לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2007, 23:52
  talcohn1 talcohn1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
למה היא מתחמקת מלהיפגש איתי

הכרתי מישהי לא מזמן, לפני כחודשיים. חשבתי שנהייה בקשר ויצא מזה משהו. התחלנו לדבר בהתחלה בטלפון, אנחנו מדברים הרבה ולעיתים תכופות.
היא גם מתקשרת אליי ותמיד חוזרת אלייהאם לא יוצא לנו לדבר.
ניפגשנו ממש בהתחלה כמה פעמים, דייט עוד לא היה לנו וגם לא סתם פגישה מחוץ למסגרת בה הכרנו
לפני חודש היא שאלה אם יש לי מישהי אמרתי לא, היא לעומת זאת אמרה כן שהיא הכירה מישהו אבל זה בהתחלה
התבעסתי ואמרתי לא נורא בקטנה. אולי ישתנה משהו
השבוע החלטתי שאם לא יצא מזה משהו אני לא רוצה לדבר איתה בכלל יותר ולא רוצה שום קשר של ידיד כזה.
לא התקשרתי ולא דיברנו כארבעה ימים. אתמול בערך ב 21 בערך היא התקשרה, דיברנו ודיברנו
גם כשחזרנו מהבילוי של שישי בערב היא התקשרה, בערך 5 בבוקר.
יותר מוקדם ביום שישי ב 21 בערך שלחתי לה הודעה אם היא רוצה להיפגש מחר, היא אמרה שיש לחברה שלה יומלדת ואמרה לי שאני תכננתי לנסוע לטיול. אמרתי שאני לא אסע לטיול ואסע אליה במקום. היא לא ענתה.
זאת פעם שלישית בערך שאני מציע לה להיפגש והיא מתחמקת ונותנת כל מיני דברים כאלה דברים אחרים שיש להם לעשות. אני מוכן לעשות הכל בשביל לנסוע אליה ולראות אותה. אנחנו גרים במרחק שעתיים ומשהו נסיעה
היא מתחמקת מפגישות, אבל היא מתקשרת אליי ואני אליה הרבה ואנחנו מדברים הרבה. אז למה בכלל היא מדברת איתי. היא חושבת שנהייה שניים כאלה שמדברים רק בטלפון שנים ולא ניפגשו לעולם?!
אם אנחנו מדברים הרבה ובקשר טוב אז למה היא לא רוצה להיפגש איתי? כאילו גם אם אני סתם ידיד שלה מצדה לא מגיע לי להיפגש איתה זה כאילו קשר טלפוני כזה.
מה היא רוצה?!
היום שאלתי אותה למה היא מתחמקת ולמה אנחנו לא ניפגשים אם היא לא רוצה. היא אמרה שזה לא שהיא לא רוצה פשוט אין לה מתי או משהו כזה היא אמרה. בקיצור היא לא אמרה שהיא לא רוצה. מה שמוזר שאנחנו עדיין מדברים המון היום דיברנו איזה 3 פעמים.
מה אני עושה? אני רציתי לנתק את הקשר אבל היא התקשרה אליי וממשיכה עדיין להתקשר אליי. ד"א אני לא יודע מה כם ההוא שהיא אמרה שהיא בקשר איתו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2007, 00:12
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי talcohn1 שמתחילה ב "למה היא מתחמקת מלהיפגש איתי"

ע"פ תרחישי העבר שתיארת ביניכם - יש לי תחושה שהיא לא יודעת מה היא רוצה מעצמה, או ממך .
אני חייבת רק לציין - שכשמישהו/י מעוניינים בקשר, מוציאים זמן להיפגש ואף רצוי שיהיו להוטים לעשות כן, אם אין את ההתלהבות עכשיו, מה הסבירות שהיא תבוא אח"כ?

חבר של ידיד שלי התחיל קשר בדיוק מהמקום אותו תיארת, רק שהאמור החמיר ככל שהזמן עבר, רגשותיו כלפיה התחזקו והוא מצא את עצמו ברוטינה של פשרות; לדוגמה - כאשר הזמן היחיד שהיה להם להיפגש מפאת המרחק היו בסופי שבוע, היא העדיפה את אלו לבלות עם חבריה, אותם היא רואה על בסיס יומי. והוא ? -הוא כמו מאזוכיסט - אכל את כל הדייסה שהיא האכילה אותו (ולטעמי עודנו, מזמן לא דיברנו אבל יש לי התחושה שהם עדיין באותו הסטטוס) .
כל הקטע הוא- שגם אם מדברים על זה, מה כבר ישתנה ? וגם אם ישתנה, כמה כנה זה וכמה זה יחזיק ? - אדם ועולם כמנהגו נוהג . וחוצמזה- כל שיחה על אי השקעה מספקת בקשר רק גורמת לו לדעוך יותר ויותר, לעיתים מבלי משים או מאידך - להשקעה מאולצת ולא כנה מתוך צורך עז .

אני חושבת שאסור לך להתפשר, מגיע לך קשר שיהיה מדהים והדדי .
ובאשר אליה ? -תפסיק להתקשר, קצת כבוד עצמי. אם אתה חשוב לה - היא יודעת בדיוק מה היא צריכה לעשות בשביל להוכיח זאת .

בהצלחה,
רחלי .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר