לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2007, 22:11
  מיטל=) מיטל=) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
אמ...וואי זה קצת ארוך!

רק שתהיו בעניינים אני חדשה פה...

זה תאוריית עולם שבשבועיים האחרונים התפתחה אצלי אך רק במחשבה. החלטתי לכתוב על זה...ושוב אשמח לתגובות!

אתמול במיטה בסביבות 1 בלילה עצמתי את עיני בניסיון להירדם, וראיתי את עצמי, אך ראיתי שלכל יד ולכל רגל קשור חוט, גם לצוואר.
פתאום ידי מתרוממת בלי רצוני. אני מסתכלת עליה בפליאה וברצוני להוזיז את הראש אך הוא כבול.כולי כבולה!!
פתאום ראשי מתרומם -שוב- בעזרת החוט ולמעלה אני רואה את החוטים והחוטים, החוטים מוכרים לי ואז אני רואה ש
חוט אחד זה אבי, הוא מחייך אלי את חיוכו המבוייש
חוט שני זה כל הדודים הדודות הסבתא הפולניה שלי, בעלה שהוא במקרה סבא שלי כל המשפחה המורחבת שלי שם וגם אחיי. והם מחייכים... את החיוך הדבילי שלהם שאני כל כך שונאת שמשדר "את עוד קטנה" "את לא מבינה"
חוט אחר זאת מורתי היא גם מחייכת.. כל החוטים מחייכים!! אך חיוכה של מורתי הוא חיוך מנצח. את מי היא ניצחה?!
חוט אחר הוא מנהל בה"ס הוא מחייך את חיוכו הסמכותי שכל ההורים מתים על החיוך הזה שמקרין רוגע, הכל בסדר, הכל בשליטתי..
פתאום אני מבינה את עוצמת המילה שליטה. כמה אני, אני מיטל הפשוטה והזעירה אין לי שליטה.
החוט החמישי והאחרון זה שמחזיק את צווארי למעלה זאת אימי היא מחייכת כמובן, הכל טוב הכל יפה, למה שלא נחייך?
ופתאום, פתאום היא מדברת! היא אומרת לי "כשתגדלי, תביני!"
נראה לי שאני לא צריכה לגדול בשביל להבין! אני מזמן הבנתי!! הבנתי שאני מריונטה!! אני לא שולטת על כלום ממש שאני עושה!! מי החליט שעכשיו אני אוזיז את יד ימין? או לחלופין, מי החליט שעכשיו אני אלך ללמוד? המריונטה שזאת אני יכולה למצמץ, אכן, אני יכולה לנשום, תודה!!!
נורא נורא מסקרן אותי איך החוטם זזים, מי מחליט על החוטים שמחליטים עלי אני מנסה להסתכל אך אני מבינה ששם למעלה לא עומד אדם ולא שתיים גם לא קבוצה אלא העולם...כן כן הוא! הוא החליט ומחליט הכל!!
עכשיו-עכשיו גדלתי אמא! גדלתי והבנתי כמה העולם כובל אותי הוא גם כובל אותך!!ואת אבא...ואת אבא של אבא! אני מבינה שכולנו מריונטות!! והעולם שולט בי בעזרתך, ובעזרת אבא ובעזרת מנהל בית הספר שלי והמורה שלי כולם שפוטים של העולם בדרך זו או אחרת.
כי מי אם לא העולם החליט שצריך ללמוד כדי להצליח?
מי אם לא העולם החליט שצריך להתחתן ולהוליד ילדים?
מי אם לא העולם החליט שצריך גינה מאחורי כל בית פרטי?

רק הוא. ברגע שהתעוררתי מהחלום\דמיון הזה, בכיתי. כמו שלא בכיתי מעולם. בכלל אינני טיפוס שבוכה, אך מחשבה זו ייאשה אותי.

הדבר שהכי ייאש אותי הוא שידעתי, ידעתי שאין ביכולתי לחתוך את החוטים.

מיט=)
חזרה לפורום
ישן 02-06-2007, 11:24
  אסאניה אסאניה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
חוטים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיטל=) שמתחילה ב "אמ...וואי זה קצת ארוך!"

שבת שלום לך !

ברוכה הבאה לפורום.
אני מרגישה שיש לך הרבה לתרום כאן, ואני מאחלת לי לקרוא עוד דברים.
הרגשתי שהתחלת לגעת במשהו גדול. מסקרן. מאוד רוחני בעיני.
החקירה הפנימית שלגלות את המעבר, את האמת. לי זה עושה את זה ...
זה לא קל. מאוד לא קל. וצריך נפש חזקה לראות - לדעת - להבין - ולהמשיך לחיות כאן !
כי התיקון שלנו זה כאן.
לשנות את תפיסת העולם - לתת לעצמינו צ'אנס לראות אחרת.
תראי אם את מסוגלת לראות - שהחוטים האלה הם אשליה שבני האדם יצרו והעבירו אחד לשני ...
תנסי לראות - מציאות שלך - שאת צועדת לקראת האני האמיתי שלך. הוא יתגלה קודם כל רק לך.
ויבוא יום - מתי שצריך - הוא יתגלה לעוד אנשים.
סבלנות. אמונה. ואהבה.

המשיכי לכתוב - זה משחרר.
בהצלחה !!!

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר