לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2007, 07:43
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה התשובה נמצאת בתת מודע שלך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חמודה123 שמתחילה ב "קנאה"

כל אחד מאיתנו קולט שדרים לא מודעים מהסביבה ומהאנשים שהוא נמצא לידם, איתם. השדרים הם גם טלפתיים, אם כי לרוב אנו לא מודעים להם. אבל המוח קולט, מפרש ומגיב. זה מה שקורה אצל כל אחד.
יש כמה אפשרויות:
אפשרות ראשונה: הוא באמת בוגד בך, את חשה את זה בתת מודע, ואת מגיבה על זה - תמונות עולות לך למוח, את מקנאת.

אפשרות שנייה: את יודעת שהוא לא לחלוטין שלך. פעם קראתי כתבה בקוסמופוליטן "איך תדעי שהוא האחד". לצערי לא הצלחתי למצוא את הכתבה הזו כדי לתת לך קישור, אבל אגיד לך מה שאני זוכרת: בתת מודע את יודעת אם הלב שלו שלך. אם הלב שלו לחלוטין שלך - את אפילו לא תחשבי על קנאה, ואפילו תשלחי אותו לאילת עם החברה הכי טובה שלך, כי פשוט את בטוחה בו במאה אחוז, אז לא יעלה על דעתך עיניין הבגידה. מצד שני, ייתכן שהלבבות שלכם לא בדיוק מסונכרנים. זה לא באמת כי הוא בוגד בך או עושה משהו. ייתכן שהוא לא עושה כלום, אבל לא שלך לחלוטין, התת מודע קולט את זה מיד, אבל הפירוש שלך הוא כבר של המוח - בשבילך האפשרות היחידה שבעטיה הלב שלו לא שלך לחלוטין היא רק כי הוא בוגד בך. אין מסקנה אחרת. ואם הוא בוגד בך - זה מה שאת רואה בעיני רוחך, ולכן גם מקנאת. פשוט בראש שלך אין אופציה אחרת שבעטיה הלבבות שלכם לא קרובים. אבל כמו שאמרתי - הוא לא בהכרח בוגד. ייתכן שהוא לא עושה כלום, אבל הכימיה לא אידיאלית.

אפשרות שלישית: הוא באמת לא עושה כלום ולא מתכוון לכלום - רק לטוב, רק אוהב אותך, אבל אופן התנהגותו מפעיל לך איזה טריגרים בראש: אם הוא עושה כך, או לא עושה כך, אז הוא לא אוהב אותי, הוא בוגד בי וכדומה. זה פשוט תיכנות במוח. אנו לא יכולים לעלות עליו אלא דרך מצבים כאלה. הוא אוהב אותך בצורה שלו, אבל הצורה שלו מתפרשת אצלך אחרת. מכירה את המשפט "אם הוא באמת היה אוהב אותי, אז הוא צריך ____" ? המשפט הזה לא נכון. צריך להתאים אותו לשפה שבה הוא מדבר. איך ניראית אהבה בשפה שלו? אולי בעיניו מה שהוא עושה ואיך שהוא מתנהג - זו הבעת האהבה האולטימטיבית שלו. אבל כידוע לך - גברים ממאדים ונשים מנוגה...

אפשרות רביעית: ייתכן שאת חווה השלכה של רגשות של מישהו אחר שמאוד קרוב אלייך והם נטבעו בך מאז שהיית ילדה. ייתכן שמישהו מאוד קרוב אלייך הרגיש בדיוק את אותם רגשות ואותם פחדים לגבי בן/בת זוגו, ואת קלטת באופן בלתי מודע את זה ואת הקשרים ואת הפירושים שלו/שלה, וזה נטבע בך. את בעצם חווה רגשות ופחדים של מישהו אחר. כי למעשה אין לך סיבה אמיתית לפחד ולחשוד שהוא בוגד בך. זה לא שראית אודם על החולצה שלו או משהו. כל מה שיש לך להתבסס עליו זה רעיות נסיבתיות, אבל בהחלט לא חד משמעיות.

אפשרות חמישית: גלגולי נשמות וקרמה. ייתכן שהייתם יחד בגלגול קודם, ואז, בזמנו הוא באמת בגד בך. חזרתם להיות יחד בגלגול זה כדי לתקן את הקרמה הזו, וכמובן שהפחדים עברו מגילגול לגילגול. את פוחדת שהוא יבגוד בך שוב, כפי שבגד פעם. אבל זה גילגול שונה. זה לא אומר שזה בהכרח יהיה כך, כי אנו כאן כדי לתקן את הקרמה ולא לחזור על אותן טעויות. בנושא של גילגול נשמות יש גם אפשרות הפוכה: אולי את זו שבגדת ואת פוחדת עכשיו שהוא יחזיר לך באותה מטבע.

אני מקווה שתמצאי את התשובה שלך, עוד יותר אני מקווה שהוא לא באמת בוגד, ואני מקווה שתתגברי על הרגשות האלה.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר