לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2007, 10:48
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
איך מתחילים עם בחורה מבלי להשתכר?

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמש זה בשם אנונימי ב 17.
להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות:

היי אנשים.
אני לא יודע מאיפה להתחיל אפילו....
אני בן 17 והייתה לי חברה רק פעם אחת כשהייתי בן 13 או 12, לא משהו רציני, ומאז לא הייתה לי מישהי - יש לציין שאני מאוד מאוד מחפש מישהי אני מרגיש ממש בודד ( ויש לי חברים ).
אני יוצא עם חברים שלי מדי פעם ולפעמים אנחנו נפגשים עם בנות נחמדות, שכל פעם אני נדלק על חלקן.
ברגע שאני נדלק על מישהי מסוימת, ואני אחרי שתיה - כלומר שיכור , אין לי פחד "לפטפט" איתה ולזרום איתה ולגעת בה, כשאני שיכור אני מדבר ישר על מה שאני חושב וזה עובד - אבל לא ככה אני רוצה להתחיל עם בחורה כשאני בעצם לא אני.
וכשאני לא שותה הכל הפוך הכל קפוא - אם אני לא שיכור אני מפחד לדבר חושב על כל דבר שאני רוצה להגיד, מפחד לשבת לידה שהיא תשים לב, מפחד שהיא תראה שאני בעצם רוצה אותה, שלא לדבר על לגעת בה.
מה אני צריך כל פעם לשתות כדי להתחיל עם בנות? למה חלק מהחברים שלי כשלא שיכורים מצליחים יפה מאוד זורמים איתן מתחילים שיחות....
עכשיו יש מישהי שממש נדלקתי עליה, אני מחבב אותה, אני מדבר איתה בתוכנת מסרים ממש בכיייף הכל זורם אבל איך שנפגשים אני בנאדם אחר ואני שונא את זה.
אני שם לב שאני ממש מפחד שהיא תראה שאני רוצה אותה, האם זה בגלל שאף פעם לא הייתה לי חברה?
איך אני מעיף את הפחד הזה, מהאם לחבק אותה או לא? האם לגעת בה או לא? איך היא תגיב????
תעזרו לי בבקשה חברה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-06-2007, 16:26
  Sonny Sonny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "תדמיין ששתית ותעשה את אותו הדבר שהיית עושה כששתית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
אתה חייב להתגבר על המבוכה כי מצד שני אם כל פעם תשתה כשאתה מדבר עם מישהי זה יפגע בך בסופו של דבר כי מי תרצה לצאת עם מישהו שתוי?

אולי תדמיין שיש לך כנפיים וקפוץ מגג של בניין?
זה לא פשוט, כשאתה שותה החשיבה שלך איכשהו משתנה, ואתה מפסיק לשים לב לפרטים שוליים שאתה אוכל מהם סרטים, אתה פשוט זורם... גם לי פחות או יותר יש את הבעיה הזאת כמו של הפותח האשכול, אבל אני מסתדר יותר טוב

במילה אחת אני אסכם בשביל פותח האשכול, בטחון עצמי.... זהו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר