לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2005, 20:37
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
המון דברים:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sirpadon שמתחילה ב "מה אפשר לעשות עם 2000 ש"ח?"

1}אתה יכול לקנות די.וי.די+20סרטים צרובים{איכות DVDR אני מכיר בן אדם שמוכר בזול...}+IPod טוב!+עדיין ישאר לך לצאת לערב אחד לסרט ומשחק סנוקר ובירה אפילו.

2}אתה יכול ללכת לקנות בגדים שווים+נעליים שוות+שעון ודברים שתמיד רצית.

3}אתה יכול כמובן לחסוך ולהינות מריבית של 20שקל בשנה חחח :-).

4}אתה יכול להשקיע 1000שקל ב100טפסים של וינר ואוליי תוציא איזה 100,000אלף שקל{רעיון מפגר אבל אני מכיר אנשים שעשו את זה והרוויחו בענק!}

5}אתה יכול לקנות מכשיר X-BOX{עם צ'יפ}ועדיין ישאר לך כסף לקנות כמה משחקים צרובים טובים.

6}אתה יכול לעשות רשיון על אופנוע!

7}אתה יכול לעשות טיול עם חברים לאילת\יוון.

וזהו נראה לי,זה מה שאני ההיתי עושה{בטוח בוחר אחד האופציות}תכלס יש לי קרן סגורה בבנק שאני לא יכול לגעת בה עד גיל21{ושם יש את הכסף של הבר מצווה ומלא מתנות שקיבלתי עד עכשיו,ובלי קשר אבא שלי מפקיד לי המון כסף שם כל מספר חודשים}וחוץ מזה יש לי את החשבון שלי שמה שאני מרוויח מעבודה וכל מיני דברים אני שם שם,ונהנה עם זה.
אני ממליץ לך חזק על טיול לפני צבא ליוון{אם אתה יכול אז האי איוס}תאמין לי גן עדן עליי האדמות,כוסיות ללא הפסקה מכל אירופה{בעיקר יווניות איטלקיות ספרדיות בריטיות ושבדיות}ואני אומר לכם אנשים,האירופאיות מטורפות על ישראלים משום מה !
אין מצב שאתה לא תופס ז**I בזמן שאתה שם{אלה אם כן אתה מכוער ברמות מפחידות וזה מקרה אבוד..}אבל שם גם מי שנראה בסדר תופס,תכלס הבנות באות לשם בשביל זה{כמו שאנחנו באים לשם בשביל זה}מה שגם אין באי המון דברים לעשות חוץ מללכת לפאב כל יום להשתכר ולה**** אתה מבין?
סה"כ תאמין לי כייף חיים,משכירים כל יום טוסטוס עושים פתיחות חוקרים את האי עושים בטן גב על החוף ים,כל מקום אירופאיות כוסיות עם בקיני,והכי הכי כייף אין ישראלים!
איוס הוא אי שסגור לישראלים משום מה{בדיוק כמו שאיה נאפה מהקיץ הבא יהיה סגור לישראלים}זה לא שהם אנטישמים פשוט הילדים שבאים מישראל עושים יותר נזק למלון יותר ממה שהוא מרוויח,אנחנו ההינו 4חבר'ה ותאמין לי שריטה אחת לא עשינו,ודיברנו רק אנגלית ביננו{כשההינו ליד המלון או משהו}והם לא חשדו בנו ולא כלום...

הקיצר אחי יש המון דברים שאפשר לעשות עם הכסף...

אתה יכול גם לתרום אותו לצער בע"ח או נפגעי הצונאמי או מלא דברים..

נערך לאחרונה ע"י Niro1985 בתאריך 04-02-2005 בשעה 20:42. סיבה: אני ילד א י נ פ א נ ט י ל ! ! ! עצוב...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר