לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2007, 13:25
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
אני בבעיה , עשיתי משהו שאני מתחרט עליו ואני מחפש מוצא

אוקיי , כדי שזה לא יסתבך יותר מדי , אני אציג בפניכם את ה"דמויות" המרכזיות בסיפור:
נטלי - את נטלי אני מכיר שבועיים בערך , בהתחלה לא התלהבתי , אבל לאט לאט ועם כל יום שעבר גדל בפנים משהו ,
היא נראתה יותר ויותר יפה ( עיניים כחולות מדהימות ) , כשאני נוגע בה או מחזיק לה את היד אני מרגיש משהו שלא הרגשתי בעבר,
נעשה סיפור ארוך לקצר - אני מאוד מעוניין בה , אך לבחורה יש חבר ( טרי ,שבוע פלוס מינוס ).
קרן - חברה של ידידה חדשה , גדולה ממני בכמה שנים ( אני בן 19 ), בחורה חמודה , הייתי די רע אליה , כל
הזמן עקצתי אותה ושמתי לב שהיא נדלקה עליי די חזק, ת'כלס המינוס הגדול אצלה הוא הידידה שלי,
שכן הן חברות נורא טובות , ולידידה יש פה ענקי ..
איציק - חבר טוב שלי , וגם של נטלי

אחרי ההקדמה הזאת , לסיפור ..
אני מבלה הרבה זמן , לפעמים ימים אפילו עם החבר'ה ( שכולל את איציק ונטלי ),ככה שאנחנו מסתובבים ממש הרבה זמן ביחד ,
נדמה לי שכיף לה גם איתי , ועד יום שלישי ככה הייתי באשליה כזאת שדברים ימשיכו לזרום והחבר פשוט יעלם לו .. עד שידידה
החזירה אותי לקרקע , והבהירה לי שאין לי יותר מדי מה לעשות בשלב הזה .
כמובן שנורא התבאסתי , בדרך אל החבר'ה היהודים קיבלו השמעה לא מבוטלת , וכל הערב היה מדוכדך כזה ..
יום רביעי כבר ניסיתי להתנער מזה , ופשוט אמרתי שלעזאזל עם הכל ,אני פשוט אזרום או שאני אתן לזה לעבור , כמובן שזה לא עבר ,חח .
יום הסטודנט , בילינו בצורה בלתי רגילה , קפצתי וצעקתי יותר ממה שעשיתי כל החיים שלי , היה נהדר , עוד פעם לבלות
איתה , לרקוד , להסתכל עליה .. זה עשה את שלו .
יום חמישי עוד פעם התקשרתי אל הידידה , איתה שיתפתי את הבאסה שנוצרה מהמצב, והיא אמרה שהרבה אין מה לעשות ,וניסחה את זה בפשטות ,
"תסבול" , אז החלטתי בחוכמתי להטביע את צערי באלכוהול , קרן הייתה במסיבה גם , עוד לפני הכל הייתה לידי רוב הזמן
( אפילו ניסתה לגרום לי לקנא בזה שהתחבקה עם מישהו אחר ) .
הלכנו להופעה אחרונה , שכבר אני חצי שפוך , ואת רובה העברתי שאני מחבק את קרן והיא נשענת עליי , כשאני מגניב מבטים
לנטלי לראות אם היא מסתכלת ,אם זה בכלל עושה לה משהו , המטרה ההתחלתית שלי הייתה לנסות לעורר בה משהו,קנאה כנראה...
אחר כך שתיתי עוד וודקה ... באותו רגע כבר הייתי די גמור , שכבתי עם קרן על הדשא , כשהיא עליי ,התנשקנו , התחבקנו ,
הלכנו לחדר אח"כ , שכבנו אחד ליד השני ועוד פעם התנשקנו , אם חבר שלי לא היה שם מצב גדול שזה היה נגמר בסקס .
לא יודע כמה אני מאשים את עצמי על החלק הזה , הייתי מבואס בגלל נטלי והחבר שלה וכל המצב, וכבר מעל לשנה מאז שהיה לי משהו..
אחרי שקרן והחבר שלי הלכו , הלכתי להסתובב עם שאר החבר'ה ( כלומר הם באו לאסוף אותי מהמיטה , חח ) ,
איציק דיבר איתי ,ואמר לי שאתמול הוא הבין מנטלי שהחבר מתנהג כאילו בלעה אותו האדמה ,ויש מצב גדול שזה נגמר בקרוב ,
הוא חשב שהיה לי סיכוי ממש טוב איתה , והסיכוי הזה נפגם משמעותית בגלל מה שקרה עם קרן ( היא ראתה רק את החיבוקים נדמה לי,
מה שקרא בדשא עדיין קצת מעורפל ) , כי זה יצא כאילו אני סטוציונר ( מה שאני לגמרי לא .. ) .

הידיעה שהיה מצב שיהיה לי משהו עם נטלי ,שהיא פשוט מדהימה ושזה נהרס בגלל חולשה של רגע, או הנאה רגעית ממש מכאיב,
נטלי היא הבחורה המצחיקה , היפה , שנורא כיף איתה ,זאתי שמחפשים לקשר רציני ..
נטלי קשה לקריאה , אין לי מושג אם כל מה שקרה הזיז לה או לא , עורר או דחה משהו כלפיי .

הכל די מבלבל עכשיו .. האם אני הולך על הכל עם נטלי , לנסות להסביר לה מה קרה ואת השתלשלות האירועים ?
מה אני בדיוק אמור לעשות עם קרן ..

לא ברור לי אם אני מחפש תשובה או סתם לפרוק , תודה לכל מי שקרא או הגיב .

נערך לאחרונה ע"י CrazyBomber בתאריך 11-05-2007 בשעה 13:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-05-2007, 14:02
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
אין דבר יותר מבלבל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "אני בבעיה , עשיתי משהו שאני מתחרט עליו ואני מחפש מוצא"

משתי בחורות. מילא אחת, אבל שתיים?
הבנתי מהסיפור שלך שאתה לא מעוניין בקרן בכלל. איך שאתה מדבר עליה, כותב עליה, זה פשוט לא זה.
אני ממש מרגישה אותך נמס דרך המסך כשאתה אומר או כותב "נטלי".
דבר ראשון זה צריך להיות סימן בשבילך מה לעשות. אל תוותר כל כך בקלות, יכול להיות שהמידע הזה לא הגיע לנטלי בצורה שאתה חושב שהוא הגיע. ואפילו אם היא חושבת שאתה סטוציונר, אז מה? תוכיח לה שאתה יכול לאהוב בחורה אחת ולהיות איתה לנצח, לדאוג לה ולפנק אותה כמו שרק אתה תוכל.
אהבה היא לא צפויה מראש, אל תחכה שהיא תפרד מהחבר ולראות מה היא חושבת, תיידע אותה, תגיד לה, תסביר לה מה קרה.
בנוגע לקרן, נדמה לי שזה לא כל כך משנה לה. היא השיגה את מה שרצתה, היא רצתה אותך באותו רגע וקיבלה את זה. תדע להבהיר לה שבזה זה נגמר לפני שהיא תפגע.
ובאשר לנטלי, אל תפחד מהלא נודע. הפוך אותו לנודע והעבר אותו לצד שלך- רק ככה תנצח.
בהצלחה.
דניאל

ישן 11-05-2007, 14:15
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "אני בבעיה , עשיתי משהו שאני מתחרט עליו ואני מחפש מוצא"

מכות תקבל ממני בהזדמנות, אבל עד אז...

אי אפשר להוכיח כלל ע"ס מקרה אחד, אתה לא יכול להיות סטוציונר בגלל פעם אחת (שהיא גם לא ממש סטוץ).
ואפילו היא שמעה מה קרה, או ראתה, אפשר להסביר את זה בצורה הגיונית, ואפילו בצורה רגשית.
(בחייך, אפשר להראות לה מה כתוב פה כדי שהיא תבין).
אל תהיה פרנואיד ותדפוק הכל כי אתה חושש שדפקת הכל. אם יש לך קלפים שאתה רוצה לפתוח בפניה -
תפתח אותם בפניה. אם אתה חושב שאין טעם, הרי שאתה מוותר מראש (רדוד) או שאתה לא באמת מעוניין
(ועל זה אי אפשר להגיד כלום).

במה שכתבת פה יש יותר אמת, הגיון ורגש מאשר בכל שיחה שתפתח איתה, ואולי תתחיל לגמגם מהתרגשות.
תשנן את מה שכתבת פה, תאזור אומץ ותדבר איתה על זה. אתה יודע שה"פשע" שלך היה נסלח, אני חושב
שגם היא תבין את זה.

אל תחרוץ גורלות סתם ואל תשפוט את עצמך לחומרה.
ישן 12-05-2007, 13:20
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03

קרן-ישע.

זה בדיוק התפקיד שקרן מילאה אצלך בסיפור. מעיין ריבואנד ריגשי - שהפך, בעזרת אלכוהול, לריבואנד גופני. שקוף לחלוטין שאתה לא באמת מעוניין בקרן. אתה מעוניין בנטלי. אתה צריך לסיים את מה שקורה בינך לבין קרן מכמה סיבות:
1. קרן ונטלי חברות טובות. סביר להניח שנטלי לא תרצה להכנס לקשר איתך - כשקרן איתך, מבחינתה.
2. זה לא הוגן כלפיי נטלי. מריאל סיכמה את זה בצורה מעולה וממצה.
3. בפשטות - בזבוז זמן. למה להיות אם מישהי אחת, אם אתה מעוניין במישהי אחרת? בזוז של הזמן של שניכם.

נטל(י) ההוכחה

בפשטות - אתה רוצה את נטלי. כאתה מתאר א קרן את מתאר... מישהי. כשאתה מתאר את נטלי... המילים שלך עפות מצג וחודרות לתוך ליבו של כל מי שקורא את מה שכתבת. זה ברור לחלוטין שאתה רוצה אותה.

כרגע, יש לה חבר. נכון, רק שבוע. ונכון, ישנן שמועות שזה בשלבי גסיסה. - אבל, כרגע, יש אחד כזה.
נטלי, נשמעת כמו מישהי שלא תראה בעין יפה בחורים שמנסים להתחיל איתה כשהם יודעים שיש לה חבר.

מה שאני מציע לך לעשות הוא לזרוק לה סימנים עבים מאוד שאתה מעוניין. בדיחות קטנות וכו'. להראות לה שהאופציה הזאת קיימת בשבילה ואתה מעוניין בה מאוד. זה יפתח פתח למחשבות. רק כאשר הקשר שלה עם החבר ייגמר - אז תתקוף.

אבל כרגע, רק תוכיח שיש לך עניין בה. כשהעניין עם קרן יעלה - והוא יעלה - תגיד לה את האמת. ממש את אותו הסיפור כפי שסיפרת לנו. דבר ראשון, ברוב המקרים, האמת עדיפה על השקר - וזה אחד המקרים האלה. דבר שני, זה יראה לה את מידת חוזק את הרגשות שאתה מרגיש כלפיה.

נ"ב - מיותר לציין שיעזור לך מאוד אם איציק יעזור בזריקת הרמזים והטמעת הרעיון במוחה של נטלי, נכון?

ישן 13-05-2007, 11:55
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04

ציטוט:
במקור נכתב על ידי CrazyBomber
נדמה לי שכיף לה גם איתי , ועד יום שלישי ככה הייתי באשליה כזאת שדברים ימשיכו לזרום והחבר פשוט יעלם לו .. עד שידידה החזירה אותי לקרקע , והבהירה לי שאין לי יותר מדי מה לעשות בשלב הזה .
כמובן שנורא התבאסתי , בדרך אל החבר'ה היהודים קיבלו השמעה לא מבוטלת , וכל הערב היה מדוכדך כזה ..

יום חמישי עוד פעם התקשרתי אל הידידה , איתה שיתפתי את הבאסה שנוצרה מהמצב, והיא אמרה שהרבה אין מה לעשות ,וניסחה את זה בפשטות ,
"תסבול" , אז החלטתי בחוכמתי להטביע את צערי באלכוהול , קרן הייתה במסיבה גם , עוד לפני הכל הייתה לידי רוב הזמן

לא יודע כמה אני מאשים את עצמי על החלק הזה , הייתי מבואס בגלל נטלי והחבר שלה וכל המצב, וכבר מעל לשנה מאז שהיה לי משהו..

הוא חשב שהיה לי סיכוי ממש טוב איתה , והסיכוי הזה נפגם משמעותית בגלל מה שקרה עם קרן ( היא ראתה רק את החיבוקים נדמה לי,

הידיעה שהיה מצב שיהיה לי משהו עם נטלי ,שהיא פשוט מדהימה ושזה נהרס בגלל חולשה של רגע, או הנאה רגעית ממש מכאיב,
נטלי היא הבחורה המצחיקה , היפה , שנורא כיף איתה ,זאתי שמחפשים לקשר רציני ..
נטלי קשה לקריאה , אין לי מושג אם כל מה שקרה הזיז לה או לא , עורר או דחה משהו כלפיי .

ראשית כל, לא קרה כלום.... ולכן אתה בהחלט יכול לחוש טוב עם עצמך

שנית כל - וזו הנקודה החשובה - בסיפור מעורבות יותר מדי דמויות.

הקטעים שסימנתי מדבריך נוגעים לדמויות ה"מיותרות" בסיפור הזה ועל מידת ההסתמכות העודפת שלך עליהן.

מידת המעורבות של אותה "ידידה" פשוט לא במקום - עם כל הכבוד שיש לי אליה וליחסים המיודדים שלך איתה.
ידידים הם המקור הראשון ל"טלפון שבור"... המידע שעובר מהם ומצורת הפירוש שלהם סיטואציה מסויימת - מוטלת בספק.

היא לא זו שצריכה "להוריד אותך לקרקע" ולבטל עבורך את האפשרות שיכול להיווצר בינך ובין נטלי משהו מיוחד.

אני כ-ל כך שמח לשמוע שמה שאתה מרגיש כלפי אותה נטלי הוא "שונה", "מיוחד, "אחר" - משום שכך זה אכן צריך להיות... ואין ספק כי היא ה"בחירה" הנכונה עבורך - וודאי לא משהו שהייתי מוותר עליו - במיוחד לא בשל מידע שהגיע מאחרים ו/או סיטואציה שאתה מחשיב כ"נוראית".

מבחינת קרן אין ספק שיש לסיים את זה כך או כך, ולא להפוך את זה לסוג של "פשרה" מתוך דכדוך רגעי. גם אם היא מושכת פיזית... אחרי תקופה מסוימת של קשר היא פשוט תהפוך אותך לאדיש... האדישות והיאוש יישתלטו.

הסיטואציה אליה נקלעת - זכותך לא היית בשום קשר ולא פגעת באף אחד.

וביננו - גם אם נטלי ראתה אותך עם אחרת - זה לא ייפגע בדבר וחצי דבר מסיכוי לקשר... כל עוד תהיה כן ואמין.

אתה עבורה "ספר סגור" כשם שהיא עבורך - וכאן הבעיה למעשה.

שניכם מסוגרים לתחושות האמיתיות שלכם - ושניכם לעולם לא תדעו אם לא תתעמת בזה אתה - לבד (!) מולה - פנים אל פנים.
רק כנות וביטחון עצמי - יכולים להוביל אותך לקשר שתמיד רצית... לקשר המיוחד הזה שמעטים מגיעים אליו.

ומדוע רק מעטים מגיעים אליו ? כי רבים מאיתנו פשוט "מוותרים" - מתייאשים בדרך - (וכאן באה מילת המפתח...) - מ--ת-פ-ש-ר-י-ם.

אל "תתפשר" בשום אופן על קרן.. רק משום שאתה משוכנע שהכל אבוד - משום שזה חוטא לאמת - זה רחוק מלהיות אבוד

קח יוזמה... בבטחון מוחלט - גש אל נטלי.
בלי שום מעורבות של אף גורם אחר בסיפור... שכן החל מהשורה הראשונה ידעתי שיש כאן
תחושה של משהו "מיותר"... שזה כל הדמויות הפעילות מלבדך ומלבד נטלי.

לא קרה שום דבר... אתה לא צריך להתנצל על כלום או לחוש אשם במשהו.
תעשה אתה את הצעד... תיגש, תיפתח קצת... תשתף... והכל מתוך התחושה הזו - של לחוש משהו אמיתי, כן... ונכון.

זו דעתי בכל אופן...

נערך לאחרונה ע"י rgrg בתאריך 13-05-2007 בשעה 11:57.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר