לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2007, 00:23
  מיקיטל מיקיטל אינו מחובר  
מערכות מודיעין חוזי (IMINT), מערכות חישה גילוי והתרעה - חלל, אויר, ים ויבשה. התנהלות ביטחונית, תעשייתית וחוזית בינלאומית

חבר מתאריך: 08.03.05
מיגון מסוקים או הזיה טכנולוגית...?

מדי פעם אני מעיין בחוברות "עממיות" כגון ה- Popular Science כדי לטעון מחדש את מצברי היזמות שלי...

ובכן החוברת האחרונה (יוני 2007) מוקדשת ל- "10 המצאות השנה..."

אחת ההמצאות הללו עוסקת בתחום קרוב לעניין הפורום (עידו - אני מרים לך כדור להנחתה... אולם שאר החברים מוזמנים ל"משחק גם כן....).

כותרת הרעיון הינה (בתרגום חופשי לעברית) - "מיסוך-מיגון הליקופטרים".

ממציא הרעיון הינו בחור בשם Richard Glasson ממדינת ניו-ג'רסי שבארה"ב.

מוקד ה"פתרון הפשוט" בהצעתו של ריצ'ארד הינו איום RPG על מסוקים מנמיכי טוס. הפתרון שהבחור מציע הינו הסטה או גרימת פיצוץ הרקטה בטרם הגיעה למסוק בעזרת רשת עשויה Kevlar ופלדה. זיהוי מסלול הרקטה במעופה יושג לפי מתאר הרעיון באמצעות רדאר ייעודי, והמערכת תירה בין רקטה אחת ל- 8 לכוון ה- RPG המתקדם. כל רקטה כזו שאורכה המתואר הינו כמטר אחד, תיכלול מצנח עשוי רשת Kevlar ופלדה, שתיפרס לראדיוס של כ- 2 מטר ו"תחסום" את ה- RPG במעופו (להלן ניתן לראות את האיור המוצע שסרקתי לצורך הדיון).

לטענת בעל הרעיון, הוא זקוק לסכום של $10,000 ולשנתיים כדי לממש את הרעיון.

קדימה לדיון, ביקורת ומחשבות רבותי....

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י מיקיטל בתאריך 19-05-2007 בשעה 00:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-05-2007, 18:39
  מיקיטל מיקיטל אינו מחובר  
מערכות מודיעין חוזי (IMINT), מערכות חישה גילוי והתרעה - חלל, אויר, ים ויבשה. התנהלות ביטחונית, תעשייתית וחוזית בינלאומית

"מעיל רוח" איננו פתרון כל יכול...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "תאורתית מעיל רוח אמור לעבוד..."

"...תאורתית מעיל רוח אמור לעבוד יופי גם על מסוקים ולכן מעיל רוח עדיף...."
לא הייתי נסחף להכללה כזאת. הפעלת ה"מעיל" במתאר מסוקי ע"י פיזור עננת חלקיקים תהיה בעייה רצינית למסוק ולמסוקים שבסביבה. ושוב, בירי עילי (מלמעלה - כאשר המסוק טס למשל בוואדי) "מעיל" לא יגן מפני ירי.

"...פה אם יורים מקרוב מספיק לא יהיה זמן למצנח להפתח. יש כמות מאוד מוגבלת של טילים כאלו על כל מסוק ויש סבירות גבוהה שזה יעבור בין או ליד המצנחים...."
בעיקרון אתה צודק.

"...אם שמים את הטילים הללו על המסוק הוא לא יכול לשאת עוד טילים או יכול לשאת הרבה פחות...."
אם התכוונת למשקל המערכת - הרי שמשקלה יהיה מגבלה רצינית. לא הייתי נסחף לקבוע שהמסוק לא יוכל לשאת טילים משלו...
ישן 19-05-2007, 00:53
  Tal53 Tal53 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
הבקושי שני סנט שלי :-)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיקיטל שמתחילה ב "מיגון מסוקים או הזיה טכנולוגית...?"

קודם כל הייתי נותן לו 10K לפיתוח הפרוטוטייפ. בדרך כלל, בסכום כזה מפתחים בארה"ב ברושור ודף אינטרנט.

רעיון ה"חסימה" נראה לי בעייתי. התנע של ה RPG עשוי להיות גבוה מספיק כדי להמשיך עם המצנח לכיוון המסוק אך לא גבוהה מספיק כדי ליזום את הרש"ק הפוגע ברשת.

הטווח המוגבל של RPG הופך אותו למסוכן בעיקר בשטח לא מישורי. כאשר הרקטה מהצד או מלמעלה המערכת לא יעילה.

האם יש טעם במערכת היעילה נגד RPG ולא נגד טילי נ"ט ונ"מ בעלי תנ"ע רב יותר. עד כמה הסיכון מ RPG הוא אמיתי ומוחשי.

בקיצור, הכיוון שאליו אני חותר הוא מה עדיף לשגר על מנת להשמיד/להסיט את הרקטה. אני לא חושב שרשת היא המטען היעיל ביותר ביחס למשקל ולסיכוי הפגיעה.

ישן 19-05-2007, 18:27
  מיקיטל מיקיטל אינו מחובר  

תגובותי....
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Tal53 שמתחילה ב "הבקושי שני סנט שלי :-)"

"...קודם כל הייתי נותן לו 10K לפיתוח הפרוטוטייפ. בדרך כלל, בסכום כזה מפתחים בארה"ב ברושור ודף אינטרנט...."
אומר לך כך - אילו היה מבקש $1M או יותר - הייתי מתייחס ביתר רצינות ליכולתו להעריך עלויות פיתוח. עדיף לחלוק $10K עם קשיש נזקק עזרה מאשר לזרוק $10K לבור שאין לו תחתית...

"...רעיון ה"חסימה" נראה לי בעייתי. התנע של ה RPG עשוי להיות גבוה מספיק כדי להמשיך עם המצנח לכיוון המסוק אך לא גבוהה מספיק כדי ליזום הרש"ק הפוגע ברשת...."
טענתו היא שאין לו ממש צורך בפיצוץ הרקטה אלה בהסתה שלה ממסלולה. כאן אני בדעה(אינטואיטיבית-הנדסית ולא בדוקה) שהדבר ניתן להשגה.

"...הטווח המוגבל של RPG הופך אותו למסוכן בעיקר בשטח לא מישורי. כאשר הרקטה מהצד או מלמעלה המערכת לא יעילה...."
נכון - במתארים הרריים כמו אלה הקיימים למשל באפגאניסטאן - מסוקים משתדלים לטוס מהר ונמוך ובתוך ואדיות. המערכת אכן לא תהיה יעילה באיום עילי.

"...האם יש טעם במערכת היעילה נגד RPG ולא נגד טילי נ"ט ונ"מ בעלי תנ"ע רב יותר. עד כמה הסיכון מ RPG הוא אמיתי ומוחשי..."
אני בדעה זהה לשלך. פתרון נקודתי כזה איינו פתרון ישים ואיננו רצוי.

"...בקיצור, הכיוון שאליו אני חותר הוא מה עדיף לשגר על מנת להשמיד/להסיט את הרקטה. אני לא חושב שרשת היא המטען היעיל ביותר ביחס למשקל ולסיכוי הפגיעה...."
מסכים.
ישן 19-05-2007, 00:58
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
אותי מעניין מתי יורים RPG מהמותן.. והפוך?!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיקיטל שמתחילה ב "מיגון מסוקים או הזיה טכנולוגית...?"

לעצם הרעיון, זה המשך מבריק של רעיון "רשת נ"ט".
מה היתרון ע"פ מערכות מיגון אקטיבי קיימות?
אולי בנזק סביבתי קטן יחסית (רקטה בעלת זמן בערה קצר- הרשת נפרשת בזמן המתאים ומיד מואטת ע"י הגרר ל-"מצנח" שפגיעתו בכוחות שכנים מועטה).
זה נראה לי היתרון בשימוש רשת במקום רסיסים.
היכולת להתמודד עם מטח RPG אינה גדולה, אך אני לא בטוח שעבור מסוק זו בעיה (מסלול פחות צפוי- קושי לפרוס מארב בסד"כ ניכר).
הסיבוך יהיה בפיתוח משגר מצטודד לרקטות ובשילוב במסוק, ולא בפיתוח הרשת עצמה (אני מניח שהבחור מציע את פיתוח הרשת בלבד במחיר זה...).
כדי להוכיח ישימות הרעיון:
- מהו הטווח בו יש ליזום RPG ע"מ למנוע נזק למטרה עדינה יחסית- מסע"ר?
- מה יעילות הרשת נגד מרעומים אחרים מהמרעום הפיאזואלקטרי של RPG? (מרעום קירבה בטילי נ"מ רגילים, מרעום השהייה ב- RPG מוסב).

נערך לאחרונה ע"י קרן-אור בתאריך 19-05-2007 בשעה 01:04.
ישן 19-05-2007, 18:53
  מיקיטל מיקיטל אינו מחובר  

תגובתי...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי קרן-אור שמתחילה ב "אותי מעניין מתי יורים RPG מהמותן.. והפוך?!"

ראשית לכותרת: אתה כמובן יודע שזאת אילוסטראציה שהמאייר לקח מבסיס נתונים ויזואלי כלשהו. אין לכך משמעות אלא בסיוע להצגת הרעיון.

"...הסיבוך יהיה בפיתוח משגר מצטודד לרקטות ובשילוב במסוק, ולא בפיתוח הרשת עצמה (אני מניח שהבחור מציע את פיתוח הרשת בלבד במחיר זה...)...."
אני חושש שאכן עיקר הרעיון שלו הינו "רשת הדייג" הזאת. וכאן חולשת הרעיון הכלליץ

"...כדי להוכיח ישימות הרעיון:
- מהו הטווח בו יש ליזום RPG ע"מ למנוע נזק למטרה עדינה יחסית- מסע"ר?..."
אינני יודע. נראה לי שאנליזה כזאת הינה די בעייתית בגלל ריבוי המשתנים.

"...- מה יעילות הרשת נגד מרעומים אחרים מהמרעום הפיאזואלקטרי של RPG? (מרעום קירבה בטילי נ"מ רגילים, מרעום השהייה ב- RPG מוסב)...."
באם מטרת הרשת להסיט את הטיל ממסלולו, ייתכן והדבר אפשרי גם כנגד טילים אחרים - אולם איננו יעיל כלל כנגד אש נ"מ או נק"ל. אבל - כל פתרון כזה שהוא יעודי לאיום מסוים מאד, איננו ריאלי.
ישן 19-05-2007, 09:44
צלמית המשתמש של Golden Paths
  Golden Paths Golden Paths אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
כיוון אפשרי שמנצל את יתרונות המערכת

אפשר לקחת את הרעיון צעד אחד קדימה..
היתרון המרכזי שאני ראיתי במערכת כזו היא כמו שצוין, כל הנושא של נזק היקפי. איפה זה בא לידי ביטוי בכלי טיס? תעופה אזרחית. כל נושא נורי ההטעיה ומערכות הגנת מטוסים אזרחיים מוגבל עקב נזק היקפי.
אני חשבתי על שידרוג המערכת. הרקטה תתוכנן כטיל המונחה ע"י המכ"מ שעל בסיס המטוס. זה נועד להוזיל את עלות הרקטה, הקטנת משקלה ומורכבותה. המכ"מ והמחשב הנלווה אליו יתוו את נתיב היירוט המתאים ויכווינו את הטיל לנקודת המפגש המתאימה. במרחק המתאים הטיל יפרוש את הרשת. מהירות ההתנגשות אמורה (בהנתן שמדובר ברשת חזקה מספיק) לתפקד בדומה לרשת נ"ט. מה שלא הצלחתי לחשוב על פתרון מתאים הוא כל נושא פריסת הרשת. הצעות?

המשכיל בעת ההיא, ידום. (ספר עמוס, פרק ה' פסוק יג')

ישן 20-05-2007, 06:12
צלמית המשתמש של Golden Paths
  Golden Paths Golden Paths אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
לא זאת הכוונה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי מיקיטל שמתחילה ב "מיקום המכ"ם..."

כמו שכבר אמרתי אני חושב שאפשר לקחת את הקונספציה של הסטת איום לתחומי התעשייה האזרחית שרבה יותר רגישה לנזק ההקפי. כוונתי היתה שאין רב"ת על הרקטה אלא היא מקבלת הנחיות לנקודת יירוט ממכ"מ המותקן על המטוס.. ימינה, שמאלה וכדומה.
מצד אחד, כל המערכת תעלה הרבה יותר מאשר המוצע להגן על מסוק בפני איום ה-RPG. מצד שני, זה ייתן מענה (חלקי אמנם אבל גם משהו) לאיום טילי כתף על טיסות אזרחיות. ככל שאני מבין את מסלול טילי הכתף, גזרת האיום המרכזית הינה החלק התחתון של המטוס. אין צורך ממשי ביצירת מערכת שתיירט איומים ממהמעטפת העליונה או תחת תנאי תימרון קיצוניים של המטוס. תתקין פודים של רקטות מתחת לכל כנף + מכ"מ המכסה את החלק התחתון של המטוס וקיבלת מערכת שיכולה, תיאורטית, להגן על המטוס בפני איומים קרקעיים ללא נזק היקפי משמעותי.
לא התרחש יירוט? הרקטה נופלת במהירות נמוכה בהרבה מנפילה חופשית בכך מצמצמת את הנזק ההיקפי מההפעלה. (אם כי כשחושבים על זה, אם לא התרחש יירוט, נפילת רקטה מגובה היא ממש הדבר האחרון שמתעסקים איתו)

המשכיל בעת ההיא, ידום. (ספר עמוס, פרק ה' פסוק יג')

ישן 19-05-2007, 13:27
צלמית המשתמש של Pashut Shiryoner
  Pashut Shiryoner Pashut Shiryoner אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.05
הכל שאלה של תזמון...

ראשית - לגבי האיום - קיים ומחריף. 6 מסוקים אמריקאים הופלו בעירק כתוצאה מפגיעת RPG מאז חודש יולי האחרון. 14 חיילים נהרגו.
כולם מחפשים פתרון.
מרבית מערכות ההגנה האקטיביות שבפיתוח - כבדות מידי.
צריך לזכור שאמצעי נגד שיוזם את ה- RPG לא טוב למסוקים כי החדירה השיורית תחסל את המסוק.

לגבי הרעיון המוצע: ראשית - או שה- RPG יחדור את הרשת הנפרשת או שהיא תיזום אותו - כך שבשני המקרים - לא עשינו כלום. מעבר לזה - מהירות RPG היא כ- 250 מ/ש. נניח שיורים מ- 200 מטר - יקח פחות משניה עד הפגיעה. אין שום סיכוי לפרוש רשת הגנה במאזן זמנים כזה.

ישן 19-05-2007, 13:59
  עידו גנוט עידו גנוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Pashut Shiryoner שמתחילה ב "הכל שאלה של תזמון..."

אכן גם אני תהיתי על העניין - אבל אני חוזר לעניין הכיווניות - מסוק סוחב איתו רקטות כאלו (שאורכן כאמור כמטר) או מתחת לגוף או תחת מנשאים בצידי הגוף - כך או כך יש להן כיוון ואין כאמור סיכוי שיצליחו להסתובב מהר מספיק באויר בשביל לפגוע באיום.

בעיקרון בעתיד היותר רחוק לייזרים רבי עוצמה אולי יוכלו לעשות את העבודה למרות שמטווחים קצרים אפילו אם יפוצץ הלייזר את הרש"ק אפשר שההתמדה של שאר הרקטה תפגע במסוק.
www.MegaPixel.co.il
http://lensvid.com/ - אתר סרטוני הוידאו לצלמים

ישן 19-05-2007, 13:56
צלמית המשתמש של נץ כחול
  נץ כחול נץ כחול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נץ כחול
רעיון הזוי,גרוע,לא משתלם כלכלית ומגושם!

פשוט הדבר הכי עלוב שיצא לי איי פעם לקרוא.

והבן אדם הזה חיי בסרט אם הוא חושב שהוא יצליח להרים פרויקט כזה ב10 אלף דולר ובשנתיים.

וגם כל המערכת הזו גם לא שווה כלום כנגד איום נ"מ כגון סטינגר או סטרלה(שנעים למטרה במהירות גבוהה הרבה יותר מרקטת אר.פי.ג'י7 עלובה)

התעשיות בישראל פיתחו את האגרוף ברזל שנחשב לאיכותי הרבה יותר ממה שמוצע פה,והמכ"ם שלו כבר מוכן,עכשיו כל העניין הוא לעשות לו הסבה שמתאימה לפלטפורמה אווירית(אין כל כך הרבה שוני בין בלק הוק וסטריקר)כנ"ל עם הטרופי.

ישן 19-05-2007, 15:44
  MAGACHON MAGACHON אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.05
פיגוע הגנה אקטיבית - מיירט עם רשת/כריות אויר

שלום לך מיקיטל
תודה לפתיחת האשכול , אכן הנושא מעניין מאוד ,הנושא מוכר וידוע לשנינו - הנושא הוצג ע"י חברת פוסטר מילר בתערוכת AUSA 2006 שגם אתה ביקרת שם ,אומנם לרק"מ אבל העיקרון זהה.
ראה אשכול שאתה פתחת ב 14.10.2006 -סיכום תערוכת AUSA 2006 וראה שם את תגובתך לשלי.

ברצוני להוסיף: הנושא ראוי לבדיקה , יש משהוא מאתגר ברעיון. אני מרשה לעצמי לצרף שוב את הפרוספקט של פוסטר מילר וגם תצלום פרוספקט של חברת TEXTRON עם מיגון אקטיבי ע"י כריות אויר.

לפני כחודש בכנס הבליסטי בספרד (כנס המתקיים אחת לשנה וחצי בנושאי בליסטיקה לסוגיו) הוצגה עבודה של מיגון אקטיבי ע"י ירוט כריות אויר לעבר ה RPG (כריות אויר מיסחריות של חברת פורד!) .
אכן המוח האנושי חושב והנושא חם! ישנם עוד רעיונות נוספים שאינם מפורסמים עדיין מסיבות ברורות .
לא כל הגנה אקטיבית זה - "מעיל רוח" של חב' רפאל. היא אולי המערכת הבשלה כיום ותופעל ע"ג רק"מ בצהל בעוד זמן (משיקולים ברורים לא אנקוב בזמן) אולם היא מערכת המישתמשת בנשק לפגיעה באיום. זה כשלעצמו הינו סכנה לחי"ר סביב הרק"מ - "נזק סביבתי". בעוד מערכות אחרות כמו אלו שהוזכרו למעלה וכמו מערכות אחרות אינן גורמות לנזק סביבתי כיוון שהן מנטרלות את האיום!! ולא מפעילות אותו !!

ראוי לציין כי בכל הכנסים שהישתתפתי בשנה האחרונה בנושא שרידות לרק"ם,,מערכת הגנה אקטיבית הוצגה כמערכת משלימה למיגון הפיזי שמוסף לכלי . שום מדינה איננה רואה עצמה מישתמשת רק במערכת הגנה אקטיבית לרק"מ בלי מיגון פיזי כלל . גם צה"ל מתכנן את שילוב "מעיל רוח" ע"ג המרכבה שיהווה חליפת מיגון נוספת למיגון הקיים ולא במקום . כנ"ל גם בנגמ"ש החדש " נמר".

המשך יבוא!!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 19-05-2007, 19:47
צלמית המשתמש של נץ כחול
  נץ כחול נץ כחול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נץ כחול
סלח לי,אבל איך אתה משווה?
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי MAGACHON שמתחילה ב "הגנה אקטיבית - מיירט עם רשת/כריות אויר"

את מערכת הטרופי או אגרוף הברזל(שאגב על פי הצהרת התעשייה המפתחת המיירט עצמו פוגע במטרה בלבד ולא בכוחות הנלווים לידו,קרי-חי"ר)לאיזושהיא מערכת מונפצת שבעצם עושה הסבה לכריות אוויר למיירטי נ"ט.

אני באמת מנסה למצוא את הקשר ולא מצליח,מה שגם חודרן קינטי יחדור 1000כריות אוויר בדרך למטרה(כנראה שעל זה הם לא חשבו).

ורק לצורך הבהרה,אני ממש לא פטריוט ולא מעריץ שרוף של רפא"ל ותע"ש,אבל שורה תחתונה פיתוחי ההגנה האקטיבית שלהם הם מהמפותחים ביותר בעולם,ונכון להיום אני לא מכיר עוד מערכת הגנה אקטיבית מלבד "IronFist" שמסוגלת להתמודד עם איום קינטי,אתה מכיר?אני אשמח לקבל קישור אחד או שתיים למערכת כזו.

ישן 19-05-2007, 23:42
  MAGACHON MAGACHON אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.05
מערכת הגנה אקטיבית-הסבר על רגל אחת
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי נץ כחול שמתחילה ב "סלח לי,אבל איך אתה משווה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נץ כחול
את מערכת הטרופי או אגרוף הברזל(שאגב על פי הצהרת התעשייה המפתחת המיירט עצמו פוגע במטרה בלבד ולא בכוחות הנלווים לידו,קרי-חי"ר)לאיזושהיא מערכת מונפצת שבעצם עושה הסבה לכריות אוויר למיירטי נ"ט.- תגובתך לא ברורה , מה שברור הוא שמערכת שיורה לכיוון האיום על מנת לפגוע ולהשמידו ( הוא מופעל ומיתפוצץ!!) גורמת לנזק סביבתי באזור הפגיעה , שבמיקרה יכול להיות כ 30 עד 50 מטר מהרק"מ ושם יש לוחמי חי"ר - זו לוחמה משולבת !!! הרי את המערכת ניתן להתקין על נגמשים והם נעים יחד עם החי"ר.!!!

אני באמת מנסה למצוא את הקשר ולא מצליח,מה שגם חודרן קינטי יחדור 1000כריות אוויר בדרך למטרה(כנראה שעל זה הם לא חשבו).- לא התימרתי, המערכת שהוזכרה בכתבה נועדה אך ורק כנגד טילים כגון RPG ולא כנגד איום קינטי כלשהו!!

ורק לצורך הבהרה,אני ממש לא פטריוט ולא מעריץ שרוף של רפא"ל ותע"ש,אבל שורה תחתונה פיתוחי ההגנה האקטיבית שלהם הם מהמפותחים ביותר בעולם,ונכון להיום אני לא מכיר עוד מערכת הגנה אקטיבית מלבד "IronFist" שמסוגלת להתמודד עם איום קינטי,אתה מכיר?אני אשמח לקבל קישור אחד או שתיים למערכת כזו.
- דע, כי ישנם עוד תעשיות שיש להם מערכות דומות המשתמשות גם הם במירטים( ולא בשיטה של "רפאל") ואפילו טובות יותר בשלבים של סיום פיתוח!! כיוון שהביצועים של אגרוף הברזל מסווגים כל שאוכל לומר לך ממה שפורסם והוצג בתערוכות שהמערכת לא משמידה את האיום הקינטי אלא רק מסיטה אותו ( משנה את ה YAW) ובכך מקטינה את כושר החדירה!!! עד כאן!

נ"ב - גם את שם חברת "רפאל" וגם את שם חברת "תעש" כותבים ללא גרשיים!!!!!!!!!!!!!!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:00

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר