לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2007, 18:56
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
קצת הגזמנו חבובי... 3 בצהריים גם הג'ובניקים עדין עובדים. טוב לא עובדים, אבל בצבא...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "זה בסיס של ג'ובניקים"

אני מניח שאתה בקרבי או מעוניין להיות בקרבי אז אתה מורעל, אבל אל תזלזל בג'ובניקים עד כדי כך. ב3 הם עדין נמצאים. ב6-5 הם רק אולי אבל אולי מתחילים לעזוב וזה גם לא כולם.

נכון שבלי הקרבי לא היה צבא, אבל גם בלי הג'ובניקים לא היה צבא. אתה צריך מישהו שיגיד לך איך לתקוף, איפה, מה לעשות, למה וכמה. מישהו שינהל את כל הנתונים, יטפל בלוגיסטיקה ועוד ועוד.
הג'ובניקים חשובים לא פחות מהקרביים ואולי אפילו יותר. מה שכן הקרבים הם יותר מקריבים ויותר בוא נקרא לך "גיבורים" ותורמים מאשר הג'ובניקים. אבל שניהם חשובים ושניהם נדרשים בכדי שהצבא יתפקד.

אגב, נראה לי שהתפקיד שלך זה המתחקרת בתחקיר בטחוני.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2007, 20:12
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "קצת הגזמנו חבובי... 3 בצהריים גם הג'ובניקים עדין עובדים. טוב לא עובדים, אבל בצבא..."

מישהו נעמד על הרגליים האחוריות, הא?

הוא אמר משהו על זה שג'ובניקים הם לא חשובים? הוא אמר שכל הג'ובניקים הולכים הבייתה ב-3? ה"ג'ובניקים" זה חבורה מוגדרת ואחידה? הוא דיבר על בסיס מסויים שהיא שאלה עליו. אגב, יוצא לי לעבור לא מעט ליד הבסיס בשעות האלה ואפילו מוקדם יותר. אם משהו מלא בחיילים שם אחרי 3 זה רק הטרמפיאדות והאוטובוסים.

ישנם הרבה ג'ובניקים שבאמת הולכים ב-3 ודרומה הבייתה ושבאמת לא עושים כלום. אבל באמת הרשמת אותי... נשארים עד 5-6? אתה לא רציני! אני יצאתי הבייתה פעם בשבוע וכל יום הייתי עובד עד 22:00-23:00 ואפילו יותר מאוחר. אני לא רואה צורך להשוויץ בזה...

אם יש לך רגשי נחיתות על זה שאתה לא לוחם- אני ממליץ לך או לבקש טופס 55 ולהיות לוחם (אם אפשרי- פרופיל וכו') או לקחת אוויר, להבין שזה מה שאתה עושה ולהתגבר. אני לא מבין מה גרם לך להגיב ככה על משהו שבכלל לא נאמר.

ולא- לא יעזור- ג'ובניקים לא יותר חשובים מקרביים. כמו שכוח עזר בבית-חולים לא יותר חשוב מרופאים, פיזיוטרפיסט בקבוצת כדורגל לא יותר חשוב משחקן כדורגל, סאונדמן לא יותר חשוב מכוכב רוק, וכו' וכו'. אפשר להיות התומך ולהרגיש עם זה בסדר גמור- בלי לטעון שאתה יותר חשוב. בלי ג'ובניקים הצבא אולי לא היה שורד- אבל בלי לוחמים לא היה טעם להקים אותו מלכתחילה.

באמת שהכל נאמר מתוך הזדהות ולא מתוך ביקורת. פשוט חשוב, לדעתי, שיחידות של ג'ובניקים תפנימנה שכל מה שהם עושים הוא בעצם בשביל לשרת את היחידות הקרביות, אפילו אם באופן עקיף (טבח שמבשל אוכל לנהג שמביא ציוד לבסיס שבונה תכנת שו"ב בשביל יחידה קרבית) ואין לו שום תכלית אחרת.

ממני, ג'ובניק בדימוס.

ישן 15-05-2007, 20:46
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "עוד לא התגייסתי... כך שאין לי שום רגשות"

האמת היא שבדיוק הבנתי שאתה מלש"ב ובאתי לכתוב הודעה.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
מה שאני כן יודע זה שלא משחררים אותך בשעות כאלו.
מה שאתה לא יודע זה שישנם ג'ובניקים שיוצאים בשעות האלה ואפילו מוקדם יותר.
אגב, אני בכלל הולך לצאת אחת לשבוע-שבועיים כך ש...
כך שמה? קודם תעשה את זה, אז נדבר. "אל יתהלל חוגר כמפתח".

ואני אצטט את מה שמפריע לי
"זה בסיס של ג'ובניקים אחרי 3 בצהריים זה מקום נטוש"

הוא דיבר על כל הג'ובניקים ולא עליהם ספציפית. הוא אמר שלמעשה בגלל שזה בסיס של ג'ובניקים אז ב3 כולם כבר הולכים. מה שלא נכון...
היא שאלה אם זה בסיס של ג'ובניקים והוא ענה בכותרת "זה בסיס של ג'ובניקים".
הוא הוסיף שמסתלקים משם ב-3- דבר שהוא נכון .
לי, לפחות, היה ברור מהשאלה שהיא מתכוונת לדברים האלה.

וכן, אני הגוב'ניק שבזכותו אם הוא בקרבי כל המידע שנאסף בצבא יועבר לדרגי הפיקוד כראוי ואליו במידה ויש לו PALM...
אתה לא חושב שזה קצת יהיר מצדך להגיד שאתה זה שבזכותו נעשה ככה וככה אם אפילו עוד לא התחלת טירונות?

נערך לאחרונה ע"י Cfox בתאריך 15-05-2007 בשעה 20:52.
ישן 15-05-2007, 20:58
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
לא מאחר שקבלתי הובטחה אני יודע שאני הולך לעשות את זה...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "האמת היא שבדיוק הבנתי שאתה..."

יש ג'ובניקים שהולכים לפני 3 !? אלוהים אדירים. אתה מדבר ברצינות ? חשבתי שזה כמו יום עבודה. מינימום מ8 עד 5-6.

מה זה קודם תעשה. אני הולך לעשות את זה. זה לא כאילו יש אפשרות שלא (אלא אם אני אמות בטירונות מה שאני מניח שלא יקרה...) עוד חודשיים ואני כבר מתחיל בזה...

אני הבנתי אחרת כתוצאה מאי שימוש בפיסוק. אני הבנתי שהוא אמר שבגלל שזה בסיס ג'ובניקים ב3 כולם הולכים.

לא, מאחר שזה מה שאני הולך לעשות בצבא ב3 שנים הקרובות זה לא נראה לי. שוב, אני הולך לעשות את זה (בין אם אני רוצה או לא - ואני רוצה...) זה מה שהצבא בחר שאני אעשה וזה מה שאני אעשה. סופית ואין דרך חזרה.

ישן 15-05-2007, 22:09
צלמית המשתמש של DJ PoMpA
  DJ PoMpA DJ PoMpA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.05.04
תשובה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gliter girl שמתחילה ב "משק"י ביטחון מידע"

היי,

אז ככה... קודם כל הבחורה המסכנה שאלה שאלה פשוטה והגעתם לויכוח קרביים/ג'ובניקים.
אז בואי נחזור לנושא המרכזי.
אני גם מש"ק ב"מ (ולבחור למעלה שאמר שחבר לשו עבר קורס של שבועיים אין לי מושג מה הוא עובר),
קורס בטחון מידע הוא קורס של כחודש וחצי שמתחלק לשני נושאים. רוב האנשים שבו הולכים לעבור קורס של תחקור (האלה שמעבירים לחיילים תחקיר בטחוני) והחלק השני יעבור את החלק של במ"ת ובמ"מ (כל מה שקשור לבטחון המידע בפן התקשובי). רוב הסיכויים שתהייה מתחקרת, זאת עבודה שנחשבת מעניינת אבל אני יכול להגיד מעכשיו שמעייפת אחרי כמה זמן.
יש לי חברים שמשרתים בב"מ במז"י והם מרוצים מאוד. ככה שאת לא " תסבלי" שם.

בהצלחה .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:14

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר