לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2007, 17:50
  משתמש זכר or_bahalool or_bahalool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.06
Facebook profile
אני בבעיה תעזרו לי בבקשה!!

אוקי אז קודם כל, אני משתתף די הרבה בפרש ועד היום משומה לא נכנסתי לפורום שלכם...

אני מנגן על קלאסית כבר 8 חודשים והולך לי מממש מממש ממש טוב...

יש לי מדריגל מי שמכיר...אני מנגן גם על 3 מפוחיות שזה אחד הכלים לדעתי...ממליץ בחום :]

עכשיו לבעייה שלי !! אני מחר קונה גיטרה בעזרת השם ואני לא יודע איזה דגם לבחור.

מגבר את האמת אני כבר די מסודר אבל כל מה שנשאר לי זה שתעזרו לי לבחור את הדגם הכיי טוב מבין 3 הדגמים שאני מעל פה בפניכם.

כולם של איבנז...

SA260FM AMB

SA120 CN

GSA60 BS

אלו שלושת הדגמים אם מישהו יכול לעזור לי מי מבינהם הכי טובה אני יודע לו מאוד, אני מזכיר שמחר אני הולך לקנות אותה והעזרה שלכם חשובה מאוד.

תודה אור.

חזרה לפורום
ישן 19-05-2007, 22:30
צלמית המשתמש של NVJ
  NVJ NVJ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
העצה הטובה ביותר לפי דעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי or_bahalool שמתחילה ב "אני בבעיה תעזרו לי בבקשה!!"

לך לחנות, ותנגן כמה דקות על כל אחת. "תרגיש" את הכלי. אחד מהם מוצא חן בעיינך יותר מהאחרים? קח אותו. הכי חשוב, עוד לפני איכות הכלי או עמידותו של הכלי - זה לנגן בכלי שמוצא חן בעינך וטוב לך איתו.

אני אתן לך דוגמא:

אני מנגן בפסנתר, זו כבר השנה ה-11, ובמקום שבו אני מנגן יש אולם עם פסנתר כנף. הפסנתר הזה נשמע לי מאוד לא נקי, מאוד לא מכוון, ומאוד לא נוח לי איתו. אז רצו שאני אבוא לקונצרט סוף שנה כדי להופיע, ואני אמרתי להם שאני לא מוכן בשום פנים ואופן לנגן על הפסנתר הזה... אז קראו לי מפונק חחחחחחח

אבל אני עומד מאחורי כל מילה שלי. קח את מה שהכי נוח לך איתו. כולם נשמעים לך אותו הדבר ונוח לך על כל אחד בדיוק כמו על השני? אז (ורק אז) תבחר לפי היופי של הכלי.

בהצלחה!
חזרה לפורום
ישן 21-05-2007, 21:35
  משתמש זכר or_bahalool or_bahalool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Joker-X שמתחילה ב "כולם פחות או יותר אותו הדבר..."

אחשלי היום הייתי בכלי זמר ובכלי נגינה בטבריה, למרות שאני גר בקריות...

ויש הבדל לא קטן בין הדגמים.

היום קניתי מגבר במחיר מצחיק של מרשל ... שאלתי מורה גיטרה שזה די מספיק האמת אבל מדובר במורה מורעל ביותר עם יותר מ 7 חשמליות ובאסים ואלה יסטור

וכששאלתי אותו מה הוא חושב על מגברים של מרשל הוא אמר לי שהם הכי טובים ישר ניתקתי והלכתי לקנות :]

מזלי שמוכר החנות הוא קרוב משפחה של אמא שלי מפה לשם וזה ב 1400 שקל הוא נתן לי את המגבר עם 20 אחוז הנחה מגבר של 80 וואלט שזה יחסית סבבה להתחלה ....

מחר בעזרת השם אני הולך לקנות מכלי זמר את ה
sa260fm של איבנז.

שזה גם התחלה לא רעה... היא נראית ככה :

באתר שלהם כתוב משהו על 3 מגנטים משהו טריפל קויל אין לי מושג מזה אני לא מבין בזה כל כך בקיצור הנה מה שכתוב מי שמבין מזה ויכול להסביר לי תודה :] כל מיני מברוק על הגיטרה וכאלו יתקבלו בשימחה חח אני מחכה לזה הרבה זמן

מחיר:2,292.00

הקטנה עם ה Pickup הגדול!

ה- SA260 מגיעה בדיוק בזמן ובמקום למלא חלל ריק: גיטרה למורעלים צעירים שרוצים כלי נגינה חזק, מגוון, מקצועי וזול, זול זול!
ההפתעה היא:True Due bucker!
Triple coil -
פיקאפ (3 מגנטים) - סינגל שצמוד להאמבקר אנכי (סליל על סליל): עד היום פיצול של האמבקר נעשה ע"י מעבר מחיבור טורי למקבילי והתוצאה, כאילו צליל סינגל לא מדויק.. מעכשיו הSW של ה-SA260 יעביר בין סינגל אמיתי לצליל humbucker חייתי!

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר