לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2007, 23:15
  הנגד המטורף במיל' הנגד המטורף במיל' אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
שאלה בנושא רישויי-כלי ירייה למאבטחים

עבדתי שנה+ בחברת אבטחה איקס,כמאבטח מוסדות חינוך בחיפה.לפני כשלושה חודשים היתה לי הזדמנות לעבור לחברת אבטחה יותר איכותית,ועז קיבלתי הפתעה "יפה" במקום העבודה החדש-לא אישרו לי את רישיון הנשק.
הלכתי למשרד הפנים והם גילגלו את כל תענותי לעבר משטרת ישראל, המשטרה בתורה נתנה לי את המספר של מדור רישויי-נשקים אם תא-קולי להשארת פרטים של מבקשי הרישיון למינם,שמן-הסתם לא נתן מענה לשאלתי.
הבוס הקודם ביטל לי את הרישיון,אין לי שום רקורד אם המשטרה בכלל,אני אפילו לא רשום כעד של ארוע כל-שהו,בכלל המשטרה אינה מודעת לקיומי.
ואני עבוד-אצות לגבי מה יכולה ליהיות הסיבה לסירוב.

האם מישהו יודע מה יכולה ליהיות הסיבה לסירוב שכזה,האם מישהו נתקל פעם בבעיה כזאת?
והאם מדובר כאן באיזו שטות ביורוקראטית,ובכלל כדאי לגשת ישירות למדור רישויי כלי-ירייה ראשי בירושלים,או שאפשר לברר בתחתנת המשטרה המרחבית במה בידיוק מדובר?

נערך לאחרונה ע"י הנגד המטורף במיל' בתאריך 12-05-2007 בשעה 23:20. סיבה: הערה מנהלתית
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2007, 07:39
  יובל. יובל. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.05
תגובה לנגד מטורף במיל'
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הנגד המטורף במיל' שמתחילה ב "שאלה בנושא רישויי-כלי ירייה למאבטחים"

תחילה, תרשה לי להצטרף בחום רב לדבריו של צנחן 1 לגבי שגיאות הכתיב והתחביר שלך. רצוי לקרוא פעם פעמיים לפני ששולחים דבר כזה לפורום ציבורי. צריך להבין פעם אחת ולתמיד שרמת הכתיבה והניסוח משפיעים על ההתיחסות של הסובבים אליך. יתכן שזו הסיבה לסחבת שתיארת. לעיניינינו: סביר להניח שאתה קורבן לתקנה האוסרת מעבר חופשי מחברת אבטחה אחת למשניה. ברגע שיש לך אישור נשק מחברת X אינך יכול לקבל רישוי נשק לחברת Y. מה שמומלץ לעשות:
1. להוציא אישור על העדר רישום פלילי מהמשטרה.
2. להשיג את מספר הפקס של פקיד רישוי כלי היריה במקום מגוריך.
3. להעלות את טענותיך על הכתב, תוך ציון העובדה שאתה ללא יכולת להתפרנס כרגע ושברשותך אישור רישמי על העדר רישום פלילי.. עדיף להיעזר במכתב זה בשירותיו של חבר.
4. לשלוח עם מס' טלפון שלך.
5. להמתין שבועיים.

לקחים: 1. בפניות למשרדי ממשלה לעולם לא לסגור עניינים בע"פ. אף אחד לא יקח אותך ברצינות. הכל על הכתב. לכתוב, לכתוב ושוב לכתוב.
2. לפני שעוברים חברות אבטחה, להודיע לבוס החדש על קיומו של רשיון בחברה אחרת.
ישן 13-05-2007, 10:28
  סמל ראשון סמל ראשון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.03
אני אישית מעדיף לקרוא את מה שיש לאותו אדם לומר
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי יובל. שמתחילה ב "תגובה לנגד מטורף במיל'"

גם אם יש לו כמה שגיאות פה ושם .
מאשר לקורא תגובה כמו שלך יובל שחוץ מזה שהיא ללא שגיעות כתיב ומנוקדת למשעי מכילה רק שטיות במיץ קוקוס!
אז קודם כל בוא נתחיל מזה שמניסיוני הדל כדיסלקט ודיסגרף מוצהר כתבתי מכתב עירעור למשרד הפנים בכתב היד הלא קריא שלי ומלא בשגיאות כתיב,וראה איזה פלא ,המכתב זכה להתיחסות ענינית
(אישור של הרשיון ).
מה שמלמדך שמזל שבמשרדי ממשלה יושבים אנשים קצת פחות מושלמים ממך
שמתיחסים לתוכן הדברים של המכתב ולא מנסים להיות אבשלום קור בהתנדבות כמוך.
ככה שזאת בטח ובטח לא הסיבה לאי האישור נכון !
נמשיך מזה שאילו היתה רואה פעם אחת בחיים שלך טופס בקשה שממלאים עבור חברת שמירה היתה מבין שאין שם שום מקום לכתיבה יוצרת.
כולה למלא מס' ת.ז., שם ,שם משפחה ,כתובת מגורים
וכמה פרטים סטנדרטים על השרות הצבאי אם יש (לא חובה למלא).

אתה מדבר על "תקנה " שאוסרת מעבר חופשי מחברה לחברה ,מאפה בדיוק הנפצתה את זה ?
עיקרון חופש העיסוק שהוא אחד מעמודי התווך של חוק יסוד זכיות האדם וחרותו מכיר?
יתרה מזאת לא רק שאין תקנה כזאת אלה שמשרד הפנים שינה את נוהל האימון לעובדי חברות שמירה לפני שנתים במיוחד כדי להקל על העובד ועל החבורות את המעבר הנ"ל!
לגבי עבודה בשתי חברות במקביל : גם זה מותר ואפשרי עד 3 חברות (בגלל שיקול של כמות נשקים בידי אדם אחד ,מעל 3 כלים מחיב כספת .......) ועבדך הנאמן עשה גם זאת בעבר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר