לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2007, 23:35
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זיגמונד פרויד שמתחילה ב "נראה לי שמציתי את החברים שלי..."

נשמע קצת מוזר "מיצית את החברים" ...
בלי לפגוע אבל נדמה שאינך מבין את המושג חבר, או שאתה מבין ולא אלו החברים שנכנסים בהגדרה של חבר.

חברים הם רק לא בשביל לבלות...
בילוי זה אמצעי לא מטרה..

לא צריך לפגוע בחברות או בקשר הטוב שיש לך איתם...
אבל אתה, מכיוון שאתה משועמם מהדפוס פעולה שלהם כחבורה, תמצא לכם דרכים אחרות לבלות ולשבור נורמות.
תצא למסגרות אחרות תצא למקומות וכיוונים חדשים..

אם הם חברים טובים...כשתפגוש איתם...הם עדיין לא ישכחו אותך..

בנוסף ייתכן והבעיה היא שאתם כקבוצה אתם מאד מגובשים וכו'..
אז בתוך החבורה אתם ממש בעלי בטחון עצמי ויודעי כל.
אבל צאו קצת למקומות אחרים תכירו עוד אנשים ומקומות..תצרפו עוד אנשים"לחבורה" הזאת...

סה"כ אני אומר..צא תעשה משהו...אם הם חברים שלך הם ישארו חברים, לא קשר לפעילות שלך.
רק כדאי לנסות לשתף אותם ע"מ שלא יראו זאת כפגיעה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2007, 14:32
  ShAuN ShAuN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי שכחתי את סיסמתי שמתחילה ב "נשמע קצת מוזר "מיצית את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שכחתי את סיסמתי
נשמע קצת מוזר "מיצית את החברים" ...
בלי לפגוע אבל נדמה שאינך מבין את המושג חבר, או שאתה מבין ולא אלו החברים שנכנסים בהגדרה של חבר.

חברים הם רק לא בשביל לבלות...
בילוי זה אמצעי לא מטרה..

לא צריך לפגוע בחברות או בקשר הטוב שיש לך איתם...
אבל אתה, מכיוון שאתה משועמם מהדפוס פעולה שלהם כחבורה, תמצא לכם דרכים אחרות לבלות ולשבור נורמות.
תצא למסגרות אחרות תצא למקומות וכיוונים חדשים..

אם הם חברים טובים...כשתפגוש איתם...הם עדיין לא ישכחו אותך..

בנוסף ייתכן והבעיה היא שאתם כקבוצה אתם מאד מגובשים וכו'..
אז בתוך החבורה אתם ממש בעלי בטחון עצמי ויודעי כל.
אבל צאו קצת למקומות אחרים תכירו עוד אנשים ומקומות..תצרפו עוד אנשים"לחבורה" הזאת...

סה"כ אני אומר..צא תעשה משהו...אם הם חברים שלך הם ישארו חברים, לא קשר לפעילות שלך.
רק כדאי לנסות לשתף אותם ע"מ שלא יראו זאת כפגיעה.

לא הייתי יכול להגיד זאת יותר טוב
ישן 18-05-2007, 01:39
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
אני מבין אותך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זיגמונד פרויד שמתחילה ב "נראה לי שמציתי את החברים שלי..."

למרות שאני מאותם ילדים שיש להם חבורה קבועה ולא נמאס להם...חחח...כי פשוט גם אצלי בחבורה יש כאלה...
יש כמה דברים לדעתי שאתה יכול לעשות:
1. כמו שנאמר למעלה לצרף עוד אנשים לחבר'ה...ככה מכירים אנשים חדשים החבורה גודלת זה יותר אנשים ועוד משו שונה וחדש שמוסיף קצת עניין.
2. גם נאמר כבר: לנסות לשנות את מקומות הבילוי - לעשות משו יוצא דופן (ואם רוצים - מוצאים דבר כזה מניסיון אישי אם תתן לי דוגמה לבילויים שלכם אני יכול לנסות לחשוב על איזה משהו)
3. לפעמים צריך גם לקחת קצת אויר...ופה אני לא מתכוון לעשות הפסקה...אני מתכוון שבמקום לבלות, נגיד, עם אותה חבורה 4 פעמים בשבוע (סתם בשביל הדוגמה) אז אתה יכול לגוון ולבלות איתם פעמיים בשבוע ופעמיים אחרות בשבוע לבלות עם חברים חדשים שתכיר...אני מאמין שבחיים צריך להיות בקשר עם כמה שיותר אנשים...ככל שיש יותר חברים -ובלי קשר לפחות טובים או יותר טובים - ככה יותר טוב. בטח גם ישאלו אותך למה "התרחקת"...תענה שפשוט רצית להכיר עוד חברים...ותדגיש שזה לא שאתה זנחת אותם (ואפילו לא לרגע אחד)

והערה אחרונה: לדעתי, אין כזה דבר מיציתי את החברים שלי...אלא יש כזה דבר צורך בשינויים וחידושים בחיים (שלא באים לידי ביטוי במציאת חברים חדשים וזניחת הקודמים כמו שהרוב חושבים...כי החברים הטובים נשארים בלב ואין לי ספק שאם אתה בקשר מאוד טוב איתם כבר 3 שנים אז הם חברים טובים באמת)

מקווה שעזרתי!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר