לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2007, 17:10
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי דוקרת האשכוליות שמתחילה ב "תגובה לכולם"

אני לא חושבת שהרסת משפחה. משפחה נהרסת מבפנים, לא מבחוץ. אם המשפחה שלו תהרס את תהיי רק הזרז, הקש ששבר את גב הגמל.

דבר שני, הוא בהחלט אחראי באותה מידה, ואפילו יותר ממך, כי היה לו זמן מספיק להגיד לך לא, ולהחליט שהוא לא עושה את זה, אבל הוא המשיך מתוך מודעות מלאה. הוא נסחף במודע, לא שלא במודע.

כשאת מספרת לנו את זה - את יודעת שתקבלי תגובות לא אוהדות (בלשון המעטה). האם אלו התגובות שאת רוצה? שנעמיד אותך במקום, כאשר את לא היית מסוגלת לעשות את זה בעצמך לעצמך? את רוצה לבחון את האמת של עצמך?

תיראי, למרות שאני בהחלט לא רוצה שדבר כזה יקרה לי - לא שבן זוגי/בעלי (כשיהיה) יבגוד בי, ולא שאני אבגוד באף אחד, ולא שאהיה חס וחלילה מאהבת של מישהו נשוי, אני לא אשפוט אותך, כי זה לא מתאים לפי דעתי. מכיוון שאני מתעניינת חזק במיסטיקה מרגע לידתי, אחד הדברים החשובים שמסבירים שם זה שלכל אחד יש תיקון עם מישהו, גם כאשר זה קשר כזה, גם כאשר הקשר הוא לא מוסרי. יש לזה סיבה מאוד טובה, אולי להחזיר עונש, חוב, אולי לימוד אחר ששני בני האדם צריכים ללמוד. אני לא יודעת מה הסיבה הרוחנית של שניכם שזה קרה לכם. ייתכן גם שאת הכלי שבעזרתו בוחנים דווקא את אהבתם וחוזקם שלו ושל אישתו. ייתכן שאחרי המשבר הגדול הם בכל זאת ימשיכו לאהוב אחד את השני עוד יותר ואהבתם תתחזק (כן, אני יודעת שזה מאוד כואב לך כשאני אומרת את המילים האלה, אבל אין כוונתי להכאיב לך). לכי תדעי - אף פעם לא יודעים.
סיבה שניה שאני לא יכולה לשפוט אותך זה דווקא כי את מאוהבת. כשמאוהבים זה לא כל כך קל לפעול באופן רציונלי כי יוצא שתמיד אחד נפגע - או האנשים האחרים או אתה עצמך. אם אתה עוצר את האהבה הפנימית שלך זה מסב גם לך פגיעה. אנשים שלא חוסמים את עצמם - קשה להם להבין את החלק האחרון של המשפט. אנשים שכן חוסמים את עצמם ולא נותנים לעצמם לזרום בנושא הזה, או נותנים לשכל להפעיל אותם - אולי יבינו יותר. הכל מתערבל לך בראש, ואת לא יודעת מה מימינך ומה לשמאלך, את רוצה מישהו חזק שיציב במקומך את הגבולות ואז תוכלי להאשים אותו במידה ומשהו כן יקרה או לא יקרה, אם משהו לא ילך בסדר, אבל את זו שצריכה להציב לעצמך את הגבולות המוסריים שלך. מתי מותר לאהבה לשבור חוקים מוסריים שאסור לשבור. או בכלל: מתי צריך לשבור את החוקים המוסריים האלה או לא. חיילים שלנו בשטחים מתמודדים עם שאלות מוסר יום יום, שעה שעה. אם את זוכרת את הסידרה "טירונות" - אפילו לרחם על מישהו שזקוק לעזרה אסור. איך אתם חושבים מרגיש חייל שרואה אישה בהריון, ורק בגלל שהיא ערבייה אסור לו להאמין לה, כי זה עלול להיות הריון מדומה - פצצה במקום עובר, ואם היא במצב מאוד מסוכן והיא צריכה בית חולים דווקא כזה שנמצא בישראל ואסור לו לתת לה לעבור - איך אתם חושבים שהוא מרגיש? לא לימדו אותנו שהצלת חיים זה מעל לכל, ולא חשוב מיהו האדם? אבל אין לי רצון לפתוח פה עכשיו ויכוח אידיאולוגי.

אני מקווה בשבילך שתיפגעי כמה שפחות (באמת, מכל הלב, כי זה מצב קשה מאוד גם לך), שתתחזקי עקב המצב הזה, וששניכם תלמדו את השיעור הרוחני שהייתם אמורים ללמוד.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2007, 21:22
צלמית המשתמש של ayala
  ayala ayala אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ayala
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי דוקרת האשכוליות שמתחילה ב "תגובה לכולם"

וואי זה כל כך מגעיל..
תחשבי על זה שאיזה מישהי תבוא לאבא שלך..
תחשבי על זה שאבא שלך יבגוד באימא שלך ..
מה את תרגישי ..?מא אימא שלך תרגיש..?
במידה ורגע אחד היית שמה את עצמך במקום של מי שיכול להיפגע..
לא היית עושה את זה.
כל כך עצוב לי שבעולם יש כזאת הפקרות אף אחד לא חושב על האחר
את פעלת מתוך תאווה ...מתוך תאוות בשר
כי במידה והיית באמת אוהבת באמת מאוהבת כמו שאת אומרת..הדבר הראשון שהייתם עושים
זה קצת מדברים לא קופצים אחד על השני כמו חיות.
כי רוב הסיכוים שהוא היה איתך זה בטח בגלל שלאישתו היה אתמול כאב ראש.
ואני מצטערת אם אני גורמת לך להרגיש רע..אבל כדאי שתסיימי את זה כמה שיותר מהר .
וזה עכשיו.!

ישן 02-06-2007, 20:43
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Outlaw שמתחילה ב "קודם כל היא לא הרסה משפחה...."

מריבה לא יכולה להתקיים בלי שתי צדדים..גם כאן אותו הדבר.

צאו מהאדישות שלכם !
כשבן אדם משתף פעולה הוא חלק מהפשע !

למשל. הידעתם שאדם חייב למנוע מאלמוני ברחוב להתאבד.
או לחילופין לעזור לאדם שגוסס וכן הלאה...

מדוע הוא חייב..?
כי לעמוד בצד ולעשות כלום זה שיתוף פעולה ! (ויותר גרוע אם הוא ממש משתף פעולה)

אני לא מביע בהודעה זו את דעתי לגבי הנערה שפתחה את האשכול...לדעתי היא כבר לתובנות מסויימות במשך החיים שלה.
אני רק מנסה להוציא מהראש שלכם את הקבעון הזה "שהוא עשה-אשמתו"

ואם תגידו לי הוא היה מישהי אחרת אז שימצא !

כשימכרו לבת שלכם סמים גם אז תגידו שזה מרצונה או שתאשימו את המוכר !?!?!
תפסיקו להיות אגואיסטים!
חלק מחיי חברה זה מחויבות.

נערך לאחרונה ע"י שכחתי את סיסמתי בתאריך 02-06-2007 בשעה 20:48.
ישן 04-06-2007, 17:36
צלמית המשתמש של חיה__בשבילך
  משתמשת נקבה חיה__בשבילך חיה__בשבילך אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.07
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי MeGaTal שמתחילה ב "[font=Arial]סבבה שתהיה איתו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MeGaTal
סבבה שתהיה איתו אני רואה את צביקה פיק שמסתובב עם המכוערת הזאת ...

אבל הוא נשוי סוף פסוק!! עם הוא היה רווק / גרוש / אלמן לא משנה זה היה סבבה כיוון שזה החיים שלהם אבל עם הוא נשוי היא צריכה לקחת בחשבון שיש לו ילדים ויש לו אישה עם רגשות ..!!

נכון אנחנו לא מכונות אבל אנחנו אנושיים לא יושב לה על המצפון שהיא פירקה משפחה זה כמו שחברה שלה תבוא תשכב עם אבא שלה וההורים שלה התגרשו איך היא תרגיש תני לי להגיד לך היא תרגיש חרא!!!

אז בואי לא נהיה יפי נפש כי להיות עם מישהו שהוא נשוי זה מעשה שלא יעשה .

מ-ח-ז-ק-ת!!!!

ישן 04-06-2007, 23:32
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי חיה__בשבילך שמתחילה ב "..."

לק"י
אתם ממש מרגיזים!!!הכל זה היא והיא והיא.כל האשמה עליה. עוד לפני זה זה קצת נשמע כמו סרט, ומה לעשות-אני לא בטוחה שאני קונה את זה.
דבר שני- זה גם הרבה הוא, היא ילדה טיפשה אבל הוא גבר שמנצל אותה(ומי יודע אם לא אחרות..?!).
אז היא די טמבלית שהיא מתאהבת בגבר שגדול ממנה ביותר מדי שנים, גבר שמוכיח לה שהוא יבגוד בה(ריטואל חוזר אצלה-בטוח..), וגבר שמוכיח לה שהוא דפוק מספיק כדי לעזוב בית וילדים בשבילה(זה לא מעשה גבורה..יותר דומה לנטישה ככה..).
אז או שהיא המציאה את זה..או שזה באמת מה שקרה והיא צריכה טיפול ולבדוק פסיכולוגית את הבעיות שמקשרות אותה לאבא שלה.
אני די מורידה ממנה את האשמה כי אני חושבת שהיא טיפשה וילדותית, לא להבין איזו טעות ה'קשר' הזה הולך להיות.בכל מקרה..גם אם דעתכם שונה משלי-צריך שניים לטנגו..והאמת שבד"כ הגבר מוביל.

ישן 09-06-2007, 01:46
  Tot:] Tot:] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דוקרת האשכוליות שמתחילה ב "זה קרה,עידכון"

ווואי אתם ממש מגזימים פה כולכם !
היא לא הרסה שום משפחה אם הבן אדם הלך ובגד באישתו סימןן שהמשפחה הזאת הרוסה כבר ממזמן !
הוא בטח כבר לא ממש אוהב את אישתו אם הוא מוכן לבגוד בה
והרסת משפחה הרסת משפחה היא רק תעזור לאישתו להבין מי זה בעלה אם זה יתגלה !!
אני לא חושבת האמת שבן אדם כמוהו יכול לקחת אותך ברצינות [מקווה בשבילך שכן]
מה שכן לא חושבת שהרסת משפחה אני בטוחה שהיא הייתה הרוסה עוד הרבה לפני שאת הגעת לשם אם הוא היה מוכן לבגוד באישתו !
וגם אם יתגרשו ??? כל כך הרבה אנשים מתגרשים במדינה הזאת,
אם הוא לא היה עושה את זה איתך היה עושה את זה עם מישהי אחרת
בכל אופן תדברי איתו ותראי מה הוא באמת מרגיש כלפייף מה הוא רוצה אם הוא אמת אוהב אותך אם הוא אוהב את אישתו מוכן לעזוב אותה וכו
למרות שאני לא חושבת שיקרה משהו לטובה בניכם
מקווה שלפחות תרגישי טוב עם ההחלטות שלך ואם מה שקרה .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:25

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר