לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2007, 08:13
  arikr arikr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
תגיד לי בבקשה - מה אתה רוצה?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי גד31 שמתחילה ב "[font=Verdana]גם מר גנדלמן..."

הדברים הכלליים שאתה כותב
ציטוט:
במקור נכתב על ידי גד31
גם מר גנדלמן כיסת"ח טוב מאוד והתעלם מפניות ישירות אליו עם מחדלי ביטחון בגזרה לפני החטיפה אז שלא ישחק את הקורבן התמים.

נניח שברמה הפרטנית התקיימו בחומרה הרבה ביותר שיכולה לקבל ביטוי.
אז הבן-אדם אמר כבר אז שהוא אחראי ושילם בראשו. ועכשיו הוא בא ולא סתם צועק "זאב, זאב", אלא הייתה כבר עוד חטיפה עם פאשלות דומות ואולי הרבה יותר רציניות מהקודמת. הוא בא להגיד לך לא למדנו כלום מהחטיפה של 2000, זה שעורפים למישהו ת'ראש לא אומר שסימננו V על תיקון הליקויים, בא לפחות נלמד מהחטיפה של 2006 כדי שלא תהיה עוד חטיפה.
ויפה שעה אחת קודם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2007, 08:56
  odedy odedy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.05
אריק, תראה, אני לא ראיתי את הכתבה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי arikr שמתחילה ב "תגיד לי בבקשה - מה אתה רוצה?"

אבל אם תבחן את שורת המתפטרים אחרי המלחמה. ואני לא מדבר על המסכנים שמישהו חמד להם לצון ושפך סופר גלו על הכסא). המתפטרים, אודי אדם, גל הירש, חלוץ וכו' לא תראה מאף אחד מהם לקיחת אחריות אמיתית מלאה - טעיתי ב-1. 2. 3. לקיחת האחריות היא ערטילאית בדיוק כמו שפת הפקודות של הירש ובדרך כלל האשמה האמיתית מופנית לכל הכיוונים חוץ מפנימה. חשוב לציין גם, כי אין תופעה טבעית מזה, אף אחד מאיתנו לא אוהב לראות עצמו כאשם במחדלים טעויות וכיו"ב, וכולנו יודעים להסתכל לצדדים ולחלק אחריות בעת הצורך.

על כן, יש מקום לביקורת על מי שעמד במקומם ולא הצליח למנוע אירוע דומה, ועכשיו עומד ומדבר וקצת סוגר חשבון עם מי שלדידו הפכו אותו לשעיר לעזאזל (כאמור לא ראיתי, אבל להבנתי זה קצת העניין פה).

האם הוא היה צריך לעוף בגלל אירוע החטיפה? אני לא יודע, אולי תרבות עריפת הראשים רק מייצרת עוד ועוד כסת"ח והצמדות לפקודות ופחות חשיבה וגמישות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר