לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-05-2007, 17:18
  customer customer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי butty306 שמתחילה ב "לעשות אהבה"

הפרסום היה במקום הלא נכון, אני מאמין שכאן זה המקום

אני בחורה בת 40 שחיה עם מישהו יותר מבוגר ממני ב-23 שנה. שנינו היינו משתמשים, כבר כמה שנים
אנחנו נקיים. אני התעוררתי לחיים והוא ההיפך ממני.כבר כמה שנים שאין בנינו שום יחסים. הוא מאוד מפנק ואוהב אך כאב לא כבן זוג. לי מאוד קשה עם העניין הזה. מאז שאני נקייה אני אדם חדש. אני מרגישה טוב ונראית טוב מאוד אפילו. כל הרגשות שלי התעוררו ואני רוצה לפצות את עצמי על כל השנים של ההתבגרות והשמוש בסמים שעברו לי בסבל ומיתה.יש לי שלוש בנות גדולות שחיות את החיים שלהן ואני רוצה להינות קצת מבילוי וסקס שזה דבר הכי יפה שיש בחיים האלה. מאוד קשה לי עם העניין הזה, אשמח לדעת אם מישהו מזדהה איתי ורוצה לשוחח על העניין הזה איתי או על כל דבר.

את אומרת שהאהבה בינכם לא פסקה את אוהבת אותו, והוא אותך ואתם גרים ביחד.
חשבתם על טיפול זוגי?

אולי בעקבות החוויות שעברתם הוא רואה בך חברה לדרך ולא בת זוג, אולי הוא מפחד להפריע לך בהתקדמות מפני שהוא רואה שאת מרוצה בחייך

האם דיברת איתו על נושא היחסים?

גם לפי סגנון הכתיבה אולי זו בעיה של שנייכם

אני בחורה בת 40 שחיה עם מישהו יותר מבוגר ממני ב-23 שנה. שנינו היינו משתמשים, כבר כמה שנים
את בעצם רואה בו שותף לחוויה כואבת , שזה גם מה שהוא עלול לראות בך, אך קשה לדעת דבר כזה מבלי שתהיו בטיפול ואו תדברו על זה ביחד

את רואה את עצמך חיה לבדך?
את רואה את עצמך רחוק ממנו?
את רואה את עצמך מקיימת יחסי מין עם מישהו אחר כשאת גרה עם (בעלך?) והוא מקבל את זה בהבנה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2007, 18:52
  משתמש זכר or_bahalool or_bahalool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.06
Facebook profile

תראי, לפי מה שאני מבין מהכתוב שלך פה אני חושב שאת מחפשת מישהו שיזדהה איתך וירצה לפתוח איתך את הלב בנושא...

אולי אפילו היית מצפה להכיר אותו אוו משהו כזה.

לגבי השימוש בסמים - את בת 40... טוב שנזכרת להפסיק עם זה...

אני עוד מעט בן 18 ומעשן באנגים כבר שנתיים - שלוש ואני לא יודע איך להפסיק זה לא שאני כל כך רוצה להפסיק לגמרי, אבל הייתי רוצה לדעת איך לשלב את החיים עם הסמים וזה כמעט בלתי אפשרי...

כשאני אומר לשלב זה אומר לעשן "כשצריך" למסיבות לארועים מסויימים לזיונים וכאלו...

אבל איך שהוא אני מוצא את עצמי קם בבוקר ועושה 2 סתם, שלא נדבר על המשך היום ..

אני לא יודע איזה דברים ניסת אבל מעניין אותי לדעת איך יצאת מהם...

ישן 13-05-2007, 21:47
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה שלום

אני באמת מצטערת על התגובות הראשונות שקיבלת. הן ממש לא היו במקום.
אם זה משנה לך למשהו - אני בת 36.5, כלומר לא כולם פה נוער וצבא.
הדבר שהכי אני יכולה לומר לך מעומק הלב הוא שאת חייבת להיות נאמנה לעצמך.
את רוצה לחיות את מלוא הצד היפה של החיים ומגיע לך, אך מצד שני יש לך בן זוג שלא רוצה להצטרך למסע המטרף הזה איתך. את מרגישה כבולה כי הוא זה שהיית רוצה לחלוק איתו את כל האושר שלך. לא עם מישהו אחר. אבל הוא לא רוצה.
אני מסכימה עם CUSTOMER שאת חייבת לדבר על כל זה עם הבן זוג שלך.
לפני שאת מדברת עם בן הזוג שלך יש משהו מאוד חשוב שאת חייבת לעשות: אל תשתמשי בו כתירוץ לעכב את ההתעוררות לחיים שלך. הוא התירוץ הכי טוב שקיים רק כדי לא לחוות את היופי של החיים, כי את לא רוצה לעזוב אותו. אולי יהיה פיתרון שיהיה מקובל על שניכם. אולי הוא יסכים לאיזו ווריאציה של יחסים פתוחים. ייתכן שלא תגיעו לשום פיתרון שיהיה טוב לשניכם. אבל מה שהכי חשוב: כשתגיעו להחלטה (גם חוסר החלטה היא החלטה), את חייבת להיות שלמה איתה. 100% שלמה איתה. אפילו לא שבריר של פשרה. אני מבקשת סליחה אם אני אגיד את זה בצורה קצת קשוחה, אבל כולנו חושבים שיש לנו את כל הזמן שבעולם כדי לעשות מה שאנחנו רוצים לעשות, וזה לא נכון. הזמן שלנו קצוב ואף אחד לא יודע כמה הוא יחיה, וכשנמות חשוב מאוד שנרגיש, שנדע, שחיינו את החיים, שחווינו אותם. אחד הדברים הכי כואבים ועצובים בחיים זה להגיע למצב בו אתה מרגיש שבעצם החמצת את רוב החיים שלך והתפשרת, ולמעשה וויתרת על עצמך.
אל תמיתי את עצמך עוד פעם. חיי, היי נאמנה לעצמך, אפילו אם זה ניראה לפעמים אנוכי. יש לך שלוש בנות, שאני מאוד מקווה שאת ביחסים טובים איתם, וגם אם לא - אני מקווה שתוכלי להגיע איתן למצב ויחסים טובים. כשהם יראו שאת משתנה וחיה תרתי משמע - זה כבר ישנה את היחס שלהן אלייך, כי את לא מה שהיית פעם.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר