לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-06-2007, 23:55
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
כמה דברים לי אלייך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Rayton שמתחילה ב "יצרתי קצת קשר..אבל מה עכשיו?"

לדעתי דבר ראשון אתה צריך להחליט האם אתה רוצה אותה כידידה או כחברה ואם כחברה האם תהייה מוכן לסכן את הידידות שיש ביניכם ולנסות חברות
רוב הסיכויים שאם תהיו חברים וזה לא ילך מכל סיבה שהיא נדיר שתחזרו להיות ידידים ואם כן זה יהיה שונה ממה שאתם עכשיו וממה שתהיו אם תמשיכו להישאר ידידים

אם החלטת שאתה רוצה אותה כחברה לדעתי אתה צריך כן לפעול ולהתגבר על ביישנות ומחשבות מיותרות
כי ככל שתתקרב אליה עוד יותר כידיד גם יהיה לך קשה לעבור את השלב של החבר ואולי גם לה יראה מוזר להעביר את הקשר מידידות לחברות ויותר גרוע אם תחכה יותר מידי היא בסוף תתפס על מישהו אחר או מישהו אחר יתפוס אותה ואז באמת תשאר הידיד שבמקרה הטוב מספרים לו ומתייעצים איתו לגבי החבר תפקיד שאני בטוח שיבאס אותך

אני דוקא כן הייתי מציע לך לצאת איתה לסרט או בית קפה או כל דבר שנראה לך כדי להראות לה מגמה של רצינות כלפיה וכמובן אפשרות שניה זה פשוט לגשת ולדבר איתה ולהגיד לה כמה היא מוצאת חן בעייניך והיית מעונין לעבור לשלב הבא
תראה לאיזה מהדרכים אתה מתחבר יותר
ושיהיה בהצלחה ותעדכן כמובן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-06-2007, 01:08
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
שמע אחי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Rayton שמתחילה ב "יצרתי קצת קשר..אבל מה עכשיו?"

אם אתה שואל אותי זה או עכשיו או לעולם לא. אני אומר את זה כי לבנות יש קטע כזה לפעמים (ואני נתקל בזה יותר מדי פעמים חחחח) שברגע שהן מכירות מישהו והן בקשר טוב איתו של ידידות הן לא רוצות - ולא משנה מה הוא יעשה - להיות איתו. הן הרבה פעמים מחפשות את הקטע הזה שהן יכירו מישהו וזה ישר יתחיל להתפתח....שוב לא כולן ככה אבל הרוב תקנו אותי אם אני טועה.....

עכשיו תראה לדעתי הכי טוב אם אתה חייב לה איזה טובה על איזה משו קטן או שאתה רוצה לפצות אותה על משו (גם אם זאת שטות) תשאל אותה אם בא לה לבוא איתך לסרט או כל מקום אחר כ"פיצוי" או "כדי להחזיר לה טובה" ושמה לראות איך זה מתפתח....אני מאמין שכשנפגשים אחד על אחת אפשר להבין אם יש מקום להתפתחויות או לא....
חוץ מזה שלא חייבים גם תירוץ מיוחד בשביל לקבוע איתה לצאת לאנשהו....אתה יכול לצאת איתה חופשי כידידים סתם ככה לחזק טיפה את הקשר אני מכיר הרבה דווקא שעושים את זה.....

אז...זהו לדעתי הכי טוב צא איתה לאנשו עם תירוץ או בלי זה לא משנה....ואז תראה בזמן אמת גם אם היא מעוניינת או לא....
אם עוד לא מתאים לך לצאת איתה לבד הכי טוב זה לקחת עוד שני חברים ככה ולהציע לה לבוא ושתביא עוד שתי חברות שלה (או את זאתי שהכירה לך אותה) - ואז לכו לאן שבא לכם

בהצלחה ותעדכןן
ישן 16-06-2007, 22:09
  משתמש זכר Rayton Rayton אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.07

אהמ.. תודה רבה לכולם על התגובות..
אני חושב שאני אלך על הדרך שבה נצא ככה אני , כמה חברים וכמה חברות..
לא יצא לי אף פעם לעשות את זה בשביל להתחיל עם מישהי, וגם יש בעיה נוספת- החבר'ה שלי לא כל כך בקשר עם החברות שלה..
וזה יהיה קצת מוזר אם אני סתם אציע לכל אלה לצאת ביחד..
מה שזה אומר שאני בעצם אצטרך לספר לחברים שלי את הרגשות, שכנראה יש לי כלפיה..
חח סיבכתי אתכם.. מצטער
אני אחכה לראות את התגובות שלכם ולפיהן אני אחליט מה כדאי לי לבצע ושאלה חשובה- האם לספר לחברים שלי או שלא?

ד"א אני חושב שכדאי לי להתחיל ליזום את המפגש ולהתחיל את הקשר לפני החופש הגדול, ככה שתהיה לי הזדמנות לדבר עם החבר/ים הידידות והילדה לפני שהשנה נגמרת..

נערך לאחרונה ע"י Rayton בתאריך 16-06-2007 בשעה 22:12.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:44

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר