לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2007, 15:25
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
זה שתחזור על השקרים הרגילים
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי קובי הדדי לא היה שמתחילה ב "אתה רוצה א"י שלמה?"

לא יעשה אותם אמת, למרות המנטרות של גדולי שוטפי המוח.
ציטוט:
גם כשצה"ל היה בעזה נורו קסאמים על שדרות

לא, לא נורו קסאמים על ישובי עוטף עזה כאשר צה"ל ישב שם. צה"ל הפסיק לשבת בעזה בשנת 1994. הקסאמים החלו בשנת 2001. רק מאז היציאה נורו יותר רקטות על עוטף-עזה מאשר בכל השהייה בגוש-קטיף.
ציטוט:
אל תקחו ילדים בני 19 לטירוף המשיחי שלכם.גררתם אותם לאבטח זקנה ו2 קראוונים בעזה,שם שילמנו במאות הרוגים ברצועה.זה לא היה על הגנת א"י-זה היה על הגנת החזון המשיחי שלכם,שעבר מהעולם מזמן.
מאות הרוגים? כמאתיים וארבעים ברצועה, פחות מעשרה אחוזים מכלל נפגעי הטרור בכל ארץ ישראל. למעלה מחצי מההרוגים היו הרבה אחרי פינוי עזה בשלום "ההזויים" של אוסלו, למעלה מחצי היו בשש-שבע השנים האחרונות. אולי נפנה את תל-אביב אם מתבססים רק על סטטיסטיקת הרוגי טרור?
החזון המשיחי? של מי? של אלון ,גולדה, רבין, פרס ועוד חברי ה"ימין" המשיחי ההזוי? למקרה שלא זכרת, או ניסית להעלים בשקריך, הם אלה אשר החלו בהקמת ישובי הגוש ,לרוב כהאחזויות נח"ל בנקודות שליטה אסטרטגיות (נקודות משיחיות,קיצוניות, סהרוריות וכו').
התנחלויות מבודדות עם שני קראוונים וזקנה?בטח כמו מורג, נצרים וכפר-דרום המבודדות, שרק סהרורים משיחיסטים כמו גולדה,אלון ורבין יכול למקמם. כמובן שמי שעשה אותן מבודדות עוד יותר, זו מועצת חכמי אוסלו (הקיצונית,ההזוייה,המשיחית).

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 30-05-2007 בשעה 15:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2007, 07:50

אין שום קשר
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי דותן1 שמתחילה ב "קצת דמגוגיה ההיתי אומר ידידי.."

בין קסאמים על עוטף-עזה לבריחה מגוש-קטיף, ואין קשר בין הבריחה מלבנון לאינתיפאדה האחרונה, ואין קשר בין פיגועי הטרור לבין "שלום אוסלו", ואין שום קשר בין פיגועים כנגד גוש-קטיף לבין פינוי עזה והבאת כנופיית רוצחים מתוניס לעזה ורמאללה. אין שום קשר בין תשתית הטרור ביו"ש כשישבנו של עשרים שנה, לבין הפיגועים כשלא היינו שם, לבין הירידה באיכות והעלייה ביירוט כאשר אנו שולטים בהם לאחר 2003.
שום קשר...

מדינה שמוותרת על יכולת ההכרעה מאבדת את יכולת ההרתעה, בטח שמול התרבות הרווחת באזור.
לך תעריץ רוצחי המונים ועזוב אותנו בשקט...

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 31-05-2007 בשעה 07:55.
ישן 31-05-2007, 10:12
  דותן1 דותן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.07
שקרן ודמגוג,אני לא מבין מה אני מגיב לך בכלל
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי GrimReaper שמתחילה ב "אין שום קשר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי GrimReaper
בין קסאמים על עוטף-עזה לבריחה מגוש-קטיף, ואין קשר בין הבריחה מלבנון לאינתיפאדה האחרונה, ואין קשר בין פיגועי הטרור לבין "שלום אוסלו", ואין שום קשר בין פיגועים כנגד גוש-קטיף לבין פינוי עזה והבאת כנופיית רוצחים מתוניס לעזה ורמאללה. אין שום קשר בין תשתית הטרור ביו"ש כשישבנו של עשרים שנה, לבין הפיגועים כשלא היינו שם, לבין הירידה באיכות והעלייה ביירוט כאשר אנו שולטים בהם לאחר 2003.
שום קשר...

מדינה שמוותרת על יכולת ההכרעה מאבדת את יכולת ההרתעה, בטח שמול התרבות הרווחת באזור.
לך תעריץ רוצחי המונים ועזוב אותנו בשקט...

אין כול קשר בין היציאה מעזה למלחמת לבנון השנייה,החיזבאלה לא רצה לפתוח במלחמה,הוא לא ידע שישראל תפתח במלחמה(תכנן מקסימום פעולה מוגבלת,כמו ב2000),והוא היה מבצע את החטיפה גם ללא היציאה מעזה.
אבל בסדר,גם פרס רצח את רבין לא?
צ'ה הוא מהפכן(ואני לא מבין מה הכנסת את זה בכלל),הוא לא אמור להיות חסיד אומות עולם.Just for the record
ואם כבר דמגוגיה,אז עד הסוף:יש לי הרגשה כבדה שגם אתה "מעריץ" רוצחים ופושעי מלחמה(אולי הקצב מסבירא ושתילה?או אולי אותו אחד שעמד בראשות ארגון טרור שהיה גורם לחמאס להסמיק בחלק מהמקרים..נו,הזה עם המכונות יריה).
אתה מוזמן לשחק לי בביצים,תלמד לדון כמו בן אדם
ישן 31-05-2007, 12:15

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי דותן1 שמתחילה ב "שקרן ודמגוג,אני לא מבין מה אני מגיב לך בכלל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דותן1
אין כול קשר בין היציאה מעזה למלחמת לבנון השנייה,החיזבאלה לא רצה לפתוח במלחמה,הוא לא ידע שישראל תפתח במלחמה(תכנן מקסימום פעולה מוגבלת,כמו ב2000),

בוודאי, אין שום קשר בין ההתקפלות בפני הטרור לבין המשכו עד להשגת מטרותיו, שום קשר. טרור מביא להתקפלות קרקעית, חטיפה שמביאה להישגים מביאה עוד אחת בהמשך, סימון טריטוריה אחת כ"כיבוש" מביאה לסימון עוד רבות אחרות, סימון קבוצות בחברה הישראלית ככובשות ופושעות מביא לסימון ופגיעה בכלל החברה כלפי חוץ. קשר? צריך להיות עיוור כדי להאמין בקשרכלשהו , או לחלופין פשוט להקשיב לערבים במקום להתנשא בפטרוניות על אמירותיהם.

ציטוט:
אבל בסדר,גם פרס רצח את רבין לא?

לא יודע מה זה קשור, אבל אני לא אחראי לקונספירציות שאתה מאמין בהם.
ציטוט:
צ'ה הוא מהפכן(ואני לא מבין מה הכנסת את זה בכלל),הוא לא אמור להיות חסיד אומות עולם.Just for the record
ברור הוא לא "קצב", הוא "מהפכן". מעניין מה זה אומר על מי שמעריץ מהפכנים שרק במקרה גופות מדממות צונחות סביב כל צעדיהם, אבל לחלופין באותו פורום גם מגנים אנשים כמו כהנא, שהדם היחיד ששפכו הוא דמם עצמם. את הקצב מדאמור גם הערצת בשנות התשעים כמהפכן כמרבית המחנה המצפוני? (שים לב, ללא מרכאות)
ציטוט:
ואם כבר דמגוגיה,אז עד הסוף:יש לי הרגשה כבדה שגם אתה "מעריץ" רוצחים ופושעי מלחמה

הרגשות שלך טובות ויפות, אבל אין להם שום אחיזה במציאות האמפירית (כלומר ציטוטים שלי בפורום הזה). לא הצבעתי מעולם לליכוד או העומדים בראשו, וכנראה שלא אעשה זאת לעולם . אני לא מעריץ מנהיגים כושלים שמפקירים את ארץ ישראל ובטחונה בטעויותיהם, אם מתמימות או אם כתוצאה משחיתות.
לעניין לגופו, לא צריך להדגים את הבורות שלך ברבים בקריאה לשרון "קצב", זה די דומה לטענה המגוכחת לא פחות שרבין הינו "קצב" עקב אחריותו המינסטיראלית לרצח 1000+ אנשים, אשר ביצעו קבוצות מחבלים שהובאו ופעלו בזכותו. מגוחך, לא? אולי יותר דומה ל"קצב" פרס, שאחראי טלפטית למעופם של פגזים באוויר בזמן מלחמה?
אני מודע לפטרונות הרגילה של השמאל המחשבה שהערבים לא אחראים למעשיהם הרצחניים. מה לעשות שאת הטבח ביצעו ערבים, כמו שהם רגילים לעשות פעמים רבות במהלך ההיסטוריה במזרח התיכון, בעמם וגם באחרים.
ציטוט:
או אולי אותו אחד שעמד בראשות ארגון טרור שהיה גורם לחמאס להסמיק בחלק מהמקרים..נו,הזה עם המכונות יריה).
לא זכור לי שהבעתי אי-פעם הערצה/תמיכה כלפי האצ"ל או פעולות מכוונות נגד אזרחים. זו באמת טענה מצויינת - בידוד מעשים מן הקונטקסט האיזורי וגזירה לא-שווה בין מעשי אלימות בהפרש של שישים שנה. בהחלט אימצת את הניחוח של טיעון ניאו-אנטישמי מן המדרגה הראשונה' נשארה רק קפיצה קטנה לטיעון האירופי הממוצע שהציונים הם בדיוק כמו ה...
ציטוט:
אתה מוזמן לשחק לי בביצים,תלמד לדון כמו בן אדם

קצת פגעת בפטרונות החינוכית שלך לאור חלקו הראשון של המשפט.

נ"ב כמי שמשתמש במילה דמגוגיה בצורה שגויה בכל הודעה, אתה מצליח ליישמה היטב בתוכן דבריך.

John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 31-05-2007 בשעה 12:27.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:18

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר