לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-06-2007, 00:47
  MuaiThai4L MuaiThai4L אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.07
שאלה בנושא תזונה וכושר

בניתי לעצמי אימון כושר ביתי (כשאין אימונים) אני רוצה להראות לכם את האימון כושר האישי שלי
ורציתי שתגידו לי מה דעתכם עליו , מה לשפר מה להסיר וכו' , עם יש פה אנשים שמבינים .

יום א - אימון .

יום ב- 40 סקוטים 100 בטן 30 אגרוף .
ריקוד ברכיות 3 ראונדים ( סיבובים ) של חצי דקה .
שק - אימון שק דקה של בעיטות מהירות צד ימין + שמאל 2 ראונדים .
שק - אגרופים אפרקאט ווים אגרופים ישרים לפנים + בטן אימון של דקה שלמה ( בלי הפסקה ) 2 ראונדים .
צל בוקס + בעיטה + מרפקים + ברכיות 4 ראונדים של דקה .

(גמישות של כל הגוף אחרי סוף כל אימון אישי )

יום ג- 30 סקוטים 100 בטן 40 אגרוף .
שק - אגרופים אפרקאט ווים אגרופים ישרים לפנים + בטן אימון של דקה שלמה ( בלי הפסקה ) 2 ראונדים .

יום ד- אימון .

יום ה'- 50 סקוטים 100 בטן 40 על האגרוף .
3 סיבובים של דקה על המרפקים רגליים באויר .

יום ו'-

30 סקוטים 50 בטן 50 אגרוף.

-------------------------------------------------------------------------------------

זהו האימון האישי שלי .. הבקשה שלי היא 2 דברים .

1.האם האימון האישי מספיק טוב למתחיל כמוני ? אפשר להוסיף ? להוריד ? אשמח לכל תגובה .
2. תזונה נכונה : אני ממש לא מבין בדברים האלה אבל עם יש פה מישו שיכול לעזור לי או על ידי אתרים כל שהם , על תזונה נכונה מה כדאי לאכול כדי לשמור על כושר טוב ומסת שרירים ובלי ג'אנק פוד וכל זה .

אגב אני גם במכון כושר ככה כשאין אימוני מואי טאי אני עושה את כל הדברים האלה בין השעות 1 - 2 .
וב6 אחרה"צ מתאמן עם משקולות וכו' .

וגם האם אני צריך לרוץ ? חוץ מסיבולת לב ריאה ושריפת קלוריות זה עוזר במשו אחר ? למה אני פשוט שונאאאאאאאא לרוץ .

מצטער על החפירה חח
תודה אשמח לתגובות

נערך לאחרונה ע"י MuaiThai4L בתאריך 05-06-2007 בשעה 00:50.
חזרה לפורום
ישן 06-06-2007, 11:05
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
אני לא ממש מבין בתכניות אימונים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "שאלה בנושא תזונה וכושר"

ואני לא רוצה להטעות אותך אז לא אגיב על זה.

בקשר לתזונה נכונה - בעיקרון צריך להקפיד על צריכה מספקת של חלבון ופחממות.
לפני האימון טוב לאכול אוכל עשיר בפחממות, שכן הפחממות הן ה"דלק" של הגוף ומה שנותן לנו כוח להתאמן. מזון עשיר בפחממות - אורז, לחם, איטריות ועוד...
אחרי האימון צריך לאכול ארוחה עשירה בחלבון, החלבון כידוע בונה את השריר ומשקם אותו לאחר האימון.מזון עשיר בחלבונים - ביצים, מוצרי חלב, בשר, דגים (טונה מומלץ) ועוד...

אני מניח שאת זה אתה כבר יודע אבל העניין הוא באמת להקפיד על ארוחות טובות ונכונות, ועל זה יותר קשה להקפיד. אם אין לך זמן לאכול ארוחות טובות בין האימונים אפשר בינתיים עד שאתה מגיע לבית להסתפק בחטיפי אנרגיה ויש גם חטיפי חלבון (רק שהם יקרים). שימוש קבוע בחטיפי אנרגיה וחלבון יכול להיות קצת בעייתי בעיקר בגלל שהטובים שבהם מאוד יקרים. (יש גם אבקות חלבון אבל בזה כבר אין ממש צורך, זה יותר למפתחי גוף).

האם אתה צריך לרוץ? מומלץ , ריצה היא הדרך הכי טובה לשפר את סיבולת הלב ריאה וכך להשתפר בכושר.
אם אתה לא אוהב את זה זה כבר משהו אחר ויש גם דרכים אחרות לשיפור הסיבולת, שאגב אימוני איגרוף תאילנדי רגילים לרוב יכולים לעזור בזה, שכן מדובר באימון אירובי.

את האמת גם אני לא אוהב לרוץ (ממש לא אוהב), אך בכל זאת יש תקופות שאני מקפיד לרוץ בהם, פשוט כי זו הדרך הטובה ביותר לשפר את הסיבולת לב ריאה. נכון לעכשיו יחסית הרבה זמן לא רצתי ושנה הבאה אני אחזור לרוץ כדי להתכונן לצבא...

חזרה לפורום
ישן 07-06-2007, 10:50
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
תראה בגדול
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "אם"

הרצוי הוא כמה שעות לפני האימון לאכול ארוחה עשירה בפחממות, וזה למשל בארוחת צהריים ובהנחה שהאימון שלך בשעות הערב, לא טוב לאכול ארוחה כבדה בזמן של פחות משלוש שעות (פחות או יותר) מתחילת האימון, תאכל כמה שעות לפני האימון ארוחה טובה ובסמוך לאימון תאכל משהו קטן כמו פרי או חטיף אנרגיה כלשהו.

אחרי האימון צריך לאכול ארוחה עשירה בחלבונים ככה שטונה זה מצויין, ועדיף סלט טונה (הכוונה גם עם ירקות) עם לחם, אפשר גם להוסיף ביצה שהיא עשירה בחלבון וזו יכולה להיות ארוחה מצויינת.

וכמובן שתצטרך לגוון בארוחות כי אם לא זה פשוט יכול להמאס...

חזרה לפורום
ישן 07-06-2007, 11:28
  ShAuN ShAuN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "שאלה בנושא תזונה וכושר"

מה בקשר לקבוצה שלך? אתם לא מתאמנים יותר?

אתה לא מקיף בכלל את המואי טאי באימונים שלך זה אחד..

הדבר הכי חשוב זה לרוץ כי בלי כושר אתה תעלה לקרב סיבוב שני אתה כבר מת.. אז לפני כל אימון תרוץ ואם אתה ממש רוצה להשתפר אז תעשה גם ספרינטים כדי לשפר את הסיבולת, כח מתפרץ

בקשר לאוכל אחי כמו שאמרו פה פחמימות לפני אימון אורז תפו"א איטריותו כו'
ואחרי האימון אם תאכל רק קופסת טונה זה לא יבנה לך תשריר.. כי אחרי אימון הגוף צריך פחמימות + חלבונים.. ואם תאכל רק חלבונים.. אז החלבונים במקום ללכת לשריר ילכו לתפוס את מקום הפחמימות..
אז טונה ולחם ירקות ביצים..

עצה שלי אם אתה ממש רוצה להיות גדול בקרב.. עדיף לוותר על הקטע של חדר כושר משקולות וכאלה
שאתה מתנפח המשקל שלך עולה ואז אתה שוקל יותר איטי יותר ובקרב אתה תהייה בקטגוריית משקל אחרת.. ששם אנשים גבוהים יותר שיהיה להם יתרון עליך.
תסתכל על הטובים איך הם דקים פחות או יותר.
אלא אם כן אתה עושה חיטוב בחדר כושר
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר