לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2007, 21:19
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
שאלה מה בחורה "חכמה" עושה בסיטואציה שכזו ? :)

כהרגלי בימים בהם אני חוזרת הביתה, אני יוצאת להליכות ארוכות; פשוט זורקת על עצמי בגדים, ג'אזסניקרס, Mp3 והופס- החוצה .
זו הזדמנות טובה בשבילי לחשוב על הדברים שעברו עליי היום, החיים האישיים שלי, המשך השירות שלי בצבא, הקורס בו אני נמצאת עכשיו (מחד - אני נהנית מהחבר'ה, מהצחוקים, מהשחרור שאותו אין לי ביום-יום בצבא, בעבודה הבלתי פוסקת; ומאידך - המבחנים המייגעים בגדר סינית מבחינתי והתסכול המזערי מזה) וכמובן - דברים אחרים ברומו של העולם תוך כדי הליכה מהירה במיוחד

באחת מהליכותיי לפני כמה ימים, בעודי שקועה בכל הדברים שציינתי, עצר אותי בחור אחד שעמד מצידו השני של הכביש. האמת היא שלקח לו זמן להסב את תשומת ליבי כי הייתי עם האוזניות של הנגן ולבסוף כשראיתי אותו, הוא סימן לי עם הידיים על האוזניים אז הורדתי אותן והוא שאל - עכשיו את שומעת ?
חייכתי ואמרתי "כן?", הוא - "רציתי להגיד לך שזה ממש מגניב שהשיער שלך מתנופף לו כך מצד לצד כשאת הולכת" . אני - "וזה טוב ?" הוא- "כן, בטח" . אני - "תודה " ו...המשכתי ללכת .
אלוהים, אתם קולטים כמה שחוקה אני יכולה להיות ?? -עוצר אותי בחור חמוד באמצע אטרף המחשבות, מחמיא ואני לא עשיתי כלום עם זה; לא כי לא רציתי אלא כי לא הייתי מוכנה ולא ידעתי מה לעשות . באותה השנייה התחרטתי, שקלתי להסתובב, בסתר אפילו קיוויתי שהוא יבוא אחריי; אבל המשכתי קדימה...

אז... מה הייתם עושים במקומי במצב שכזה?

והמסקנה היא :
אסור לחשוב יותר מדי, זה גורם לפספוס תרחישים מעניינים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-05-2007, 08:11
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אני הייתי עושה בדיוק אותו הדבר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "מה בחורה "חכמה" עושה בסיטואציה שכזו ? :)"

פשוט אומרת תודה וממשיכה ללכת.
אבל יש משהו חשוב: למרות שזה סימן מובהק שייתכן שהבחור רצה להתחיל איתך, הניסיון שלי הראה לי הרבה פעמים שייתכן שהוא רק רצה להחמיא לך על השיער וזהו. לא בהכרח הוא רצה להתחיל איתך.
מצד שני, אם הוא כן רצה להתחיל איתך - אז למה הוא לא "רדף" אחרייך? ממציא איזו סיבה אחרת לגרום לך לדבר?
ויש עוד דבר חשוב עוד יותר: משום מה יש פה גישה של "אין הזדמנות נוספת ולעולם לא תהיה אם לא פעלנו בזמן". ח'ברה, זה לא ניתוח רפואי בבית חולים פה שאם אתה לא עושה משהו בזמן ונכון אז אתה יכול להזיק לחולה ולגרום לא נזק בל יתוקן או אפילו לגרום לו למות. יש הזדמנות שניה ושלישית ורביעית, ואם אתם צריכים להיות ביחד - אלהים, הגורל, היקום, או איך שתקראו לזה כבר ידאג לעוד הזדמנויות עד שתהיו ביחד. חוץ מזה קשה להיפתח פתאום ככה בפני מישהו שמפתיע אותך ואתה לא מכיר. אם לא הצלחת בבוחן פתע הזה את צרכיה לאכול את עצמך רק אם התכוננת אליו, ולא אם לא התכוננת אליו.

רחלי - אם זה צריך לקרות זה יקרה. לא חשוב מה עשית או לא עשית קודם.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:32

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר