לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2007, 16:55
  lordik lordik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.07
עצה קטנה וחשובה בשבילי...

היי, רציתי לשאול משהו...
אני בן 16 ואני נראה לא רע בכלל.
אני מתאמן כמה זמן בחדר כושר ורציתי לשאול משהו קטן:
קרה לי כבר כמה פעמים שבנות בחד"כ התחילו איתי והביאו לי את המספר שלהן וגם יש אולי כמה בנות בבית הספר ובשכונה שאני רוצה להתחיל איתן, אבל הקטע הוא שאני לא מאוהב בהן או משהו...
אני פשוט רוצה ככה להעביר איתן איזה סטוץ (לשכב איתן) ולא לצאת מניאק או משהו...
פשוט אני בתול עדיין, ואני מעדיף להעביר את הפעם הראשונה ככה ולא ללכת לזונה (חס וחלילה) או משהו בסגנון...

הקטע הוא שאני לא רוצה להגיד לבנות שאני רוצה להיות חבר שלהן פעם ראשונה כדי לשכב איתן או לנסות את זה... יכול להיות שעם הזמן אני אתאהב באותה הבחורה וכולי... אבל המטרה של הקשר בשבילי היא ברורה, אני רוצה לשכב איתה (עם אחת מהבנות לפחות).
ולא, אני לא רוצה לנסות למצוא מישהי ולשכב איתה במסיבה או משהו בסגנון, זה יכלתי לעשות כבר 20 פעם, אבל אני רוצה לעשות את זה כשאני איכשהו בקשר ( אבל בחורה בגיל הזה לא תסכים רק לקשר למטרות סקס חח).
בכל מקרה, אני אשמח לעצתכם ולתגובה שלכם.
שלומי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2007, 18:30
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
קודם כל ברוך הבא לפורומינו! =)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lordik שמתחילה ב "עצה קטנה וחשובה בשבילי..."

טוב זה די חסר לב מה שאני יגיד לך עכשיו...שים לב!
אם אתה רוצה לשכב איתה ופשוט לא להמשיך מאז,אז תתחיל קשר!כן!זותומרת...תכיר מישהי,צאו לאיזה סרט או קפצו לפארק.אח"כ כשיש לך רגשות כלשהם כלפיה לך עד הסוף.לא יודע איך אתה רוצה להעביר את החוויה,הפעם הראשונה שלי הייתה מדהימה,הכרנו כמה ימים לפני זה וקבענו ש"נראה אחד את השנייה" בפארק...נכנסנו שנינו לאיזה מקום עמוק בפארק ואשכרה פתחתי אותה שם.(מי שעושה בטבע נהנה פי 7 =) )אז זה היה דווקא די כיף.

אתה לא ממש חייב להגיד לה "אני רק רוצה לשכב איתך" כי היא אשכרה תעיף לך כאפה לפנים...אז תן לה תחושה שאתה רוצה להמשיך את הקשר גם אחרי הקטע.ואז....פשוט תחתוך.זה כמובן מעשה מגעיל שלעולם לא הייתי עושה אותו אבל אם לא אכפת לך לשבור לב של בנאדם שאהב והעריך אותך אז...מה אני יגיד לך.

מצד שני,אפשר להיכנס לקטע ולשמור על קשר(לא מערכת יחסים)ברמת ידידים.זה סבבה ביותר.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

נערך לאחרונה ע"י m-hanan בתאריך 15-05-2007 בשעה 18:31. סיבה: לחם עם ריבה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר