לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2007, 07:49
  arikr arikr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
תקשורת מול צה"ל בשטחים - ברמת הפרט

נראה לי מוזר ביותר הדיון שמתנהל באשכול הזה: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=317465
בהתעלמות מוחלטת מתוכן הסרטון אליו מופנים שם. זה כמו להסתכל על המונה ליזה ולדון אם המסמר שעליו התמונה תלויה עם או בלי דיבל.
אותי פשוט הוציא מדעתי לראות את הסרטון הזה, גם צוות הצילום וגם החיילים שלא יודעים להתמודד עם הזבלים האלה. ועוד המחשבה שכל אדיוט יכול להעלות היום כל דבר ליו-טיוב . . . אני רועד עד עכשיו מכעס.
ועוד בסוף הפוסטמה שם עומדת מול המג"ד:
"you get out, you are not wellcomed here"
גיבורה גדולה, בא נראה אותך עומדת מול מחבל מתאבד ואומרת לו את אותו דבר.
והשאלה הנצחית היא - מה עושים?
האם צריך להחזיק דובר מוכשר צמוד לכל כח שמבצע פעילות קרקעית באיזור חיכוך עם תקשורת?
אני פשוט יוצא מדעתי - שמישהו ירגיע אותי (כי עוד מעט יש לי תעסוקה עם הגדוד . . . )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-05-2007, 08:21
צלמית המשתמש של זאפטאמאכער.
  זאפטאמאכער. זאפטאמאכער. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי arikr שמתחילה ב "תקשורת מול צה"ל בשטחים - ברמת הפרט"

יעזור שאכתוב מה צריך? כי כמה שתועלה לכאן הצעה יותר נכונה ויותר מעשית, כן ארגיש יותר פאטתי ויותר מטופש.

צריך לקחת את נושא הלוחמה המתועדת, כבעל חשיבות ויוקרה בדיוק כמו סיירת מטכ"ל. בדיוק כמו שלצורכי א,ב,ג,ד יש יחידות עילית שנהנות מהקצבות כ"א איכותי מאוד ואמצעים נדרשים (ועורף טכנולוגי לפיתוח והתחדשות של האמצעים הקיימים) וכו' וכו', כן צריכה להיות יחידת שטח מובחרת שתפעל לצורך תיעוד חיובי (כולל פעולות עורמה והטעיה יזומות) ומניעת תיעוד שלילי -כמעט כאותה רמת חשיבות וזמינות שתוכל יחידה מובחרת מהסוג הרגיל להיות מוקפצת לצורך מעצר של מבוקש בכיר (יחידת שטח כמובן, עם יחידת מפקדה שתפעל להפצת החומר המתועד שהושג).

ובדיוק כמו שיש חשיבות להטמעת יכולות שפותחו ביחידות מובחרות, לרמת הגדודים הלוחמים, כך תהיה חשיבות ועדיפות גבוהה להטמעת נושא הלוחמה המתועדת, ברמת כל יחידה ויחידה הפועלת בשטח.

יעזור משהו שכתבתי?
עזוב. בא תן לי את מזוודת הקוד הגרעיני של ארצות הברית (או בריטניה, או צרפת, או לא יודע מי. אנ'לא אנין טעם), ובא נפוצץ את העולם. לפחות אחרי זה בטוח יהיה משהו שונה.

ישן 30-05-2007, 10:24
  odedy odedy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.05
צריך לחנך חיילים שהולכים לשטחים!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי arikr שמתחילה ב "תקשורת מול צה"ל בשטחים - ברמת הפרט"

כל חייל צריך להבין שהוא לוחם, דובר, דוגמן, שחקן ואיש חוק בעת ובעונה אחת!
שכחתי, זפטאמעכר, יחידה ייעודית היא רק תוספת. הרעיון הוא להטמיע את הרעיון לכל הצבא. ואז מחזות אלימים (כמו עמונה למשל, כן אני יודע שהם היו שוטרים) לא יחזרו כל כך בקלות

המחזות של טמטום חיילי נמשכים כאן מאז שנות השמונים ואף אחד בצה"ל לא מטפל בכך בצורה מערכתית. אני זוכר למשל מעגל של 20+ צנחנים שמפוצצים פלשתינאי אזוק (!) במכות ומסביבם פי שתיים צלמים. הנזק ממקרים כאלה עצום.

ומשהו עם נימה מעט פוליטית, אותם "זבלים", כמו שאתה מכנה אותם, הם חבר'ה צעירים ואידיאליסטים, ששמו משקפי אנדרדוג. כלומר, הם עיוורים למעשים של הפלשתינאים ולכך שיש שני צדדים למטבע. והאמת היא שבבית פלשתיני בתל רומיידה לא קשה לסגור עיניים למורכבות של המציאות כאן. אני לא מכחיש שהם מתנהגים כפרובוקטורים במקרים רבים (כמו כל אקטיוויסט פוליטי), אבל בסרטון אחר שראיתי של בחורה כזאת ליד אברהם אבינו, כששני ילדי מתנחלים מציקים לה ודוחפים אותה בלי ששני חיילים המוצבים בעמדה יעשו כלום, גם אני התעצבנתי. כי החיילים לא מבינים את הנזק שסרט כזה ביוטיוב יכול לגרום.

כך או כך לא הייתי ממהר לבטל אותם. בין היתר כי הגישה הזו תוביל לכך שהחיילים שמרגישים כך יופיעו בחדשות לצד תמונות של זבל עם חור בראש, או מנופח ממכות.

נערך לאחרונה ע"י odedy בתאריך 30-05-2007 בשעה 10:53.
ישן 30-05-2007, 11:14
צלמית המשתמש של MONOCHROME
  משתמש זכר MONOCHROME MONOCHROME אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.06
מישהו לא מחנך את החיילים נכון
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי odedy שמתחילה ב "צריך לחנך חיילים שהולכים לשטחים!"

למה שלא יסבירו לחיילים האלה שלפי הצילומים, נראים חסרי אונים מול כמצה פעילי שלום סקנדינביים. יש להם סמכויות שיטור בשטחי A. הם יכולים בקלות לעצור את אותה הגברת הצועקת בטונים צורמים "!YOU GET OUT" וחוסמת להם את המעבר, לפחות על הפרעה בעת מילוי תפקיד. להכניס אותה לג'יפ ולתת לה טרמפ לש.ג של הבסיס הקרוב. בנוסף, להחרים את החומר המצולם לטובת דו"צ.
למרות שזה לא נשמע כמו כיף גדול, צריך לפתח שיטה להילחם בתופעה של "פעילי שלום" רהוטים מדי כמו מפתחים תו"ל ללחימה במחבלים. כי ילדים שרואים תמונות כאלה ביו-טיוב היום, יהפכו לשונאים שלנו בעוד כמה שנים.

בצבא אחר, כמו של אמריקה או רוסיה, דברים כאלה פשוט לא קוראים. תמצאו תיעוד בודד של התעללות אמריקנית או רוסית באזרחים תחת כיבוש באינטרנט.. שתי המדינות מציגות שתי גישות קיצון לנושא, אמריקה שולטת על הדוברות והמדיה ביד ברזל. רוסיה פשוט יורה בכתבים שנכנסים לאיזורי הקרבות.

נערך לאחרונה ע"י MONOCHROME בתאריך 30-05-2007 בשעה 11:17.
ישן 30-05-2007, 12:18
  odedy odedy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.05
מונוכרום, היום גם זה לא מדויק
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי MONOCHROME שמתחילה ב "מישהו לא מחנך את החיילים נכון"

צבא ארה"ב עכשיו מנסה לסגור את הסכר על ידי חסימת יוטיוב מייספייס ודומיהם. אבל יש שורה ארוכה של סיפורים שהובילו גם למעצרי חיילים (מה שקורה פחות אצלנו), בין היתר, ירי במחבלים פצועים, סילס שכיוונו אקדח לעצורים ועד כהנה וכהנה.

היום, קשה לעצור את השטף גם בגלל האינטרנט וגם בגלל הקלות והמחיר הנמוך של הטכנולוגיה וצריך לזכור שגם הצד השני עושה שימוש נרחב ומפולח באמצעים האלה - סרטי ג'ובה במטרה לגייס מתנדבים וסרטי האמריקאים, ציונים הרעים רעים רעים מתעללים באוכלוסייה ויורים בחפים מפשע (לפעמים הגופה נופלת מהאלונקה ומתחילה לקלל, אבל את זה לא רואים מספיק) לצורך תעמולת חוץ. כמובן שניתן לראות אותם זה לצד זה, אבל סרטי ג'ובה לא זוכים להתייחסות דומה בתקשורת המערבית כמו סרטי evil americans.

מי זוכר דרך אגב את הסיפור של שורת התמונות של חייל שהחליט לא לירות ו"לברוח" מילד עם אבן. הצבא לא ידע איך לאכול את זה ובסוף החליט ברוח מלכוד 22 וצל"ש על הפצצת הים, להעלות אותו על נס. החלטה לא שלמה אבל לא בלתי סבירה לאחר שהצבא שם אותו במצב בלתי סביר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר