לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2007, 01:27
  Kafkafi- Kafkafi- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
ISAI - זה רק אני או ש...?

חברי פורום ,

יצא לי ליראות את אומנות הISAI המשתמשת בטכניקה הרכה בלבד , לפי איך שראיתי ושמתי לב.
אז יצא לי לשאול את עצמי אם זה רק אני שחושב שאומנות זאת לא תפעל ברחוב ?

לפי הבנתי חברי ISAI מפילים את היריב על ידי שימוש בכוחותיהם של התוקפים אותך ?

לפי הסרטון הבא :

http://youtube.com/watch?v=ytJMrC0XWBI

בתרגיל הראשון , ניראה כאילו הבחור בלבן כמעט מעיף את עצמו , ואני שואל את עצמי האם טכניקו זו תשפיע גם על בנאדם ששוקל כמעט כפול ממשקל המבצע ( חברי ISAI )

אני חייב להחמיא להליכה המוזרה , שכן עוזרת לפעמים בלא להשאיר אותך חשוף לבעיטה צדדית של היריב אל הביצים ואילו תשנה את הכיוון כל שניה דבר זה יכול להימנע , אך יותר מדי סיבובים לדעתי יעשו לך סחרחורת וזה גם סוג של בזבוז אנרגיה.

וגם ..
http://youtube.com/watch?v=_mmbGRIC...=related&search=

לפי הדגמת המורה התלמיד שולח ידו ומשאיר אותה שם ומחכה איתה באוויר , אז אני שואל את עצמי אם ISAI משתייך לסגנון של אייקידו , שבו צריך להשאיר את היד על מנת לסיים את התרגיל ולהצליחו ?

ופה
http://youtube.com/watch?v=6xsr6j3V...=related&search=

בתרגיל הראשון של הילד עם החולצה השחורה שבו הוא מעיף את הלבן , אני לא חושב שאותי אפשר להעיף ככה .. או בכלל לדעתי אם כל המכות היו מהירות והיו מחזירים את היד ישר אין מצב שהייתי נופל לתרגילים כאלה.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

למה הכל כלכך איטי ? ברחוב יש פי כמה אנדרנלין הגורם לך להיות יותר אגרסיבי ותוקפני , ומתגובה של הגוף גם תהיה יותר מהיר וחזק , וההליכה .. למה ניראה שבמקום לתקוף עסוקים בהליכה?

וגם אני כל הזמן רואה שמביאים מכה אחת ומפסיקים , המטרה אצלנו זה לתקוף בלי הפסקה , לא לפתוח " חור " ולתת ליריב להגיב, המטרה לתקוף עד שהוא נופל ומשותק , איפה זה בכל הסירטון הזה?

איני מעביר מסר רע על הISAI רק כמה שאלות שאותי מעניינות , וזוהי רק דעתי בתור תלמיד פנגיינון קונג פו , תמיד טוב לשאול , כך אמר לי שי חי.

הסרטונים מISAI שלא מפסיקים להשאיר בי שאלות עוד ארוכים , ורציתי לברר אם רק אני חושב ככה.

בתודה ,

כפכפי

נערך לאחרונה ע"י Kafkafi- בתאריך 27-05-2007 בשעה 01:49.
חזרה לפורום
ישן 27-05-2007, 13:24
  (is)ilver(ai) (is)ilver(ai) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.06
חח כמה שאני אוהב לראות את זה !!
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי benelbaz-ISAI שמתחילה ב "אחי אני מתאמן ב-ISAI וזוהי..."

למען האמת אם לא הבנתה את הרעיון של הסרטונים סימן שאתה באמת בן אדם שלא מבין ..

יש הבדל בין performance לזמן אמת מה שנעשה פה אלה תנועות אטיות כמובן בכדי שתבין את אותם תנועות ....

בתרגיל הראשון התרגיל נעשה על אדם שכנראה לא שוקל כפול מהאדם שמבצע ..

ולא רק זה התרגיל היה מעיף את היריב גם אם שקל 130 אין קשר למשקל למעשה אפילו אם שקל פחות זה היה לטובתו מה שעשיתי פה בעצם היה לזרום אם המרפק שהוא נתן וכך הוא "עף" חח נכון שזה היה קצת הצגתי הקטע של זה אבל סך הכול היה בכדי להראות לכם מה אמור לקרות !

אפילו הג'ודאי סטים יכולים להיכנס לסיפור ברגע שאתה מוציא אדם משיווי משקל כל הסיפור נגמר חח ...

ופה כפי שראייתה זה הרעיון פשוט שאני בסוף לא הגעתי לריתוק בכדי לעבור הלאה ולהראות לכם האנשים [=

יופי הלאה ...

ושוב אני יגיד לך על העניין של performance זוהי סוג של הצגה בכדי שתבין מה יש פה אין פה עכשיו זמן לנסות להשוויץ במהירות האגרוף ובמהירות שלהמורה בלתפוס בוקס חחח תאמין לי ומניסיון איי יאיי איי הוא תופס בוקסים טוב מאוד !!

חח הלאה שלוש ..

ראשית אתה הייתה נופל אלה אם כן לך ולכוח המשיכה יש איזה הסכם מסוים כל עוד אתה בן אדם נורמאלי כמו כל אחד פה אני בטוח שהייתה נופל אתה מוזמן גם לנסות כמובן חח ..

בנוסף אני אומר שוב זו מצלמה ופה נעשה הדגמה (performance)

חחח ארבע שובבבבבב performance

אנחנו איטיים כדי שהמצלמה תקלוט מה קורה !!

והעניין אם לתקוף תגיד לי מה אתה בסדר ?

אתה רוצה שניכנס זה לזה לתוך הפנים אהה אולי גם בתרגיל שעשו לי בסרטון ההוא היו צריכים לשבור לי את היד כדי שתראה איך זה באמת עובד זה נקראסימון !!!

אלה לא קרבות אלה עבודה של התלמידים ...

ואני מבין לליבך קשה נורא להבין את איסאי עד שלומדים אותה חח ...

זה קורה קרה לי זלזלתי צחקתי באתי חטפתי ומשמה התחלתי [=

וברגע שיש לך עוד שאלה אני פה [=

בתודה

סילבר [=

נערך לאחרונה ע"י (is)ilver(ai) בתאריך 27-05-2007 בשעה 13:26.
חזרה לפורום
ישן 27-05-2007, 14:40
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
אוקי אז אני מבין שמה שרואים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב "ISAI - זה רק אני או ש...?"

בסרטונים זה רק צורת תרגול, ככה שלא צריך להתפלא אם חסר כוח, מהירות, הדמיית מצב אמת וכ'ו...

אבל בכל זאת רואים שם הרבה הפניות גב שנעשות ללא תנועה נוספת (בעיטה למשל), נראה כאילו זה סתם סיבוב ללא מטרה, ככה אתה גם מאבד קשר עין עם היריב (אמנם זה זמן ממש קצר אבל בכל זאת יכול להיות קריטי), וגם מפנה לא את הגב שזה דבר מסוכן מאוד. בנוסף ראיתי כמה פעם הפניית המבט לכיוון שונה מזה של היריב, דבר שעדיף להמנע ממנו כמה שיותר.

אם לומר את האמת אני אישית לא אוהב את היותר מדי תזוזות, במיוחד כשמדובר בתבנית קבועה, וכידוע תזוזה בתבנית יכולה לפעמים להגביל אותך או להשאיר אותך חשוף לפגיעה...

ודווקא יכול להיות מאוד מעניין לראות קרב שמבוצע בתנאים שמדמים כמה שיותר מצב אמת, אם לא אז לפחות קרבות שמבוצעים עם כוח מלא, מהירות גבוהה, וכ'ו... קרב מציאותי יותר..

חזרה לפורום
ישן 27-05-2007, 21:06
צלמית המשתמש של @=Nir=@

אוקי, פה(בסרטון) לסיבובים אכן יש מטרה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי benelbaz-ISAI שמתחילה ב "ניר הסיבובים האלה בקרב..."

וזה על מנת לבצע טכניקות שונות על היריב. אבל בסרטונים למעלה שרואים בהם תרגול של לחימה ללא מגע\ מגע קל, והם מבצעים סיבובים ללא שום קשר ליריב, אפילו בזמן שהיריב לא תוקף, מה שיכול לתת ליריב הזדמנות לצאת בהתקפה מהירה בקו ישר, לצמצם את המרחק ולתפוס אותו לא מוכן.

ועוד משהו לדעתי ההדגמות נעשות לאט מדי, אני מבין שזה נעשה כדי שהצופה יבין מה קורה אבל בכל זאת הייתי מציע למשל בנוסף להדגמה האיטית לבצע גם הדגמה מהירה ויותר מציאותית כאשר התוקף תוקף באמת, כדי להראות שזה באמת עובד ונכון.

חזרה לפורום
ישן 27-05-2007, 22:34
צלמית המשתמש של @=Nir=@

אז איך אתה מסביר את ה"ריקוד" הזה
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי (is)ilver(ai) שמתחילה ב "חח לצערי אי אפשר לענות על זה..."

לא מדובר בתבנית - כלומר רצף תנעועות בסיסיות שחוזרות על עצמן?

בסרטון הזה אפשר לראות הרבה הפניות גב והפניית המבט לכיוון שונה מכיוונו של היריב, אפשר לראות המון הפניות גב שאפילו מסוכנות, אם לא בכניסה(לסיבוב) אז בהמשך ובחזרה, אפשר לראות הרבה פעמים שע"י צמצום טווח מהיר זה שביצוע את הסיבוב פשוט ילכד במלכודת שהכניס את עצמו. אולי באימונים זה לא קריטי כי בכל זאת האחד לא ירצה לפגוע בצורה רצינית בשני, אבל ברחוב זה בהחלט קריטי! ואת זה אני אומר מנסיון.

ושיהיה ברור כשאני מדבר על הפניות הגב אני לא מדבר הבעיטות המסובבות.

אני מבין שזה אימון ובגלל זה אני משתדל לא לתפוס אותך על הקטנות (כמו מה שקורה בשנייה -בשנייה 58 - 0.58 , שאם תשימו לב המבטים של שניהם לא מופנים אחד לעבר השני), אבל בכל זאת אלו דברים שצורמים לי.

חזרה לפורום
ישן 27-05-2007, 21:55

חבל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב "ISAI - זה רק אני או ש...?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי (is)ilver(ai)
חח לצערי אי אפשר לענות על זה משום שאני צריך להראות לך ...
באיסאי אין תבנית קבועה אין תנועה קבועה כלל !!
איסאי משתמשת בתנועה אוניברסלית !
חח אבל שוב דרך המסך זה קשה להראות אם הייתה מגיע אלינו בכדי לראות את זה הייתה מבין למה אני מתכוון בנוסף עניין הפניית הגב לא מופנת סתם בעת הפניית הגוף יש אפשרות לתת מכה אז זהו זה נשמע לא מי יודע מה חח אבל אני מבטיח לך שברגע שתגיע למכון שלנו אתה תראה על מה מדובר ומבטיח שתיתרשם [=

לצערי ושמחתי זה נישמע כמו תירוצים עלובים , אני לא מאמין שהצלחתי להתווכח עם ה"סילבר" שיש לו מה להגיד על כל דבר.
דרך אגב , עלו לי לפחות 10 שאלות על 4-5 סרטונים.

בנתיים יש לי רק רע להגיד על איסאיי , אבל אם אתה אוהב אתזה תעשה מה בראש שלך , ודרך אגב

תשאל את "גרנד מאסטר" משה גורליק מה גרם לו לפתח את השיטה ? ועל מה מתבססת ?

תודה
חזרה לפורום
ישן 27-05-2007, 22:25

במקום כל המגילה והציטוטים האלה , יכולת להגיד תבואו אלינו ותיראו שזה אחרת , תשמע לא מעניין אותי אם זה אחרת אני שאלתי למה זה ככה תענה לי למה זה ככה , להגיד לי לבוא למכון וליראות שבסרטון זה לא יצא טוב , זה סתם תירוצים חביבי

אנחנו לא נבוא למכון שלכם בזמן הקרוב מסיבה אישית שלנו שאני לא יציין מתוך כבוד לחבריי התלמידים של הפנגיינון , אבל אתם יכולים לבוא אלינו אבל בנתיים אני רואה אותכם רק ממשיכים לדבר.
אתה יודע אמר לי מישהו חכם אל תתווכח עם טיפש , כי אתה ( אני ) לא טיפש והוא גורר אותך למשחק שלו

אתה לא יודע שומדבר על האומנות שלך , חוץ מזה שהיא רכה חח אבל יפה תמשיך ככה.

לגבי השאלות על הגרנד מאסטר אני יבקש תשובה גם עליהן ,

ודרך אגב אם האלון הזה עוד רגע שחורה , אתם במצב דיי גרוע .. מאוד אפילו

אז תהיה לי בריא , מצטער לשמוע על אבא שלך.

ותסתכל על הסרטונים שלנו , בקרוב נעלה עוד ולא יזיק אם תביע דעה אני ישמח לשמוע.

תודה
חזרה לפורום
ישן 28-05-2007, 00:34
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
קראתי את כל האשכול (אומנם קצת בריפרוף אבל קראתי)

אין לי הרבה מה לחדש מה שבטוח אין סיכוי ב-ע-ו-ל-ם!!!! שהשיטה הזו תהיה יעילה לרחוב.
לא הבנתי את הקטע של הפניות הגב והסיבובים "שאמורים" להיות בשביל מרפקים ואגרופים.
לסילבר אני לא רוצה להשמע מתנשא אבל אתה פשוט י-ל-ד!!! אם אתה חושב שרק אתה מבין וכולם טועים אז אין סיכוי בעולם שיהיה איתך דיון רציני.
למה נראה לך שמה שאתה עושה באימון בצורה איטית, רגועה, עייפה ומאוד מונוטונית יעזור לך בקרב או בהגנה עצמית??? אני לא רואה סיבה לתנועות האלה, אפילו לא קצה קצה של משהו שאולי ו..., פשוט אין סיכוי שזה יעזור לך במצב ריאליסטי (אולי אם התוקף רדום וגם זה בספק).
אם מתרגלים לאט מגיבים עוד יותר לאט במצב אמיתי. אני מקווה שלא יצא לאף אחד להעמיד את היכולות שלו למבחן המציאות (סכנת חיים) אבל אם זה מה שאתה מציע בתור "גלגל ההצלה האחרון שלך" עדיף ולא היית לומד כלום.
לא הייתי מגיב בצורה כזו אילולא היית קצת אבל ממש קצת פחות יהיר ובטוח בעצמך פשוט הפתעת אותי.
נ.ב
מקווה ותעלה או שיעלו סירטונים שיוכיחו אחרת ממה שאני אומר מה שבטוח ממה שראיתי עד עכשיו פשוט מגוחך אפילו לחשוב שזה יעיל לרחוב.

חזרה לפורום
ישן 28-05-2007, 17:52

אני מסכים עם שחר ספיריט , כפכפיג'יטסו נשמע אחלה אולי ילד בן 14 יפתח אותה ויגיד לך שביסס אותה על תנועות הגוף והחשיבה הרוחנית והאגרסיבית שלו.

תשמע , אנחנו לא נוכל לבוא מהסיבות האישיות שלנו , אז מה שאתה יכול לעשות כדי להגן על השם של האומנות שלך שאתה כלכך מבין בה ואומר לי שאתה מבין בה " קצת " יותר טוב ממני , בוא תוכיח שאתה לא , ביררתי על ISAI קצת יותר מהרבה ואני לא מבסס תהערות שלי על בולשיט של לוחם שלומד כולה חצי שנה כמותי.

תביא קרבות של פול קונטקט כמו שNIR אמר , ודרך אגב .. בסרטון שהעלתי ( בתגובה הראשונה ) , שמראים את משה גורליק מסית את ידו של האיש הזה ונכנס כזה מאחוריו עם הרגל , שים לב שהוא מפנה את הגב שלו והוא גם בעמידה שגם ילד בן 3 נותן לי דחיפה קלה והוא נופל

בקיצור , אפילו מהמאמן שלכם אני לא מתרשם.

תודה
חזרה לפורום
ישן 28-05-2007, 22:02

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב "אני מסכים עם שחר ספיריט ,..."

תשמע אני נחמד נורא והכל אבל אני יאמר לך משהו על תזלזל בבקשה במורה שלי ואמתי זאת בצורה נחמדה [=
בקשר אלייך נתתי לך משהו שרציתה לראות עכשייו תשב תראה ותיתרכז .
לדבר עלייך זה בדיוק כמו לדבר אם אבן אתה מנסה להוכיח משהו על אומנות שאתה לא מכיר בלירה ...
אם אתה כל כך לא מאמין ואני לא בראש של להוכיח לך ...
אבל אתה מוזמן לבוא למכון שלנו תביא מצלמה ונעשה לך תמונה של לפני ואחרי בלי קשר לפוטו שופ ואם אתה מעונין אני אצמיד לך תלמיד מתחיל מאצלינו יותר טוב מזה ?
וזה אם הגב מה שאמרתה ..

אתה רואה רואה שאתה ילד קטן ?
אתה פשוט לא מבין כלום ...
הוא שם רגל כדי להראות מה הוא הולך לעשות הוא לא סיים את התרגיל כפי שתראה אחרי זה הוא שם רגל ומפיל אותו חח קפקפי לדעתי אתה חושב שאתה מתווכח פה אם משהו כפי שכתבתה שם ..
חחח אז אני יבהיר משהו להיתווכח זה לא בישבילי במיוחד לא אם ילדיים אני מקווה שלא העלבתי אותך .
משה שם סירטון שמה לא כדי שאתה תבין אתה לא תבין גם אם תנסה ..
בכל אופן זוהי הודעתי האחרונה אלה אם כן יש משהו חשוב המורה שלי הציע לי להפסיק להיתכתב איתכם כי זה דיי שטות וחסר טעם כל זה ..
אני בטוח באומנות שלי ורואה את ההיתקדמות חח בכל אופן כל מי שרוצה לבוא לראות כמה הוא צודק כמובן מוזמן לבוא לאיסאי ..

חולון מתנ"ס רעים
ימים שני וחמישי בשעה 4 וחצי [=

נערך לאחרונה ע"י (is)ilver(ai) בתאריך 28-05-2007 בשעה 22:18.
חזרה לפורום
ישן 29-05-2007, 00:06

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי (is)ilver(ai) שמתחילה ב "תשמע אני נחמד נורא והכל אבל..."

חחח תעשה לי תמונה של לפני ואחרי ?

תיראה כמה שאתה טיפש , אתה אפילו לא יודע את הרמה שלי או איך שאני ניראה , מבנה גוף או גיל ..
אתה עיוור או שאתה סתם טיפש.
אתה מגיב אליי כאידיוט בזמן שעוד 6 אנשים שחושבים כמוני שואלים אותך את אותה השאלה אבל לי אתה משיב כאילו אני האידיוט שכאן.
המורה שלך אמר לך להפסיק להתכתב תעשה מה שבא לך , אני הייתי נלחם על מנת להשיב את הכבוד שיש לISAI , הייתי מוכיח אחרת.
אתה מזמין אותנו למכון לבדוק שזה אחרת ? אני מפחד להשתעמם ולפצוע אותי אני בספק אם תוכל.
והזמנה אלייך רק מוכיחה כמה אתה מתחמק , תהיה גבר ותוכיח אחרת , תעמוד על העקרונות שלך ועל הכבוד של האומנות שלך , ככה אני הייתי עושה , אתה רוצה להתעלם בקשה

משה אמר לך לא לבוא למכון שלנו ? ולא להיתכתב איתנו ? אם הוא יגיד לך לתקוע מיקרופון בתחת תעשה את זה ?
חזרה לפורום
ישן 27-05-2007, 14:29

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי (is)ilver(ai) שמתחילה ב "חח צודק ב 100%"

[QUOTE=(is)ilver(ai)]

אצלך אף אחד לא מבין , רק אתה ואנחנו לא

אתה עונה לעצמך תגיד לי ? אתה מדבר כאילו אתה מתווכח עם עצמך וזה לא קשור

אם אפשר תעלה לאתר קרב אמיתי של איסאיי , ולגבי המשקל שאמרת שהוא יעיף גם 130 קילו אז יש לי חדשות רעות בישבילך , לך תסובב את היד לחבר שלך לצד הקצר ( אתה תדע כבר לאיזה ) ותיראה שהוא תוך שניה מתקפל , לך תעשה אתזה לאבאשלך ותגיד לו לעשות שריר אתה לא תעיף אותו בחיים ,

ולא ענית לי על השאלה הכי חשובה - למה הוא שולח אגרוף ועוצר ? אתה לא מבין שמבכה באה אחרי מכה שבאה אחרי מכה ? מה שמשה ( אם זה משה ? ) שהדגים שם אין מצב שהוא יעשה לי אתזה ,
ולגבי התזוז שאמרת שזה לא עושה סחרחורת אני יכול להראות לך כמה פעמים שזה כן יכול להגביל דברים , תזוזה יכולה לבוא הרבה אבל היא מגבילה את המחשבות לדעתי , וללא שום קשר = בזבוז אנרגיה ולזה לא התייחסת

אני לא מצפה שישברו לך את היד אבל אני מצפה שלפחות תביאו כמה מכות ברצף להראות שתרגילים אלה הגיונייים , זה ניראה כאילו אתם מחליפים תרגילים אחד עם השני ..

לגבי המצלמה הבנתי למרות שזה היה ניראה כמו שיעור רגיל ולא כאילו אתם מציגים את ISAI ( כמו שמשה עשה )

עוד דבר , בריחים לא תמיד עובדים ולא על כל אחד , בחיים לא הצלחתי לעשות בריח למישהו מבוגר , והיני מנוסה בעניין אם כבר אני יעשה צריך לעשות אתזה במהירות ואז קשיחות ( להטיס לו את היד מהר וישר לעקם )

ולכל אלה שלא מספקים תשובות וסתם אומרים ש ISAI זה טוב , לא אכפת לי אם זה טוב אני שאלתי שאלות אחרות אם זה טוב אני מאמין שאני יחליט לבד.

**** אם כבר אתם רוצים להראות למצלמה תעשו קטע מהיר ואז בהילוך איטי ***

בקיצר אני יארגן לך שאלות סילבר

1. למה בהדגמה הוא משאיר את היד ולא מחזיר אותה ישר כמו שאמור להיות ? ומשה הדגים כמה תנועות ( שלוקחות לפחות שניה או שתיים בכדי לבצע את כל תרגיל הISAI ולפי מיטב ידעתי זמן תגובה של בנאדם נורמלי הוא 0.3.
מה שאומר שאין מצב שהוא תופס לו את היד.

2. הריקוד ? לא בזבוז אנרגיה ? לא מוציא מריכוז? אולי אתה רגיל אבל אם תתרכז באיך ללכת זרימת המכות והחשיבה שלך תשתבש ואם אתה חושב אחרת תסביר למה

3. מה הסיכוי שהילד הקטן עם החולצה השחורה יכול להעיף בחור גדול ממנו במסה פי 2 , אני לא אומר דברים באוויר אני ניסיתי אתזה אני בקושי מצליח לדחוף עם דחיפה בחור גדול איך אתה רוצה להפיל אותו ועוד בצורה שניראת כאילו הוא לא מתאמץ?

4.כמה שנים אתה מתאמן סילבר ?

5.האם תוכל להביא סרטון של קרב אמיתי של ISAI ?

6. איזה "דרגות"( לא יודע מה יש אצלכם ) ההוא עם הלבן ועם השחור? וגם אתה סילבר ?

ושאמרת שהוא יענו בועט כמו ערס , לא ידעתי שערסים בועטים כמו מפגרים , אני מניסיון אומר לך שאנשים ברחוב לא בועטים ככה אלא מרכזים כוח ואפילו לא מכוונים תבעיטה , אין שום קשר למה שהוצג , ואם אפשר תעלה קרב מהירר , אני רוצה ליראות אם זה עובד
אני עוד לא התרשמתי מISAI עדיין , מקווה לאחרת

תודה

נערך לאחרונה ע"י Kafkafi- בתאריך 27-05-2007 בשעה 14:40.
חזרה לפורום
ישן 27-05-2007, 22:14

חח תשובות !!
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב "..."

אצלך אף אחד לא מבין , רק אתה ואנחנו לא
חח מי זה אנחנו ?
-----------------------------------------
חח לדעתי אינשטיין היה מבין אנטוניו באנדרס מבין חח ....
חח יש אנשים שלדעתי דווקא מבינים חח אבל כל אחד והתחום שלו ומן הסתםםם שאני מבין באומנות של עצמי [=

אתה עונה לעצמך תגיד לי ? אתה מדבר כאילו אתה מתווכח עם עצמך וזה לא קשור
--------------------------------------------------------------

מתווכח אם עצמי ?
אתה שומע את עצמך ?

---------------------------------------------------------------------

אם אפשר תעלה לאתר קרב אמיתי של איסאיי , ולגבי המשקל שאמרת שהוא יעיף גם 130 קילו אז יש לי חדשות רעות בישבילך , לך תסובב את היד לחבר שלך לצד הקצר ( אתה תדע כבר לאיזה ) ותיראה שהוא תוך שניה מתקפל , לך תעשה אתזה לאבאשלך ותגיד לו לעשות שריר אתה לא תעיף אותו בחיים ,
-------------------------------------------------------
חחח ראשית לא זכור לי שהתרגיל שבציעתי פה הוא בעצם קיפול יד /= ..
שנית לצערי אין לי אבא הוא נפטר ...
אבל טוב זאת לא השיחה ....
---------------------------------------------------
ולא ענית לי על השאלה הכי חשובה - למה הוא שולח אגרוף ועוצר ? אתה לא מבין שמבכה באה אחרי מכה שבאה אחרי מכה ? מה שמשה ( אם זה משה ? ) שהדגים שם אין מצב שהוא יעשה לי אתזה ,
ולגבי התזוז שאמרת שזה לא עושה סחרחורת אני יכול להראות לך כמה פעמים שזה כן יכול להגביל דברים , תזוזה יכולה לבוא הרבה אבל היא מגבילה את המחשבות לדעתי , וללא שום קשר = בזבוז אנרגיה ולזה לא התייחסת
--------------------------------------------------------------------
חח התלמיד שמבצע את האגרוף שם עושה אגרוף בצורה של מישהו שיעשה ברחוב אגרוף [=
האגרוף של איסאי הוא סיפור אחר לגמריי חח משהו שאי אפשר להראות כאן ברשת אבל אם תגש הלום ותראה אותנו האגרוף שלנו כבר יספר את הסיפור לבד [=

אני לא מצפה שישברו לך את היד אבל אני מצפה שלפחות תביאו כמה מכות ברצף להראות שתרגילים אלה הגיונייים , זה ניראה כאילו אתם מחליפים תרגילים אחד עם השני ..
-------------------------------------------------------
אז שוב אנחנו מתאמנים מסמנים זה לזה אם זה היה אמור להיות קרב אז אחד מאיתנו היה אמור ליפול בחמש שניות הראשונות ...

מחליפים תרגילים אחד אם השני ? /=

---------------------------------------------
לגבי המצלמה הבנתי למרות שזה היה ניראה כמו שיעור רגיל ולא כאילו אתם מציגים את ISAI ( כמו שמשה עשה )

משה הדגים את הכל לאט לאט מתנועת הגוף בכדי שאנשיים מבינים באומניות לחימה על רמות כמו מורים מבוגרים שבעינין יכולים להבין [=
אתה באמת חושב שהוא עשה משהו בישביל ילדיים ?

------------------------------------------------
עוד דבר , בריחים לא תמיד עובדים ולא על כל אחד , בחיים לא הצלחתי לעשות בריח למישהו מבוגר , והיני מנוסה בעניין אם כבר אני יעשה צריך לעשות אתזה במהירות ואז קשיחות ( להטיס לו את היד מהר וישר לעקם )

חחח אנחנו לא עושים בריחים רק אם יש צורך ....
בדרך כלל אנחנו מסיימים אם היריב הראשון ומהר זזים ליריב השני חח קרה שרבתה ברחוב ותמידדדד ייש חברים אם אותם אלה שאתה רב איתם חח זה קורה ואנחנו לומדים בעיקר איך להילחם אם מספר אנשיים !

----------------------------------------------------------------------

ולכל אלה שלא מספקים תשובות וסתם אומרים ש ISAI זה טוב , לא אכפת לי אם זה טוב אני שאלתי שאלות אחרות אם זה טוב אני מאמין שאני יחליט לבד.

**** אם כבר אתם רוצים להראות למצלמה תעשו קטע מהיר ואז בהילוך איטי ***
אנחנו נראה למצלמה כל מה שאנחנו רוצים בדרך שלנו [=
אתה תדאג לעצמך [;
-------------------------------------------------------------------
בקיצר אני יארגן לך שאלות סילבר

1. למה בהדגמה הוא משאיר את היד ולא מחזיר אותה ישר כמו שאמור להיות ? ומשה הדגים כמה תנועות ( שלוקחות לפחות שניה או שתיים בכדי לבצע את כל תרגיל הISAI ולפי מיטב ידעתי זמן תגובה של בנאדם נורמלי הוא 0.3.
מה שאומר שאין מצב שהוא תופס לו את היד.
----------------------------------------
משה הדגים את התרגילים לאט אצלנו לראות אותו ככה זה ממש סלואו מושן חחח אני רציני לחלוטין אתה מוזמן לבוא לראות שים לב שאני ממש מזמין אותכם בכדי שתראו הוכחות מול העיניים !
ווו אין אצלנו תפיסת ידיים למעשה אין בכלל תפיסות אנחנו לא תופסים !
--------------------------------------------------------------------
2. הריקוד ? לא בזבוז אנרגיה ? לא מוציא מריכוז? אולי אתה רגיל אבל אם תתרכז באיך ללכת זרימת המכות והחשיבה שלך תשתבש ואם אתה חושב אחרת תסביר למה

אני הרבה יותר מרוכז בתנועה למעשה היריב בכלל לא מרוכז כשהוא אפ פעם לא מבין מה קורה לו שם חח ואז נכנס לנוקאוט מה שלוקח מספר שניות בדרך כלל !!
הריקוד זה בדיוק הצורה להדגיש את זה ככה זה ריקוד שלדעתי הלוואי והייתי מתחיל לרקוד אותו מאז ילדותי

------------------------------------------------------------------
3. מה הסיכוי שהילד הקטן עם החולצה השחורה יכול להעיף בחור גדול ממנו במסה פי 2 , אני לא אומר דברים באוויר אני ניסיתי אתזה אני בקושי מצליח לדחוף עם דחיפה בחור גדול איך אתה רוצה להפיל אותו ועוד בצורה שניראת כאילו הוא לא מתאמץ?

זה שאתה לא הצלחתה לא אומר שהוא לא מצליח ודווקא בתור אמן לחימה אתה צריך להכיר כבר את המשפט הישן הזה שאומר הגודל לא קובע [=
ובזאת אני מודה לתרגילי הכוח שלנו !
-----------------------------------------------------------------
4.כמה שנים אתה מתאמן סילבר ?

שנה ו 4 חודשים !

------------------------------------------------------------------------

5.האם תוכל להביא סרטון של קרב אמיתי של ISAI ?

אני מוזמן להראות לך כמובן ברגע שנתחיל לצלם את הקרבות שלנו אם מכונים אחרים אני מבטיח לשלוח לפרש [=
חח אתה מבין אין תקציב O.O
------------------------------------------------------------
6. איזה "דרגות"( לא יודע מה יש אצלכם ) ההוא עם הלבן ועם השחור? וגם אתה סילבר ?
וההוא הקטן חגורה ירוקה
חחח אני עוד מספר חודשיים טובות וחגורה חומה [=
ואלון עוד מעט שחורה !
אבל באיסאי החגורות רק עוזרות להפריד אותנו בין קבוצות חח [=
-----------------------------------------------------------------------
ושאמרת שהוא יענו בועט כמו ערס , לא ידעתי שערסים בועטים כמו מפגרים , אני מניסיון אומר לך שאנשים ברחוב לא בועטים ככה אלא מרכזים כוח ואפילו לא מכוונים תבעיטה , אין שום קשר למה שהוצג , ואם אפשר תעלה קרב מהירר , אני רוצה ליראות אם זה עובד
אני עוד לא התרשמתי מISAI עדיין , מקווה לאחרת

אז זהו שאנשים ברחוב זה יכול להיות גם אני [=
אבל תדע שערסים מושפעים למיניהם ואלה שלא יודעים להילחם בועטים לצד בדרך כלל בגלל סרטים שהם רואים והם מנסים לבעוט חח מניסיון בילדותי אכלתי מספר פעמיים בעיטות בתחת מערסיים ..
בנוסף גם ראיתי הרבה פעמיים מה שקורה ברחוב תחפש ביו טיוב fights וכולי תשים לב איך זה נראה או סיגנון של אגרוף כזה או בעיטות גבוהות כאלה ונפילות ...
או חניקות ...
אם לא התרשמת מאיסאי חח זה כמו שאני לא היתרשמי מריקודי סאלסה ....
פה זה כבר עינין של טעם [=

בבקשה סילבר [=

עוד משהו ?

נערך לאחרונה ע"י (is)ilver(ai) בתאריך 27-05-2007 בשעה 22:21.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:37

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר