לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2004, 14:33
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
על אותו משקל: די כבר עם האטימות הזאת
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "די כבר עם הצדקנות הזאת!"

הסיכסוך הישראלי-פלסטיני מצדיק צעדי ענישה נגד מפגעים ושולחיהם, מצדיק אמצעי בטחון קפדניים ומצדיק צעדים נוספים. הוא לא מצדיק ענישה קולקטיבית, גזילת פרנסה של אנשים חפים מפשע ועוולות אחרות, שלא תורמות כהוא זה לבטחוננו האישי.
אני לא יכול כמובן לכפות עליך לחוש אמפתיה לאותם מוסקי זיתים פלסטינים, אבל לא מובנת לי הביקורת שלך על שופטת שמסוגלת לראות ולהבין גם את הטרגדיה של אותם אנשים.
כן, נכון שאובדן חיים הוא טראגי יותר מאובדן פרנסה - אז מה? זה מצדיק את הצעדים נגד אותם פלסטינים שרואים בעיניים כלות כיצד יבולם נרקב לנגד עיניהם (אותו יבול שלא נחמס על-ידי אנשים המגובים בפסק הלכה של הרב אליהו).

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2004, 07:01
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אני מתייחס בדיוק לנושא הדיון
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "אל תדבר בשם היהדות"

הדיון מבקר את פסיקתה של דורית בייניש וצאשים אותה בדאגה יתרה למוסקים. אני פשוט הבעתי דעתי מה הוליך אותה להחלטתה זו.

לך ולאף אחר אין בעלות על היהדות - היהדות היא פלורליסטית ושווה לכל נפש. את דרכי התנהגותי אני שואב מהיהדות השפויה - לא זאת המשיחית, לא זאת המקדשת ארץ המקדשת מתי עבר ומוכנה להפקיר את החיים בהווה.

באשר לקלישאות אין מתחרה לך - "דין נצרים כדין תל-אביב", שאתה מייחס אימרה זו לאריאל שרון לפני שהתפקח וראה סביבו, היא הסיסמא המובילה את המאבק הפלסטינאי לשלילת זכותנו על הארץ הזאת. כל מי שמשתמש בסיסמא זו ו/או מדבר על בריחה נוכח הטרור, מגבה ומעודד את המשך הטרור, כאשר גם הם מאמינים בכך. אם היהודים חושבים כך מדוע אנחנו לא נקבל זאת.

ולסיכום הלוואי ופוסקינו ילכו בדרכה של בייניש והצדק הישראלי יוביל אותנו בדרכינו הסבוכות.

מדוע יצא לי באדום? - כפי הניראה כתוצאה מהעתק הקלישאה העלובה שלך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:22

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר