לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2007, 11:45
  san fermin san fermin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
משהו מטורף לחלוטין שאני מתכוון לעשות, צריך את דעתכם.

אני בן 26 מהדרום.
כשהייתי בן 12 הייתי מנוי לעיתון ילדים שנקרא "צ'ופר". היה שם מדור שמזמין ילדים להתכתב אחד עם השני. מי שרצה שם את הכתובת שלו ורשם קצת על התחביבים שלו ומי שרצה היה כבר ממשיך איתו את ההתכתבות ע"י שליחת דואר לבית.
שלחתי למערכת העיתון מכתב והם פירסמו אותו בעיתון. אחרי שבועיים קיבלתי מכתב מילדה (אז היא הייתה בת 10, היום היא בת 24), שמה שולמית אלפר והיא גרה במושב שורשים בגליל התחתון.
אני לא זוכר למה אבל לא החזרתי לה מכתב תשובה.
לפני כמה חודשים מצאתי בארון את המכתב שהיא שלחה לי + תמונה שלה שהיא צירפה למכתב (כן כן זה נשמר 14 שנה !)
הקטע עכשיו זה שאני רוצה לשלוח לה מכתב בחזרה ולספר לה את כל הסיפור הזה ושתיצור איתי קשר כי אני מת לדעת מה איתה היום.

מה דעתכם? כדאי? אני מתכוון לצרף למכתב גם עותק של המכתב שלה ואת התמונה שהיא שלחה לי.
אני לא רוצה שהיא תחשוב שאני איזה משוגע או משהו כזה. דווקא סיפור כזה יכול בכיף להכנס לעיתון.
אז תציעו לי מה לעשות, ואם מישהו מכיר אותה במקרה אז שיגיד לי גם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-05-2007, 11:53
  _סיון_ _סיון_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.06
תשלח לה !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי san fermin שמתחילה ב "משהו מטורף לחלוטין שאני מתכוון לעשות, צריך את דעתכם."

אני לא מכירה אותה (או אותך...)

אבל נראה לי שכדאי לך לשלוח לה - זה דווקא נשמע לי דיי מגניב לקבל פתאום מכתב ממישהו שהכרת לפני המון זמן כשהייתם ילדים.

חוץ מזה, מה המקרה הכי גרוע? - אם היא לא תרצה - היא לא תענה (למרות, שאני מנחשת שהיא תענה לך - היא בטח גם קצת סקרנית לדעת מה עבר עליך במהלך השנים...)

אגב, לי יצא לא ממזמן לפגוש במקרה מישהו שהיה איתי בגן (אל תשאל אותי איך הוא זיהה אותי מאז - אין לי מושג - הרי עברו בערך 15-16 שנין...) - ודיברנו המון והתכתבנו במייל ודווקא ממש נחמד פתאום לחדש קשר עם מישהו שהכרת ממזמן. פתאום לראות לאיזה בן אדם הוא הפך.

שיהיה בהצלחה...
תספר לאן הסיפור התגלגל...

סיון

ישן 16-05-2007, 12:36
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה תשלח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי san fermin שמתחילה ב "משהו מטורף לחלוטין שאני מתכוון לעשות, צריך את דעתכם."

כל עוד אתה מצרף עותק של המכתב והתמונה - זה מצויין.
יש לי גם כמה טיפים בשבילך:
תיראה, לא כל אחד שמקבל מכתב ממישהו שהוא לא מכיר פותח אותו. יש גם כאלה חשדניים ובצדק. אז הרעיון שלי (שגם אני משתמשת בו כשצריך) הוא במקום לשים הכל במעטפה - במקום זאת לשים זאת בשקית ניילון, על השקית להדביק מדבקה עם הכתובת וכתובת השולח, וכדי להדביק בול - נעזרים שוב במדבקה עליה מדביקים את הבול. בצורה כזו העוק של המכתב או העותק של התמונה מלפני 14 שנה כן ייראה, ואז היא תחשוד פחות, תיפתח את המכתב ובטוח תהיה סקרנית. דרך אגב, חלקים שאתה לא רוצה שכל העולם יידע - אפשר לשים מעליהם דף נייר ריק.
טיפ שני: האם היא עברה דירה או לא.
סימן ראשון: אם המכתב חוזר אליך ורשום עליו שהכתובת לא נכונה - סימן שהיא עברה דירה. אם לא רשום עליו כלום - אי אפשר לדעת
דבר שני: תוכל לחפש באינטרנט באתר של מודיעין בזק, לפי שם המשפחה שלה והכתובת שכן נמצאת בידך - אולי היא גרה עדיין שם. נכון שהשם יהיה של ההורים שלה, אבל שם משפחה זהה+כתובת זהה למה שיש בידך מגבירים את הסיכוי שלפחות ההורים שלה עדיין גרים שם. ואם הם יקבלו את המכתב והיא כבר לא גרה איתם - הם בטוח יעבירו לה אותו.

בהצלחה! והרעיון שלך ממש יפה! אני בטוחה שהיא תחזיר לך תשובה ותהנו להתכתב.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 29-05-2007, 14:27
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Outlaw שמתחילה ב "אווץ' !"

אגב אאוץ', זוהי לא הפעם הראשונה שאורן היקר שלנו שוכח להתנתק ממשתמש אחד ולהתחבר אל השני.
כפי שבטח זכור לכם, san fermin היה תלמיד תיכון חמדמד ו-bboyoren סטודנט במכללת ספיר (למרות שאני די מפקפק בכך).
רצ"ב הוכחה כי san fermin הינו "תלמיד תיכון":
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=243127
אך מה, שוב אורן הקטן שלנו שכח להתנתק ממשתמש אחד ולהתחבר לאחר:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=254286
(ופה שיפ "שרף" אותו).

קיצור, משהו פה מאוד מסריח בקטע של san fermin ו-bboyoren. אני מניח שקיים בחור בן 26/27/whatever בשם אורן, כי היה אחד כזה שהשתתף במפגשי צילום לפני שנתיים-שלוש, אך לאור ההתנהגות של bboyoren היום אני מעריך כי הוא בן 15-17. ממש CSI FRESH.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 31-05-2007, 06:41
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה בבקשה אל תשקר
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי san fermin שמתחילה ב "ח'ברה סליחה,, bboyoren הוא אחד שמתחזה אליי"

בקישור שTALAUS נתן לנו:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=254286
רשום שאתה צילמת את הסירטון. פתחתי אותו ורשום שמי שהביא/צילם את הסירטון הוא BBOYOREN
בנוסף לזה, כחיזוק (לפחות לפי דעתי) הסירטון הוכנס ל-YOUTUBE ב-24.11.2006, וזה בדיוק אותו תאריך שאתה הכנסת את ההודעה שלך בפרש. ההודעה בפרש נכנסה ב-14:05. לצערי לא רשומה השעה שבה נכנס הסירטון ל-YOUTUBE, אבל סביר שהיא הוכנסה לפני 14:05. ייתכן שהכנסת את הסירטון ל-YOUTUBE וכמעט מיד אח"כ הכנסת את ההודעה לפרש ואולי לעוד מקומות. ייתכן שגם בסביבות השעה 14:05 פלוס מינוס שעה.
אז אני מטילה ספק ענקי מאוד שBBOYOREN מתחזה אליך. להיפך: יותר סביר שאתה זה הוא או שאתה הוא זה שמתחזה לו.

שתדע לך, כשכל העיניין הזה נחשף ע"י TALAUS אני לא פיקפקתי לרגע באמיתות הסיפור שלך עם אותה ילדה שרצתה להתכתב איתך וכו'. ריבוי זהויות לא סותר רצונות ומחשבות כאלה. רק היום בבוקר התחלתי לפקפק בסיפור, והאמת שאין לי דרך לדעת אם הוא אמיתי או לא. אני מאמינה שרצית לחפש את אותה בחורה שהיתה פעם ילדה, אבל אני לא בטוחה בכוונות שלך - האם הן באמת היו טהורות.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

נערך לאחרונה ע"י מריאל בתאריך 31-05-2007 בשעה 06:49.
ישן 31-05-2007, 11:27
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
טוב, הגיע הזמן לשים לפארסה הזאת קץ.

ידוע לי, על כמה וכמה גולשים שיש להם כינויים כפולים. למען האמת, כל עוד הדבר משמש אותם עמ"נ להציג את הבעיות/תהיות שלהם בצורה יותר חופשית (בדומה לאופציית המשתמש האנונימי אצלינו) - אז סבבה.

כאשר הדבר משמש לצורך בזבוז זמנם של האנשים הטובים כאן בפורום - שרק רוצים לעזור, הדבר הוא בזוי. אנשים מתעמקים באמת ובתמים בשאלה - עמ"נ לעזור - ואז, הדבר חוזר אליהם כבומרנג.

בין אם השאלה הגיעה מתוך בעייה אמיתית או לא... בין אם שני המשתמשים היינם אדם אחד או לא...
האמת?
זה כבר לא משנה. תשובה לשאלה הראשונית נענתה. אין לאשכול מה לתרום מעבר לכך. מכאן ואילך, האשכול הזה יגיע רק למקומות שאני (ורחלי וארז) לא רוצה שיגיעו אליהם בפורום הזה.

בגלל שפותח האשכול כבר נענה, בגלל שהאשכול התפתח לכיוון אחר ובגלל שהכיוון הזה... וובכן, שום טוב לא ייצמח משם (בין אם יש צדק עם הטוענים או לא) - האשכול הזה ננעל.

שיהיה לכם יום קריר ונעים, משחק גמר מרתק בכדורסל וסופ"ש כייפי.

ולא, עוד לא חזרתי לפורום.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:55

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר