לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2007, 21:01
  Outside Outside אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.06
[שאלות] אימונים ותזונה.

שם: רביב אהרון.
משקל: 62 ק"ג
גובה: 1.69 מ'

שאלות- אימונים:

1. אימון אירובי- לפני אימון אנ-אירובי / אחרי אימון אנ-אירובי / יום נפרד ? (למטרת חיטוב הגוף).
2. תוך שלושה חודשים אוכל לחטב את הגוף כמו שצריך ולהוריד אחוזי שומן (ממשקל 62 ק"ג ל- 58 ק"ג) ע"י תזונה נכונה המתאימה לחיטוב הגוף שהתחלתי בימים האחרונים + ג'ודו + אימונים אנ-אירוביים + אירוביים?
3. לפני מס' חודשים הרגשתי כאבים בגב (רוב הסיכויים שזה מאימון הג'ודו / אימון אנ-אירובי), זה התחיל מכאבים חדים (יכול להיות מתנועה / נפילה לא נכונה או מתיחה בגב) אך הכאבים לא הופיעו באימון ולא הופיעו כתוצאה ממכה מסוימת.. קמתי יום אחד בבוקר והרגשתי כאבים.
אני מקפיד לעשות חימום טוב בכל הגוף לפני אימון ג'ודו ולפני אימון משקולות.
כעת, אין לי כאבים חדים בגב אבל אני מרגיש לחץ ומתיחה כשאני עובד על גמישות או כשאני עובד באימון על תרגילים של הרמת היריב ובעוד מקרים אחרים שבהם אני מפעיל מאמץ על הגב.
מה עליי לעשות? זה לא עד כדי כך גרוע אך אני צריך להיות בכושר מצוין עד לתחרות בינלאומית שתיערך בספרד בחודש אוגוסט.
יש תרגילים מסוימים שאני יכול לעשות כדי להפחית את הכאב? פיזיוטרפיה / משחה / אחר...
4. איך אני יכול לשפר את הסיבולת שלי? אני כעת בנערים ומשך קרב ג'ודו הוא 4 דקות.
לאחר 2 דקות אני כבר מתחיל להתעייף ומאבד את רוב כוחי.. אולי זה בגלל שבעבר היה לי ברונכיטיס ולעיתים לרוב בשעות הערב קצת קשה לי לנשום עמוק... מה יכול לעזור לי? ריצות לדוגמא?
5. אם אני רוצה לקבל תפריט יומי ותוכנית אימונים מותאמת במיוחד לי באינטרנט (פורום / אימייל / תוכנות מסרים), למי אני יכול לפנות? האם הייעוץ בתשלום?

שאלות- תזונה:

1. בננה לפני אימון / אחרי אימון?
2. אילו מאכלים אני צריך לאכול מיד לאחר אימון אנ-אירובי (למטרת חיטוב)? אני לא רוצה להשתמש באבקות ואילו מאכלים לאחר אימון אירובי וג'ודו?
3. אני צריך לאכול במהלך האימון? אם כן, מה עליי לאכול?
5. אני טיפוס שאוהב לאכול, מה לעשות.. התרגלתי לאכול עד היום אוכל לא בריא בנוסף למאכלים בריאים ואני מנשנש הרבה..
כעת, אני מנסה לעמוד בתפריט היומי החדש שלי המתאים לחיטוב הגוף.
איך אני יכול להחזיק מעמד ולא לנשנש בזמן שאני מרגיש רעב ומת למשהו טעים אך לא בריא?

תודה מראש,
רביב.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר