הזאת לא תהייה פשוטה אך אני מניח שאם וכשהוא יגמל יש סיכוי שהוא ירצה לכפר על כל עוונותיו ולנסות להחזיר את הכסף

ואפשרות שניה כמובן זה להגיד כפרה וללמוד להבא (לצערנו אנחנו נתקלים ברמאים שמנצלים את טוב ליבנו מה שאפשר לראות כל שבוע בכלבוטק או אמנון לוי ובכלל בחדשות) לא לבטוח בכל אחד

נשמח לשמוע בסוף מה בחרת
יום טוב
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 03-05-2007, 09:34
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
הבנאדם חרא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mahatef שמתחילה ב "לווה כסף ונעלם, מה הייתם עושים?"

צעד פיזי אתה לא יכול לעשות רד מזה.
הבנאדם עשה שימוש לרעה באמון שנתנו בו אז הוא חתיכת כלב.עזוב רד מזה כולו 300 שקל,לא מדובר במעילה של אתי אלון.
וגם אתה צריך לעשות לעצמך חשבון-מי מלווה לבנאדם 300 שקל אחרי שהוא מכיר אותו חצי משמרת?לחברים הכי טובים שלא לא הלוויתי סכום כזה.אם היה רוצה 20 שקל כדי לקנות איזה סנדוויץ' לצהריים,וואלה שייקח ואפליו אני לא כזה יתרגז מזה.אבל 300??!זה ממש נחמד כל הקטע של להיראות בנאדם אמין וכו' אבל למרות שזה 300 שקל ולא מדובר בסכום ממשי,כסף זה כסף!

עזוב,למדת עוד שיעור בחיים!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

ישן 07-05-2007, 07:32
  mahatef mahatef אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.07

אני לא מצליח לאתר את הבן אדם, אז כרגע הידיים שלי בכלל כבולות. ניסיתי לאתר את הכתובת שלו, אבל בלי הצלחה.הוא סגר את הסלולרי ונותן למזכירה הקולית לענות, השארתי כמה הודעות, אבל מן הסתם שמסנן אותי. אני אתחיל להשאיר לו כמה הודעות מאיימות מדי שבוע, אולי יזיז לו משהו.

בנוגע לתגובות, אם יהיה שימוש באלימות, אז אני לא אערב חברים שלי, אני לבד אספיק. אם לסכן מישהו, אז למה חברים?
אם אני מוצא אותו, אני אעדכן בנוגע למה שעשיתי. אני אנסה לדבר עם המנהל שלו בעבודה, הוא בטוח יודע איפה הוא גר, אולי יסכים להגיד לי אם אני אעמיד פנים שאני חבר שאיבד קשר או בולשיט אחר.

-------------
או שאני אתאים את עצמי לעידן שאנחנו בו, לפרסם תמונה שלו עם שם מלא, ולהספים אותה בהודעות בכל פורום שאני אכנס אליו ואסביר שהבן אדם נוכל וגנב.

נערך לאחרונה ע"י mahatef בתאריך 07-05-2007 בשעה 07:35.
ישן 07-05-2007, 11:04
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי mahatef שמתחילה ב "אני לא מצליח לאתר את הבן אדם,..."

לדעתי חבל על הזמן שאתה מבזבז, אמנם 300 ש"ח לא הולכים ברגל וזה אכן סכום של כסף אבל עדיין לא מדובר בסכום כזה גדול ששווה גם לבזבז זמן וגם כוחות נפשיים כדי לנסות לקבל אותו חזרה

יש את המשפט שאומר שזמן זה כסף וגם אם אתה שכיר ולא עצמאי עדיין אני בטוח שיש דברים יותר טובים שאתה יכול לעשות עם הזמן מאשר לנסות לאתר את הבן אדם, וגם אם תאתר אותו בזה לא תגמר הבעיה עדיין אתה צריך לגרום לו לרצות להחזיר לך את הכסף
אלימות כמו שתמיד אומרים וזה נכון גם לפה זה לא הדרך, אני בטוח שבשביל 300 ש"ח לא שווה לך שיפתחו לך תיק במשטרה וגם ללא תיק לא שווה לך להכנס למאבק עם מישהו שלך תדע איך זה יסתיים גם אם הוא יפצע ה 300 ש"ח יאבדו את הטעם ותצטער שנכנסת לזה

לכן העצה שלי היא שכח מזה אז התרגיל לחיים עלה לך 300 ש"ח עדיין זה עוד טוב מאשר זה יעלה לך בהרבה יותר ולאו דוקא כסף
תלמד להבא ותחזור לחיות כמו שחיית תאמין לי שעל אותו בן אדם יש רק להצטער ולרחם כי להרוויח הוא לא הרוויח כמו שאמרת הוא בטח כבר שרף את זה בהימורים

לי היה מקרה אחר שבעל חנות שעשיתי לו עבודה לא הסכים לשלם או לפחות לא לשלם הכל, היה לי כבר יותר שווה להתפשר איתו מאשר ללכת איתו למשפט ובעיקר לבזבז על זה זמן וכח נפשי שגם זה שווה לא מעט, אז הפסדתי בערך 1000 ש"ח אבל במבט לאחור זה היה צעד חכם כי אחרי ההסכם שלנו הוא פשט את הרגל ואז לא הייתי רואה כלום (כמו ידידה שלי שהוא עדיין חייב לה וגם זיכוי במשפט עוד לא הביא לה את הכסף)
לכן אני אומר כפרה וטוב לדעת להבא
קח בקלות ושיהיה לך המשך שבוע נעים
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר