לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2007, 08:15
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shlomi zairov שמתחילה ב "ייעוץ לגבי מכשיר סלולר של NOKIA"

ההבדלים המשמעותיים בין השניים האלה, מבחינתי, הם:

א. שב N73 אין WiFi - דבר שעשוי לבזבז כסף בעתיד - כיוון שאתה חייב לשלם לחברת הסלולר כדי להשתמש באינטרנט, ואילו באמצעות E65, בהרבה מקומות (במיוחד ציבוריים...) תוכל לזכות באינטרנט חינם לחלוטין. יתרה מזאת, ישנו השימוש ב VoIP שניתן לעשות כדי לנהל שיחות טלפון בחינם בתוך הטלפוניה הארגונית, וגם מחוצה לה - ללא זמן אוויר - משהו שאמנם אפשר לעשות גם עם N73 - אבל יחייב תשלום על האינטרנט לספק הסלולר, מה שהופך את זה לבערך כמו שיחה סלולרית רגילה (או יותר יקר? לא חישבתי...). כמובן - לא בהכרח רלוונטי לכולם - אלא יותר לקהל העסקי - אבל אתה מסתכל של שני דגמים שהם בדיוק זה - דגמים לקהל העסקי.

ב. המצלמה ב E65 פחות "טובה" (כלומר, פחות מגה-פיקסלים, כמה זה טוב או לא תלוי בפרמטרים נוספים שעליהם יוכלו להסביר יותר טוב בפורום צילום).

היכן שאני עובד ישנם מספר מכשירי N73 כבר (מבית אורנג' אם זה משנה) - ואלו הדברים הרעים מהם מבחינתי (בינינו, זה מה שחשוב - מה יפריע לך במכשיר, לא? ) :
1. המקשים קצת קטנים - ייתכן שאצבעותי מגושמות (אבל לא נראה לי - כיוון שעל מכשירים אחרים אני מקליד ממש בקלות...) - לטובת המסך העצום יחסית בגודלו (ב E65 המסך קטן יותר והמקשים נראים לי גדולים יותר ולכן כנראה נוחים יותר...)
2. נראה שלא ממש גמרו לנפות את הבאגים בממשק התוכנה של המכשיר, ושפגעו ביוזיביליות שלו בכמה מקומות בצורה מטומטמת למדי - דוגמאות - כשאתה בשיחה - צריך יותר מכפתור אחד כדי להפעיל מצב רמקול - מרגיז. כשאתה כותב אימייל או SMS - אתה לא יכול לעבור שפה באמצעות מקש בודד (לפחות, אני לא מצאתי איך, ושפניתי לאורנג' - הנציגה חיפשה במשך 5 דקות וגילתה לי מה שאמרתי לה בתחילת השיחה שאני כבר יודע...) - אלא אתה צריך להיכנס לתפריט, להיכנס לשינוי שפה, ללכת לשפה האחרת (עברית ואנגלית אינן צמודות, זה היה פשוט מדי, לא?) - ועוד כל מיני דברים מעצבנים כאלה. הם לא באגים per se - אבל הם בהחלט שינוי מרמת השימוש הנוחה מאוד שבגללה אני כל כך אוהב את נוקיה.

אלו בעצם שני החסרונות, שיש שיטענו שהם מעיקים ביותר, ויש כאלה שלא יפריע להם בכלל. למעט החסרונות האלה - המכשיר עושה רושם טוב מאוד...

אין לי מושג אם E65 סובל מאותם הבאגים (מבחינתי) בממשק המשתמש - מקווה שאקבל אחד בקרוב ואוכל לתת חוו"ד...

לגבי N95, שאמור להיות בערך המכשיר הכי מדהים בעולם (בתקווה שהוא בעצמו לא יסבול מהבעיות שהזכרתי לעיל - מה שיאלץ את כולם לקנות iPhone ) - ראיתי פרסומת של סלקום שמוכרים אותו במחיר רגיל של 4100, ואם אתה קונה בהתחייבות, אז 60 ש"ח לחודש ל 36 חודשים בהנחה ואתה מדבר לפחות 36 ש"ח בחודש אם אני זוכר נכון. כמו"כ אני משער שזה כרוך ברשום לחבילת גלישה סלולרית שתעלה עוד כסף כמובן...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:40

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר