לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2007, 17:43
  matanb matanb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
שלום, צריך יעוץ ועזרה מה לעשות?!

אז ככה אני אמור להתגייס במרץ08 אני מסיים עוד פחות מחודש את הלימודים וזהו מחכה להתגייס [קרבי כנראה] הבעיה היא שלא ממש מתאים לי להתגייס במרץ אני פשוט ישב שנה בבית כמו דפוק בלי לעשות כלום (ויש כאלו שיגידו לך לעבוד סבבה אבל כמה כבר אפשר לעבוד? שנה שלמה למי יש כוח ) אני ממש רוצה להקדים את הגיוס לנובמבר אני מירושלים פניתי ללשכה שלחתי בקשה הכול שאני מבקש להקדים והם כמובן שסירבו היה די ברור... הם טוענים שאין מקום בנבומבר ומלא אבל כמובן שהכול חירטוט חברים שלי שהיה להם מצב כמוני עם קשרים בצבא הקדימו/דחו בלי בעיה דרך פרוטקציות אבל אני בלי, ויש לי בעיה אך אני יכול להקדים? לבוא אליהם עם סיבה של זה מאוחר לי וכול זה ,לא יתקבל אין לי ממש סיבה טובה כאילו בשבילי זה סיבות מספיק טובות בשבילהם זה כלום לא ישימו עלי... !!
מה אפשר לעשות ???
תודה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2007, 17:56
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי matanb שמתחילה ב "שלום, צריך יעוץ ועזרה מה לעשות?!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי matanb
אז ככה אני אמור להתגייס במרץ08 אני מסיים עוד פחות מחודש את הלימודים וזהו מחכה להתגייס [קרבי כנראה] הבעיה היא שלא ממש מתאים לי להתגייס במרץ אני פשוט ישב שנה בבית כמו דפוק בלי לעשות כלום (ויש כאלו שיגידו לך לעבוד סבבה אבל כמה כבר אפשר לעבוד? שנה שלמה למי יש כוח ) אני ממש רוצה להקדים את הגיוס לנובמבר אני מירושלים פניתי ללשכה שלחתי בקשה הכול שאני מבקש להקדים והם כמובן שסירבו היה די ברור... הם טוענים שאין מקום בנבומבר ומלא אבל כמובן שהכול חירטוט חברים שלי שהיה להם מצב כמוני עם קשרים בצבא הקדימו/דחו בלי בעיה דרך פרוטקציות אבל אני בלי, ויש לי בעיה אך אני יכול להקדים? לבוא אליהם עם סיבה של זה מאוחר לי וכול זה ,לא יתקבל אין לי ממש סיבה טובה כאילו בשבילי זה סיבות מספיק טובות בשבילהם זה כלום לא ישימו עלי... !!
מה אפשר לעשות ???
תודה...

זה בעייתי, סה"כ אין שום סיבה שיכולה לגרום להם להקדים לך (לפחות לא שאני יכול לחשוב עליה, זה לא כמו לדחות גיוס), אתה יכול להמשיך לנסות להציק, אולי ילך לך.
ואני אגב מבין אותך, זה ממש סיוט לחכות כ"כ הרבה זמן, אתה עושה חכם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר