לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2007, 12:16
  Outside Outside אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.06
[שאלות] אימונים ותזונה.

שם: רביב אהרון.
משקל: 62 ק"ג
גובה: 1.69 מ'

שאלות- אימונים:

1. אימון אירובי- לפני אימון אנ-אירובי / אחרי אימון אנ-אירובי / יום נפרד ? (למטרת חיטוב הגוף).

2. מכון כושר: אימונים מחזוריים או אימונים של תרגילים שונים לכל קבוצת שרירים?

3. כמה זמן עליי להתאמן באימון אנ-אירובי? (לדוגמא: 60 דקות) וכמה זמן עליי להתאמן באימון אירובי?
4. תוכנית האימונים שלי היא ABC:
A- חזה ויד אחורית.
B- גב ויד קדמית.
C- רגליים וכתפיים.
אני מתאמן 4 פעמים בשבוע- אימון אנ-אירובי, כל בוקר אני עושה ריצת בוקר של חצי שעה ופעמיים בשבוע אימון ג'ודו.
אני מתאמן כמו שצריך? האימונים לקבוצת השרירים שחילקתי טובים?

4. לפני מס' חודשים הרגשתי כאבים בגב (רוב הסיכויים שזה מאימון הג'ודו / אימון אנ-אירובי), זה התחיל מכאבים חדים (יכול להיות מתנועה / נפילה לא נכונה או מתיחה בגב) אך הכאבים לא הופיעו באימון ולא הופיעו כתוצאה ממכה מסוימת.. קמתי יום אחד בבוקר והרגשתי כאבים.
אני מקפיד לעשות חימום טוב בכל הגוף לפני אימון ג'ודו ולפני אימון משקולות.
כעת, אין לי כאבים חדים בגב אבל אני מרגיש לחץ ומתיחה כשאני עובד על גמישות או כשאני עובד באימון על תרגילים של הרמת היריב ובעוד מקרים אחרים שבהם אני מפעיל מאמץ על הגב.
מה עליי לעשות? זה לא עד כדי כך גרוע אך אני צריך להיות בכושר מצוין עד לתחרות בינלאומית שתיערך בספרד בחודש אוגוסט.
יש תרגילים מסוימים שאני יכול לעשות כדי להפחית את הכאב? פיזיוטרפיה / משחה / אחר...

5. איך אני יכול לשפר את הסיבולת שלי? אני כעת בנערים ומשך קרב ג'ודו הוא 4 דקות.
לאחר 2 דקות אני כבר מתחיל להתעייף ומאבד את רוב כוחי.. אולי זה בגלל שבעבר היה לי ברונכיטיס ולעיתים לרוב בשעות הערב קצת קשה לי לנשום עמוק... מה יכול לעזור לי? ריצות לדוגמא?

6. תוך שלושה חודשים אוכל לחטב את הגוף כמו שצריך ולהוריד אחוזי שומן (ממשקל 62 ק"ג ל- 58 ק"ג) ע"י תזונה נכונה המתאימה לחיטוב הגוף שהתחלתי בימים האחרונים + אימונים אנ-אירוביים, אירוביים וג'ודו?

7. אם אני רוצה לקבל תפריט יומי ותוכנית אימונים מותאמת במיוחד לי באינטרט (פורום / אימייל / תוכנות מסרים), למי אני יכול לפנות? האם הייעוץ בתשלום?

שאלות- תזונה:

1. בננה לפני אימון / אחרי אימון?
2. אילו מאכלים אני צריך לאכול מיד לאחר אימון אנ-אירובי (למטרת חיטוב)? אני לא רוצה להשתמש באבקות.
3. אילו מאכלים אני צריך לאכול מיד לאחר אימון אירובי ולאחר אימון ג'ודו?
4. אני צריך לאכול במהלך האימון? אם כן, מה עליי לאכול?
5. אני טיפוס שאוהב לאכול, מה לעשות.. התרגלתי לאכול עד היום אוכל לא בריא בנוסף למאכלים בריאים ואני מנשנש הרבה..
כעת, אני מנסה לעמוד בתפריט היומי החדש שלי המתאים לחיטוב הגוף.
איך אני יכול להחזיק מעמד ולא לנשנש בזמן שאני מרגיש רעב ומת למשהו טעים אך לא בריא?

תודה מראש,
רביב.
חזרה לפורום
ישן 11-05-2007, 17:24
צלמית המשתמש של kola99
  משתמש זכר kola99 kola99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל kola99 שלח הודעה דרך MSN אל kola99 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Outside שמתחילה ב "[שאלות] אימונים ותזונה."

1.אירובי אחרי אנ-אירובי או ביום אחר אף פעם לא לפני!
2.לא הבנתי את השאלה אתה רוצה צריך לעשות 2-3 תרגילים לכול שריר
3.אימון משקולות ממוצא לוקח שעה-שעה וחצי גג אם יוצא לך פחות או יותר אז אתה עושה מנוחות ארוכות מדי או קצרות מדי
צריך לנוח בין דקה לדקה וחצי בין סט לסט ושתי דקות בין תרגיל לתרגיל
4.בקשר לכאבים תלך לרופא ואם יש כאבים אז לא מתאמנים
הם לא יעברו לבד אתה צריך לנוח! לך לאורטופד הוא בטוח יעזור
5.כדי לישתפר בריצה אתה צריך לרוץ הרבה שום דבר אחר לא יעזור כמה שיותר תרוץ,תשתפר בזה
6.תלוי כמה שומן אתה צריך להוריד
אם אתה מתכוון לאכול נכון ולעשות הכול בדרך הנכונה זה יקח זמן... אבל זו הדרך הכי טובה
אתה צריך ללכת לתזונאי בשביל שיבנו לך תוכנית אימונים ותפריט מתאים

תזונה:
1.בננה אחרי אימון-אחרי אימון אתה צריך פחמימות שנספגות מהר וזה בדיוק מה שיש בבננה(אני לא זוכר את המילה המדוייקת כבר שכחתי חחח)
2.אחרי אימון משקולות אתה צריך פחמימות וחלבונים אתה יכול לאכול קופסת קוטג' ואם אתה בחיטוב אז כדי שזה יהיה 0.5% שומן ובננה(בקשר לבננה אני לא בטוח למטרת חיטוב אז תחפש באינטרנט עוד מידע על זה)
3.אחרי אימון אירובי אתה אוכל בדיוק אותו דבר כמו שאחרי אימון משקולות בגלל זה אני מעדיף לעשות אימון אירובי באותו יום ומייד אחרי אימון משקולות
4.במהלך האימון לא אוכלים אבל צריך לשתות הרבה מים ובכלל בשביל חיטוב צריך לשתות הרבה מים
5.אין מה לעשות זו בעיה שיש לכולם אתה צריך ליתרגל לאכול נכון
אםא תה אעב אתה יכול לאכול סלט או משהו כזה
זה בראי וזה לא משמין בכלל חוץ מזה אתה יכול לשתות תי ירוק הוא מאוד בראי, עוזר לירידה במשקל וגם מוריד את התאבון
בהצלחה!!!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר