לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2007, 15:58
  EMT EMT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי macox שמתחילה ב "שיפור SR25"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי macox
היי

הייתי מעונין לדעת אם קיימים שיפורים(שניתן לעשות עצמאית) ל SR שישפרו את הירי והמקבצים.

אחת הבעיות היא שרוב המשקל שלו נימצא מאחור וכשמתבצע ירי בנשק כול החלק הקדמי שלו קופץ וככה נאבד קשר עין עם המטרה.

בעיה נוספת היא שהקת שלו ארוכה מדי וכניסה למצב עם קרמי היא בלתי אפשרית , הזזתי את המתאם הכפול אחורה(OHSHIT) שיהיה ניתן לשים את האקילה כמה שיותר קרוב אליי אבל עדיין לא עזר. שמתי לב שבקת יש גם 2 רצועות גומי דקות, ניתן להוציא אותם?

אם יש לכם רעיונות לאחת מהבעיות הנ"ל , אשמח לתשובות

1. נושא של אחיזה נכונה בעת ירי - הנה פנה למדריך או תזכר מה למדתה בקורס. קפיצה גדולה (נשק עצמו כבד יחסית) ככל הנראה אתה לא מצליח להכנס למצב. בתבור מיקומו של מרכז הכובד לאחור משפר מקב"צים ושליטה בנשק.

2. לגבי שכפוד או קרמו"ן או כל שכפץ קרמי קשיח אחר - קיים פער בכניסה נוחה למצב. יש שכפצים יותר ופחות מתאימים ליורה ספציפי - זה מאוד אישי. עם יש מידות של פלטת מיגון קדמית - נסה להחליפה בקטנה יותר כך יחסף יותר אזור הכתף ואולי ישפר משהו.

שוב בגדוד לא ניתן לבחור אבל נדמה לי שביחידות בהן יש רוב"צ מדובר ניתן בעיה זו לפתור.

כל השאר שוב נראה כמו פער מקצועי. אולי אני טועה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2007, 17:45
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי macox שמתחילה ב "תזזכור שאי אפשר להחזיק את הנשק מקדימה ובכך לייצב אותו"

נכון, אבל עדיין - הבעיה היא בעיה יותר מקצועית. יצא לי להתאמן יחד עם צוות של שלדג שהפגין ביצועים לא רעים בכלל. הפתרון העיקרי הוא שיפור המקצועיות ברמה האישית שלך, כאשר מדובר בירי עם קרמי - הפתרון הניתן (גם ב M24) הינה פתיחה חלקית של המיגון.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 04-05-2007, 17:54
  EMT EMT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי macox שמתחילה ב "תזזכור שאי אפשר להחזיק את הנשק מקדימה ובכך לייצב אותו"

ככה פרה פרהֿ... רוב"צ סר-25 רובה מצויין ומאוד מדוייק. אם זכרוני לא מטעה אותי - הכי מדוייק בין רוב"צים חצי אוטומטים הסדרתיים.

יש לא נישה שונה לגמרה מאשר ל-מ24 אבל זה נושא לדיון נפרד וארוך

ככה, שלא יהיו ספקות, בזמני הנשק הכי מדוייק בגדוד היה קלע סער ורק אחרי זה התקבלו רוב"צי בודדים מ-24 אזי אין לי לא ניסיון ולא ידע מיוחד בנושא חניכה של קליע ברוב"צ.

אבל לחנך דור של קלעי סער לא רעים שגם התלוננו על "אורך הקת" ולמה לח"יר כבר מ-4 קצר ואנחנו תקועים עם ארוך ומעצבן" וכו'.

עם אחיזה המקובלת עבור מ-24 לא נוחה לך - שפר. שפר או על ידי יועץ של איש מקצוע (מדריך צלפים) או על ידי ידע והגיון בריאה. נושא של 5 נקודות האחיזה אף אחד לא ביטל. זה מקנה יציבות לרובה.

נ.ב. נכון סחיטת ההדק שונה שרוב"צ אבל עדיין תנסה. עם לא אחיזה בקת אז קידמית בית המחסנית וכו'. אבל שליטה לקויה בנק"ל בעת ירי - 99% ביעה של היורה אלה עם כן אתה בחור ששוקל 50 ק"ג ויורה בבארט בעמידה.

אבל ברשת לא תפתר הבעיה נדמה לי. רק מטווח תחת חניכה.
ישן 28-05-2007, 00:32
צלמית המשתמש של daylight
  daylight daylight אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי macox שמתחילה ב "שיפור SR25"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי macox
היי

הייתי מעונין לדעת אם קיימים שיפורים(שניתן לעשות עצמאית) ל SR שישפרו את הירי והמקבצים.

אחת הבעיות היא שרוב המשקל שלו נימצא מאחור וכשמתבצע ירי בנשק כול החלק הקדמי שלו קופץ וככה נאבד קשר עין עם המטרה.

בעיה נוספת היא שהקת שלו ארוכה מדי וכניסה למצב עם קרמי היא בלתי אפשרית , הזזתי את המתאם הכפול אחורה(OHSHIT) שיהיה ניתן לשים את האקילה כמה שיותר קרוב אליי אבל עדיין לא עזר. שמתי לב שבקת יש גם 2 רצועות גומי דקות, ניתן להוציא אותם?

אם יש לכם רעיונות לאחת מהבעיות הנ"ל , אשמח לתשובות

ככה ... אתה יכול להחזיק אותו כמו אם 24 עם היד מתחת לקת בצורת L ולפלצב את הלולאת מתכת שבשביל רצועה מאחורה... קפיצת קנה זה דבר נפוץ בכל נשק ... הדבר שאתה צריך להקפיד בו בשביל מקבץ טוב זה תמיד לחזור לאותה נק' מכוון, לסחוט כמו שצריך ( תמיד להשאר בזמן הסחיטה על אותה נק' מכוון ושתהיה בציר קנה) ולירות בלי אוויר. היציאה ממצב כמעט לא תשפיע עליך. השוני בזוויות הירי כל כך קטן שתוכל לתת מקבץ טוב.

לגבי הקת אין לי כל כך רעיונות כרגע אבל אני אנסה לבדוק לך על שלי ...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:10

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר