לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2007, 14:11
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
משונה פתאום

אוף, בזמן האחרון יש לי המון תחושות מעצבנות, אני מרגישה שאם אני לא אהיה שמחה אני אהיה ממש עצובה (יש רגשות באמצע, בין השתיים..)

יש לי יותר מדי רגעים שבהם מגיעות לי מחשבות לא טובות לראש, החלומות שלי גם כן אובדניים טיפה, וזאת לא אני. אני 99% מהזמן שלי שמחה, ועכשיו הכל נפול כזה.

אני עובדת ממש קשה עם עצמי כדי לסלק את המחשבות האלו, יש לי דיאלוגים בראש של עידוד עצמי, ויש לי סביבה תומכת, אבל עדיין מגיעות הדמעות האלו. המצב בבית לחוץ בגלל המחלה של אבא שלי (שהחריפה למצבים לא זוהרים במיוחד..) וכל המשפחה תומכת, כולם מסייעים.
אבל עדיין, איך אפשר לצאת מזה, מהמחשבות האלו, שאולי אתה הולך לאבד מישהו שיקר לך, שמישהו שאתה אוהב סובל, ואתה רואה את זה, כל יום.

זה מצב שבו רק הזמן יכול להגיד, אני לא יכולה לחשוב על עוד משהו שיכול אולי לעזור.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2007, 15:28
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
מדיטציה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "משונה פתאום"

יכול להיות שמדיטציה יכולה לעזור.
ניסיתי כמה פעמיים ברגעים שבהם המחשבות הסתובבו לי בראש כמו הודעות איסיקיו שיא אפשר לעצור.
קחי פסק זמן שבי בשקט במקום תעצמי עיניים ונסי לחשוב על דברים שהיית רוצה (חיוביות).
התרגיל מצויין לעידוד חשיבה חיובית

אם את רוצה להירגע מן המחשבות יש לי שיטה מצוינת עצמי עיניים שבי זקוף
כול מחשבה שעוברת לך בראש תמחקי בין אם זאת מחשבה טובה או רעה נסי לא לחשוב על כלום.
פשוט להירגע ,תתרכזי בנשימה.
תעשי זאת במשך יומיים שלושה ואני מבטיח שתרגישי בהבדל.

מקווה שעזרתי יום טוב

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

ישן 31-05-2007, 17:31
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
מממ...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "מדיטציה זה רעיון מעולה. אני..."

אם יש לך עומס במחשבות (כפי שציינת) עדיף שבמשך 15 דקות תמצאי את השקט הפרטי שלך.
כול הרעיון הוא פשוט לנקות את המוח ממחשבות כדי שתוכלי להתרכז ולהיות ממוקדת במשך היום.

מחשבות חיוביות זה תמיד טוב ומצוין תמשיכי לחשוב מחשבות חיוביות תמיד
זה רק יוביל אותך בעתיד למקומות עוד יותר טובים.

מחשבות חיוביות זה תוצאה של תירגול
יש אנשים שמתורגלים לחשוב מחשבות שליליות

לדוגמה: "את וחברות יושבות בים.
את אומרת: "כמה כיף לשבת בים כול כך שקט ורגוע האוויר נעים ,מזג האוויר מצוין".
החברה אומרת: "כמה מעצבן החול נדבק לגוף ,אני מרגישה מלוכלכת ,בא לי הביתה".

הישמרי ממחשבות שליליות הם מדבקות ,מחשבות מציפות אותנו בחיי היום יום שלנו בכול רגע. שמחשבה שלילית נכנסת לראש תמחקי אותה ותדמיני במקומה
תמונה שאת אוהבת. על תיתני להמחשבה לגדול זה ידביק את שאר המחשבות שלך.
טפלי בבעיה שהיא קטנה וכך תחסכי לעצמך כאב ראש בעתיד.

זהו מקווה שעזרתי העצות האלא הם ממש עצות משפרות חיים.
בעזרת תירגול של כמה דקות ביום תוכלי לתת לעצמך שקט פנימי להמשך היום.

שמחתי לעזור ,אני מקווה שאביך יבריא במהרה. (אני יוסיף גם אמן לבקשה)

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

ישן 31-05-2007, 17:16
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04

יעל,

קשה לקבל או לעכל את דרכם של החיים שלנו, קשה להבין את הדרך הזו שבה אנו הולכים - או לאן אנו הולכים.
אני עצמי כתבתי בעבר שחוויתי דברים דומים - כאשר אחי חלה בסרטן ונפטר מן המחלה וכשאחותי נפטרה בפתאומיות מסיבות רפואיות.

קשה עבורנו לראות אנשים קרובים לנו סובלים - ובמיוחד האנשים הרגישים יותר לסבל (כמוך, כמוני וכמו רבים כאן בפורום). אנו חשים לעתים תחושת חוסר-אונים
את לא חייבת לשמור אותה בבטן.

למען האמת, עצם העובדה שכתבת את התחושה הזו כאן מעמידה אותך בעיניי כ"גיבורה", כאחת שמתמודדת עם המצב בגבורה למרות החשש.
גיבור הוא לא אדם שניחן באומץ... אלא אדם שלמרות חששו ממשיך קדימה, שמסייע לאחרים ולעצמו - כך אני רואה אותך.

את אחת החברות הפעילות בפורום ואחת מבין אלו המסייעים כאן לאחרים. התחושה הזו כי איננו לבד, כי אין אנו צריכים לעבור הכל לבד - היא חשובה.

אנחנו כאן כולנו כדי להטות אוזן, לסייע ככל האפשר... להקשיב, להיות שותפים לרגעים טובים ולרגעים טובים פחות.

מדיטציה או "מסעות נפש עצמים" טובים פחות בעיניי... משום שיש כל כך הרבה אנשים מסביב להיתמך ולהסתייע בהם. חברים, בני משפחה, ידידים - שיכולים להדגיש עבורנו דווקא את הסיבה שאנחנו לא צריכים לעבור את הדברים לבד.

לא קל לעבור לבד את החוויות הללו. אני עצמי עברתי את החוויות שציינתי לבד, משום שלא ידעתי, לא הייתי כלל מודע לכל האנשים שמסביבי. לא הייתי צריך לעבור את הדברים האלה לבד, כשם שאת אינך צריכה לעבור דברים לבד.

לא לפחד להישבר.. לא לפחד לבכות... מותר וצריך לבכות.
בכי מביא איתו שחרור מסויים של כאב שכרגע עצור בך בפנים.

חשוב שתהיי שם בסביבת אביך, עבורו, יחד עם המשפחה הקרובה והחברים.
דווקא ברגעים האלה מתקרבים ומגלים את הצדדים שמעולם לא הכרנו, מעולם לא ידענו שקיימים במשפחה.

אחד הספרים האהובים עליי הוא "ימי שלישי עם מורי" (/מיץ' אלבום) והוא עוסק בקשר הזה המיוחד ובתקופה שאינה קלה - סוג של מסע אליו אנו צועדים כולנו בשלבים מסויימים בחיינו.

יעל, את צריכה לזכור - את אינך לבד... את מוקפת באנשים שמעריכים ומעריצים אותך ( אני אחד מהם ) ואנחנו כאן עבורך בכל דבר ועניין. אנו נשמח אם תשתפי אותנו. אם לא תחליטי לעבור את הדברים לבד... משום שאין צורך בכך כלל.

מאחל רק טוב.

ישן 31-05-2007, 23:10
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06

את יודעת מה כתוב על חלק מהחלוצות של מסיימי מסלול .."זה לא נגמר עד שזה לא נגמר.." (במובן החיובי של הדבר !)

להתעלם מהמציאות זה טפשי.
לקחת אותה מידי קשה זה גם קצת לא בריא..

יש לי הרבה להגיד לך..אבל אני באמת קצר בזמן..

אם זה היה תלוי בי..הייתי נותן לו שנה מהחיים שלי. ולו רק בגלל כמה שאת טובת לב.

אני דתי, מאמין. אשתדל להתפלל בשבילו. מקווה שאלוקים יקציב לו קצת יותר מכמה שבועות. ולו רק בגלל הנשמה הטובה שלך.
ממילא אין לי הרבה מה לעשות.

יש לי משהו להגיד לך..הוא קצת כואב(ויש יגידו טיפשי) אבל לפעמים כך אני רואה את החיים.
כשלקרוב שלי קורה משהו או כמעט קורה משהו..אני אומר לעצמי וואלה אלוקים קח את זה ממנו ותן את זה לי.
ואז קורה לי משהו ואני נהרס ואני מקלל וכל הטקס.
אז אני אומר לעצמי יש דברים שקורים לאנשים מסויימים ולא לאחרים. כי אולי רק הם יכולים לקבל את זה, אנחנו לא.
גם אצלך, אם חלילה חלילה וחס יקרה כזה דבר, אני בטוח שבמקרה דנן זה ודאי דוגמא טובה.
אם זה חלילה היה קורה אצלי ואצלך אותו דבר..אני כנראה הייתי כבר חצי מת אם לא מת..את לעומת זאת עדיין חייה נושמת בועטת ולא רק זה..את גם עוזרת ותומכת.
את בחורה עם לב זהב, מרגישה פה בפורום את כולם. תומכת עוזרת ומסייעת. ועם כל הבעיות שלך את מתמודדת כמו שצריך, ולכן אני בטוח שגם עם זה תתמודדי טוב.

ליבי ליבי איתך.

ואני לא אומר מילות נחמה מכיוון שכל עוד זה לא קרה, זה לא קרה מבחינתי.

אם את צריכה משהו, כולנו פה בשבילך. אפילו אם זה
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:43

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר