לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-05-2007, 17:28
  hge hge אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.07
נו אז
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי אמיר ג. שמתחילה ב "באמת מעניין במיוחד..!! בעיקר הקטע שהכתב הבריטי מתפלל עם אחמדינג'אד יחד, במנהרה..!!"

זה לא בדיוק סרט תדמית לאירן. הדיבורים על ההבדלים בין העושר של השכונות הצפוניות אל מול העוני של הדרומיות. השחיתות בממסד.העובדה שיש תסיסה בקרב הנוער כלפי הצנזורה וחוקי המוסר החמורים. בעיית הזנות .

אם אני מבין נכון את ההודעה שלך אתה מצביע על הסצינה של התפילה כהוחכה לגיוס של היוצר לטובת מכונת התעלומה האירנית. אבל אתה מתעלם מהעובדה שהסרט לא עוסק ביחסי החוץ של אירן ובתוכנית הגרעין אלא בנושאים שבסדר היום של האיש ברחוב באירן. בקונטקס הזה, השילטון של אחמדיג'אד זוכה לביקורת רבה בסרט ומסקרן כיצד היוצר הצליח לגרום לאנשים להיפתח למצלמה למרות הצנזורה החמורה(בטוח שהיה נציג צנזורה שהוצמד אליו)

לצד זה כמובן שהיוצר(סומלי שעבד עבור הBBC ואני חושב שגויס לאל ג'זירה באנגלית) לא מדלג על ביקורת בנושאים מסויימים. למשל בקטע שעוסק בטראומה של המלחמה הוא מבקר משפחה של חייל בסיג'. הוא לא עוסק באופן בו מת החייל. דבר תמוהה לאור השימוש הבעייתי והלא מוסרי בו בבסיג' במלחמה. הבסיג' היו(ועדין) מילציה שמקושרת למשמרות המהפיכה. ב

נערך לאחרונה ע"י hge בתאריך 18-05-2007 בשעה 17:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-05-2007, 18:00
  hge hge אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.07
המשך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hge שמתחילה ב "סרט על החברה האירנית"

לצד זה כמובן שהיוצר(סומלי שעבד עבור הBBC ואני חושב שהיום עובד עבור אל ג'זירה באנגלית) מדלג על נושאים בעייתים. למשל בקטע שעוסק בטראומה של המלחמה הוא מסקר משפחה של חייל בסיג'. הוא לא עוסק באופן בו מת החייל. דבר תמוהה לאור השימוש הבעייתי והלא מוסרי בבסיג' במלחמה. הבסיג' היו(ועדין) מילציה שמקושרת למשמרות המהפיכה. במהלך המלחמה השתמשו בהם המשמרות כיוזמי מוקשים אנושיים. בהתחלה המשמרות ניסו לפרוץ את שדות המוקשים העיראקים על ידי עדרים של חמורים וכלבים אבל אלו נבהלו מהפיצוצים והיו בורחים חזרה לכיוון האירני. הפיטרון היה לגייס יחידות שלמות של בסיג' לשטוף להם את המוח ולשלוח אותם לכיוון המוקשים במטרה שיפעילו אותם. לאחר שיחידה של בסיג' הייתה יוזמת את המוקשים כוחות המשמר היו מסתערים על היעדים. בשלב מסויים לאנשי המשמרות נמאס לאיסוף את החלקים שהתפזרו לכול עבר ולכן פקדו על הבסיג' לזחול לכיוון המוקשים כשהם מכוסים שמיכה על גופם, כך מלכת איסוף הגופות הייתה הרבה יותר קלה.
ישן 19-05-2007, 04:33
צלמית המשתמש של אמיר ג.
  אמיר ג. אמיר ג. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
התגובה שלי לא נאמרה בציניות.. לא יודע למה הבנת אותי ככה...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי hge שמתחילה ב "המשך..."

הסרט באמת מעניין ונותן פרספקטיבה באמת שונה על מה שקורה באירן.

הסרט רק חיזק אצלי את התחושה שפגיעה צבאית באירן רק תעשה לנו נזק,
ובטח שלא תרתיע את אירן... למעשה רק ניצור לנו אויב שלהוט לנקום בנו.

ולגבי כל אלו שמספידים את המהפכה האיסלמית, ומפנטזים שאו טו טו
הצעירים מניפים את נס המרד נגד "האייטולות" , אני מציע לא להיכנס לכוננות
בטרם זמן.

המשטר האירני חזק. העם האירני בסה"כ מבסוט. האירני מרגיש מספיק
נוח להביע ביקורת על המשטר (כך שאין קיטור שמצטבר). ושחיתות שלטונית
יש בכל מקום, כמו שאנו נוכחים לראות.

פשוט לא כדאי לנו להתעסק עם אשור המודרנית.
.
ישן 19-05-2007, 08:12
  GilBates GilBates אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי אמיר ג. שמתחילה ב "התגובה שלי לא נאמרה בציניות.. לא יודע למה הבנת אותי ככה..."

אתה לא מדייק בכלל.

יש לא מעט תסיסה בפרובינציות המרוחקות עקב מצב כלכלי קשה - עד כדי כך שהספיקו הסנקציות המצחיקות של האו"ם כדי לעשות בלאגן.

חוץ מזה, כתבה אחת מטופשת בעיתון איראני, שלחה *מיליוני* אזרים לרחובות (נו טוב, קראו להם מקקים) ובפאניקה הממשל סגר את העיתון והתנצל - למרות שהנזק כבר נגרם.

גם החרמת צלחות הלווין והשלטת משטר טרור בערביסטן (חוזיסטן), לא מוסיפים לפופולריות של הממשל.

זכור כל הזמן שאיראן היא גוף אימפריאליסטי, שיכול לקרוס לתוך עצמו, בדומה לרוסיה.
(Military Incompetence, הוצאת מערכות)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:55

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר