לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2005, 13:11
  doubled doubled אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.04
יש לי ביג פרובלם

יש לי ביג פרובלם

יש לי שאלה כאשר מישהי נפרדה ממישהו והחברות שאלו למה והיא

אומרת תראי אני לא רציתי סקס והוא..........

אז ישר קופץ בראש של החברות בטח הכריח אותך בכוח איזה זבל של בן אדם בטח לחץ אליך

אולי במקרה שלי במקרה שלי זה לא ככה זה ההפך נפרדתי מחברה שלי אבל

לפי דעתי בגלל סיבה מפגרת חבל על הזמן טוב אז ככה אני יספר

אני בן 18 והיא בת גם 18 יצאנו 6 חודש ביחד ואז הינו חברים חודשיים

כאילו שלפני זה לא היה "חברים" רק שעכשיו זה "רשמי" אז בקיצור היא סיפרה לי שהיא קיימה

יחסי מין עם החבר שהיה לה והיא עכשיו אומרת למה עשיתי היתי רוצה להיות בתולה שיט שיט

וכל הזמן בוכה ואומרת שנפגעה ממנו בגלל שהיא עשתה את זה עכשיו אני בתור חבר שלה ובן אדם

מבין אותה ואומר לה כל פעם תראי אני מבין אותך אני תומך בך

עכשיו לפני כמה ימים דברתי עם ידידות טובות שלי ואני לא עושה איתה סקס אבל אני כבר לא יכול אני

פשוט לא מסופק אז דברתי עם זה עם ידידות אמרו לי די תפסיק על תסבול בגללה תעזוב גם ככה אתם לא נהנים ביחד ואז אני עם כל הכבוד לחברה שלי אמרתי לא מה אתם מפגרות שום בת לא חייבת כלום לבן וזה

לא חובה אני אוהב אותה לא צריך סקס (למרות שמומלץ) בקיצור זה רק אומר עד כמה אני אוהב אותה ומעריך אותה בקיצור כמה ימים אחרי השיחה עם ידידות שלי חברה שלי אומרת לי תשמע נפגעתי

מזה שעשיתי את זה איתו וכולה ולכן אני לא חושבת שאני ירצה לעשות את זה עוד וכולה

ואני אמרתי אני מבין אותך וישלמתי עם העובדה שלא נשכב ביחד ואני מכבד אותך מאיפה לי לדעת אולי הוא הכריח אותה בכוח לשכב איתו או משהו יש לה טראומה ואמרתי אני מבין וזה לא חושב את לא חייב לי

כלום הכי חשוב שאני אוהב אותך והיא אמרה לי אני חושב שבלי זה זה פשוט לא סוג שכל זוג חייב לעשות את זה אמרתי לא אני אוהב אותך לא חובה השלמתי עם העובדה!!!

ואז היא אמרה תחשוב על זה אמרתי מה לחשוב אין טעם אם אני ירצה להיות ביחד ולפי דעתי זה

פרט שלילי ולא חובה ואת לא אין טעם ונפרדנו

לי זה רק מוכיח עד כמה אני אהבתי אותה וכמה אני נותן כבוד וכמה יהיה טוב לבכורה הבא שלי

כי התחשבתי בא כל פעם שאלתי מה טוב לה מה לא טוב כל פעם הצעתי לה מעיל בגשם מה רק לא עשיתי

ודרך הגב היא אוהבת אותי מאוד זה בדקתי אבל לא יודעה זה פוגע שאני רק אמרתי היא לא חייב כלום בקיצור כבוד אז עכשיו שאלה אליכם

פעם הבא כאשר אתם תשאלו את החברה למה היא נפרדה וזה יהיה ככה

למה נפרדת כי אני לא רציתי סקס והוא......

מה הוא?

הוא תמך בי והבין אותי ואמר שזה לא חובה ושהכי חשוב שאני אוהב אותך

אז תגידו אם יש בזה צדק היא כל המערכת פגעה בי ועכשיו גם במקום לתקן את הקשר נפרדת אני לא מבין למה מה עשיתי לא טוב זה לא חובה למה היא חושבת שזה כן וכל העניין שאני אוהב אותה מאוד אני לא יכול ללכת למישהי אחרת אני חושב רק על החברה שלי מה לעשות יש לכם משהו להגיד מה אתם חושבים מי צודק מה מי מו משהו?

תודה מראש

נערך לאחרונה ע"י doubled בתאריך 07-02-2005 בשעה 13:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2005, 01:33
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
doubled היקר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי doubled שמתחילה ב "יש לי ביג פרובלם"

דבר ראשון אנא תקרא או שפר את הכתיב שלך (דבר שביקשתי כבר כמה פעמים מהחברים פה) היה לי מאוד קשה לקרוא את מה שכתבת והצלחתי בגדול להבין את הבעיה שלך אבל כדי שכל האנשים יבינו ושיהיה קל לפני שאתה שולח תקרא ותראה אם לא טעית בזמנים או בכתיב או בכתב כדי שלשאר האנשים יהיה ברור, אחרת יכול להיות שמה שאתה רוצה להגיד יתפספס או יובן לא נכון, לתשומת לבך!!!

עכשיו בקשר לבעיה שלך זה יפה מאוד שהיית מוכן ללכת כל הדרך לקראת החברה שלך אבל לפעמים גם לתת 100 אחוז לא עוזר ולפעמים הבעיה לא קשורה אלייך בקשר לשאלה ששאלת מה עשית לא טוב?, אז לא עשית שום דבר רע וזה לא קשור אלייך בכלל, כנראה לבחורה יש תסבוכת מהבחור הקודם שלה ואולי היא עדיין לא בשלה למערכת יחסים חדשה עם מישהו ולמרות שהיא היתה איתך היא היתה כנראה לא בשלה ולכן זה לא החזיק מעמד והיא גם לא רצתה למנוע ממך את הסקס שאם נרצה או לא הוא חלק מהזוגיות בייחוד בגילאי 18 והלאה . יש מצבים שלפעמים גם זוגות נשואים שלמשל מגלים שאחד מהם לא יוכל להביא ילדים (בין אם זה הבעיה בגבר או באישה) מעדיפים להפרד כדי לתת לשני הזדמנות לשני למצוא מישהו שיוכל להוליד איתו ילדים, הם פשוט לא מוכנים "להעניש" את הבן השני ומעדיפים להפרד ממנו בדרך כלל זה נובע מאהבה עמוקה

מה שאני מציע לך זה 2 דברים או יותר נכון 2 אפשרויות:
1. להחליט שאתה רוצה אותה בכל מחיר ואז תצטרך לחזר אחריה ולהוכיח לה שאתה פה בשבילה שתהייה מוכן לחכות וששוב אתה מוכן לקבל אותה כמו שהיא ומוכן להיות איתה בזוגיות ללא סקס (למרות שאני מאמין שבשלב כל שהוא היא כן תהייה מעונינת לקיים) קח רק בחשבון שזה בהחלט לא הולכת להיות דרך קלה ושסביר להניח שיהיו לך הרבה משברים שם ועוד יותר שהתוצאה לא מובטחת שתהייה מוצלחת, זה פשוט הימור
2. לתת לעצמך קצת זמן להרגע ולהשלים עם זה שזה נגמר ולחפש לך מישהי אחרת שתעריך ותאהב את כל מה שיש לך לתת (ונראה שיש לך הרבה) ושאין לה תסבוכים מהעבר ושתוכלו להפריח זוגיות שכוללת הכל כולל סקס (כי בינינו מאוד חבל לוותר על סקס)

אני לא חושב שיש צודק או לא צודק בסיפור שלך ועוד יותר לא נראה שגם אם תצדוק זה יעזור לך במשהו

שיהיה לך בהצלחה ונשמח לשמוע עדכון ואם אתה צריך עוד משהו אנחנו פה
שיהיה לך שבוע מקסים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 08-02-2005, 10:45
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
אני מציעה את האפשרות השנייה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "doubled היקר"

כאילו, הבחורה חצי שנה החזיקה את הבנאדם בלי סקס, הוא תמך בה ונתן בה אמון ואהבה והבין אותה ושוב ושוב היא בכתה על זה. אני לא חושבת שהיא תתגבר על זה אם היא לא תלך לקבוצה לנפגעות תקיפה מינית {אם זה המצב, אמרת שאתהל א יודע בדיוק מה הוא עשה לה רק יודע שהיא איבדה את בתוליה} ואם זה לא זה - אז לפסיכולוג. הבחורה במצב נפשי על הפנים ואני חושבת שהיא כל כך לא בטוחה בעצמה שהיא אפילו לא מסוגלת לתת בך אמון. ייתכן שהיא חושבת שבגלל שהיא לא נותנת לך - אתה הולך עם אחרות. בכל מקרה, הבחורה הזאת היא לא בשבילך. ייקח לה כמה שנים להתגבר על הפחדים שלה והיא צריכה פסיכולוג. קשר ללא סקס זה לא ממש קשר. מה אתם עושים? מתנשקים? זה כבר לא נחשב קשר, אי אפשר להגדיר את זה בכלל... חצי שנה בלי.. זה מוזר בשבילי ממ... בכל מקרה. אני מציעה שתקח סופ"ש למסאג'ים, להירגע, לחשוב ותחליט מה אתה רוצה לעשות.
אותה בחורה בטראומה, היא צריכה עזרה אבל כפי שראית -חצי שנה איתך לא הועילו. היא עדיין לחוצה ובוכה ולא מסוגלת וצריכה עזרה.
אני מציעה שתדבר עם הוריה ותציע להם לשכנע אותה ללכת לפסיכולוג. היא צריכה את זה.
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר