לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2007, 11:12
  Anasurimbor Anasurimbor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי niv12234 שמתחילה ב "נמאס לי מזה .. כנסו בבקשה.."

אני הייתי בדיוק אבל בדיוק כמוך. אני יודע על מה אתה מדבר... בטח אתה כל הזמן חושב גם מה אנשים אחרים יגידו נכון? או לפחות מה הם יחשבו... [רק משליך מאיך שאני הייתי]. אתה צריך לתפוס את עצמך ולנער (מטאפורית כן אפשר גם פיזית אבל אז יש כמה אנשים שיפרשו את זה לא נכון ), מה אכפת לך לדבר עם מישהו שלא פגשת? מה יקרה? תפדח את עצמך? זין עליו שהוא יגרום לך לפדח את עצמך! הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות כשאתה מתפדח זה לצחוק על זה ("יואו איזה פדיחה! אני לא מאמין שהרגע אמרתי את זה! חחחחחחחח") מה שבד"א הרבה בנות נהנות מזה שאתה יכול לצחוק על עצמך.. זה מראה גם על ביטחון. ועכשיו לחלק היותר פרקטי - פשוט תיגש אל מישהי, "שלום אני X" ואם אתה רוצה תוסיף איזה לחיצת יד קטנה, "איך קוראים לך?" ותתחיל לפתח small talk כזה עם כל מיני שאלות טריוויה סטנדרטיות; בת כמה? איפה את לומדת? (במקרה שהיא בגיל תיכון etc) מה את אוהבת לעשות? מה עשית בינתיים הערב? מה את אוהבת לשתות אם בכלל? ראית את הסרט X?... וכו'. יש מיליארד שאלות כאלה שסתם אפשר לשאול בלי להרגיש מחויב לשום דבר. תאמין לי עם בנות זה אפילו יותר קל מאשר עם בנים, תסתכל להן בעיניים ותשאל בלי בושה ובלי היסוס - אם יש משהו שאנשים אוהבים לעשות בכלל ובנות במיוחד זה לדבר על עצמם.

מקווה שעזרתי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-05-2007, 12:31
צלמית המשתמש של Lennon
  Lennon Lennon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי niv12234 שמתחילה ב "נמאס לי מזה .. כנסו בבקשה.."

מספיק שתעשה את זה פעם אחת,
וכל הפעמים הבאות יבואו בקלות.

תשמע,
תסתכל על זה ככה - במקרה הכי גרוע, מישהי שאתה לא מכיר תגיד "וואי הבחור הזה שאני לא מכירה עשה פאדיחה, אני אלך מפה. יו איזה תיק יפה, אני חייבת אחד כזה" - בקיצור, היא תמשיך הלאה, לא תייחס חשיבות לעניין, אז מה כבר קרה?

תנסה לדבר איתה, זורם - יופי, נתקע - שטויות, מי זוכר את זה למחרת..

נושאי שיחה?
תאמין לי, עם ההומור הנכון, גם מזג אוויר יכול להיות אחלה נושא לשיחה.
בכל אופן - תחביבים, עיסוקים עיקריים שלה, העיקר שהבחורה תספר קצת על עצמה(אני אגלה לך סוד קטן - בנות אוהבות לדבר על עצמן), תביע עניין, תשאל שאלות.

ובזה זה נגמר.
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

ישן 19-05-2007, 15:36
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile

אני אגלה לך סוד, ואהיה לא צנוע לרגע:
יש לי תחומי עניין מפה ועד הודעה חדשה, אני קורא המון, אני מקשיב למוסיקה, אני מתעניין באקטואליה, מצאתי את עצמי מדבר עם חברים וזרים על כמעט כל נושא שיכול לעלות...
ובכל זאת, רוב השיחות שלי הן בד"כ על - כלום. נונסנס.
מוצאים נושא כלשהו, נניח סרט שראית לאחרונה, ספר שקראת, תערוכה שראית, שמועה ששמעת, (רצוי לא לדבר על פוליטיקה), או כל דבר אחר.
אתה יכול לבחור אם להיות זה שמעלה את הדברים ומפרט, או שואל קודם ומתעניין (שזה עדיף, לדעתי), "קראת משהו מעניין לאחרונה?" וכן הלאה.
חשוב להיות בטוח ולזרום עם השיחה, קורה לעיתים ששיחה נתקעת, יש שתיקה קצרה ומביכה, אז מעלים מיד נושא אחר, גם הוא יכול להיות מזג האוויר, צבע השמיים, סידור הכוכבים ומהות הקיום (אין כזאת, חבל להתאמץ).
מעבר לזה, חשוב לא פחות, ואולי יותר, להיות קשוב מאד לצד השני. אם היא מדברת על משהו שמעניין אותה - תזרום. תקשיב, תשמע מה יש לה להגיד, תן פידבקים מדי פעם.
אנשים הרבה יותר פתוחים כשהם מדברים על דברים שמעניינים אותם.

נראה לי שאתה צפוי לגלות שלא כל כך קשה למצוא נושא שיחה, יש כל כך הרבה מקומות להתחיל מהם, אחרי הכרות לומדים לצמצם את השיחות לנושאי עניין משותפים, אבל בהתחלה הכל פתוח, רק להקרין בטחון עצמי, לזרום ולהיות קשוב.
זה נשמע מסובך, מנסיון, אבל זה לא כזה עניין. (חוץ מזה, אפשר להתאמן על הדברים האלו, שיחות עם חברים, חברות, צ'טים, מסנג'ר וכו'. רק אל תהיה צנון )

בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י Au79 בתאריך 19-05-2007 בשעה 15:43.
ישן 20-05-2007, 16:43
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
אם אחד המצבים היה ש

אתה פוגש את חבר שלך מדבר בדיוק עם מישהי ולא משנה כמה זמן הוא מכיר אותה ואתה מעוניין גם לדבר ולהיכנס לשיחה....אתה יכול פשוט לקפוץ כזה ולהגיד כאילו לחבר שלך "ומי זאת?" לדעתי שיטה טובה...

ותשמע גם אני פחות או יותר כזה.....אני פשוט (אחרי המשפט הראשון שהוא הכי קשה לי תמיד חחח) מתחיל לדבר איתה ולשאול אותה דברים לפי מה שאני מחפש....זתומרת כשאני פוגש מישהי אז אני חושב תמיד על דברים שמעניין אותי לדעת עליה ואז יש לי רעיונות לנושאי שיחה: איזה מוזיקה היא אוהבת מה התחביבים שלה וכו'

ואין מה לחשוש מפאדיחות או מיציאות מטומטמות....אני פעם (כשהייתי בכיתה ח') הייתי קצת טמבל קיצור הייתה מישהי שרציתי וחבר שלי הכיר לי אותה קיצור הוא גם ארגן לנו "פגישה" (באחת ההפסקות בחצר בבצפר) וכמו מטומטם לא היה לי מה לדבר איתה אז כל הזמן חבר שלי עשה לי דברו למה אתם לא מדברים אז אמרתי אין לי מה לדבר תביא לי נושאים לדבר איתה (כשהיא לידי כמובן...גם היא הייתה קצת ביישנית)
קיצור....לא משנה מה תגיד העיקר שיהיה לך ביטחון ולא תפחד מהתגובות שלה או של אחרים...
אה ואם נגמרו לך הרעיונות על מה לדבר איתה - תגיד לה "טוב כל הזמן אני מעלה נושאים תעלי גם את" (למרות שאצלי לפחות קרה ב99% מהמקרים שהיא ענתה לי "אין לי על מה לדבר דבר אתה" חחחחח)

מקווה שעזרתי קצת
ישן 20-05-2007, 17:50
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
הפוך חיסרון ליתרון

זאת אומרת קח את החיסרון שלך ותהפוך אותו להיתרון למשל:
ידוע שבחורות אוהבות לדבר ,ובנים פחות
כשתמצא בסיטואציה כזאת בשנית זרוק נושא לאוויר ופשוט תקשיב
אלברט אנשטיין אמר דבר יפה ציטוט:
"אלוהים נתן לאדם שני אוזנים ופה אחד כדי שיוכל יותר להקשיב ופחות לדבר"
תקשיב יותר ,תתעניין בנושא ,נסה להבין את הנושא פתח שיחה ותן לבן זוגך לדבר.
אתה תדאג לפתח את הנושא.

מקווה שעזרתי יום טוב וחג שמח

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

נערך לאחרונה ע"י max-max בתאריך 20-05-2007 בשעה 17:57.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר