לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2007, 23:28
  ShikoozZ ShikoozZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.07
התלבטות בין מחשב נייד למחשב כף יד!!!!!!!

אני נוסע לטיול בחו''ל של משהו כמו 3 חודשים עכשיו יש לי תקציב של 1500 שקל ואני רוצה לרכוש מכשיר שאיתו אני יוכל לשמוע שירים ליראות תמונות ואולי אפילו סרטים כדי להעביר את הזמן...
עכשיו יש את הarchos av 500 מכשיר מצוין נגן וידיאו ברמה הכי גבוה עם הרבה מקום (30ג'יגה בייט)מסך 3 וחצי אינצ' קורא אמ פי 3 וכמובן מציג תמונות בנוסף לעוד פונציות שעליהם אין מה להרחיב..מחירו נע בין 1500-ל2000

השאלה עם מחיר כזה לא עדיף לקנות מחשב נייד יד שניה שיודע לעשות את כל הדברים האלה מן הסתם,והחיסרון היחיד שלו שהוא יותר גדול אך גם יותר שימושי מנגן וידיאו ..מה אתם חושבים???... האמת שאומנם יש לי ידע כללי בגדג'אטים, אבל במחשבים ניידים אין לי מושג, חבר שלי אמר שמחשב נייד ב1500 שקל לא שווה הרבה ומלבד היתרון של חיבור לאינטרנט(שלא חשוב לי שם),אפילו משחק ראוי אי אפשר להריץ עליו....

אני באמת עובד עצות, הטיול מתקרב ואני לא יודע מה לקנות! אני הולך יותר לכיוון של הarchos אבל לא בלב שלם...

נערך לאחרונה ע"י ShikoozZ בתאריך 15-05-2007 בשעה 23:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר