לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2007, 19:04
  משתמש זכר or_bahalool or_bahalool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי or_bahalool שמתחילה ב "3 ציורים שלי, חולצה כובע ונעל."

דבר ראשון - אני רואה פואנטה, ועוד הרבה אחרים שמבינים קצת יותר ממני וממך ומעוד הרבה אנשים שנמצאים פה בפורום.

דבר שני - מעניין לראות אם את יכולה לעשות את זה גם, ואם כן אני אשמח אם תשתפי אותי, לפנייך האמת היו עוד כמה וכמה שאמרו בואנה גם אני יכול לצייר את זה ניסו וראו שזה לא בדיוק ככה.

דבר שלישי - "
אני חושבת שאמנות זה בין השאר, עבודה של חשיבה, השראה ורעיונות"

את צודקת -
אבל' אני יכול להראות לך ציירים שעשו מליונים על ציורים בלי שום חשיבה
אבל עם הרבה רגש והרבה מסרים שמאפיינים את האופי של האומן.
שזה מבחינתי יותר מעניין...

תודה על התגובה בכל זאת גם אם לא אהבת... :]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2007, 19:50
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי or_bahalool שמתחילה ב "..."

1. אתה לא יודע כמה אני מבינה, אז אני אשמח אם לא תשפוט ככה סתם. אני אולי לא יודעת והכל ויש לי מה ללמוד, אבל אני עדין מבינה מספיק כדי להסתכל על משהו ולראות שזה פשוט ריק.. לפחות מבחינתי. וזה שאנשים שלדעתך מבינים יותר טוב ממני וממך ראו בזה פואנטה, רחוק מלהרשים אותי. כי כל אחד מעריך אמנות בדרך שלו.

2. האמת כבר העלתי שתי יצירות לפורום הזה, ואני די מציירת ועוסקת באמנות מאז שאני זוכרת את עצמי. שוב אין לי מושג מאיפה אתה מגיע ישר למסקנה שאני לא מציירת או לא יודעת לצייר.

3. וואלה ומאיפה אתה יודע שהאמנים האלה לא חשבו על מה שהם יוצרים? כי אני יכולה להבטיח לך שאין דבר כזה אמן שלא חושב על היצירה שלו. חוץ מזה שאמרת בעצמך "אבל עם הרבה רגש והרבה מסרים שמאפיינים את האופי של האומן." ואיך בדיוק נראה לך שהם ביטאו את המסרים האלה? בלי חשיבה?! אמנות נוצרת כאשר אמן מצליח להעביר את הרעיון בראש שלו, לדף, וזה דורש חשיבה.. ואתה יכול להתווכח איתי עד מחר, אבל ככה זה.

בכל אופן, הסגנון שלך יכול להפוך לעבודות ממש מעניינות אם היה אפשר לראות פה משהו מעניין, שיגרום לגלגלים לעבוד ולחשוב על מה שיצרת פה. מילא עבודה אחת... אבל אתה יוצר המון עבודות שבנויות על אותו עקרון, בלי לחדש כלום.

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 07-06-2007 בשעה 19:53.
ישן 18-06-2007, 23:07
צלמית המשתמש של noalina
  משתמשת נקבה noalina noalina אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל noalina
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי dondon שמתחילה ב "סליחה?"

ממש לא קשור לשעונים, לדאלי יש ה-מ-ו-ן ציורים אחרים חוץ מ"מתמדת הזיכרון" (ההוא עם השעונים),
ולדעתי הם אפילו יותר טובים ממנו.

הסיגנון של דאלי הינו סוריאליסטי, שזה אומר מעל המציאות (sur- מעל בצפרתית) , הוא תיאר מציאות
(כביכול) דימיונית, מה שאומר- הקפדה על חוקים טכניים, וגם אם לא, תהיי בטוחה שהטכניקה שלו
הייתה ברמה גבוהה מאוד לפני שהוא שבר אותה.
לפי ספר (שיש לי בבית) שיש בו את רוב היצירות שדאלי צייר בחייו, יש בו גם ציורים מוקדמים- ציורים של טבע דומם ודברים דומים , מה שאומר שבבסיס הציורים שלו עומדים העקרונות של הראליזם.

בכל אופן, בספריה (שיש בה סיפרי אמנות) מוצאים דברים מעניינים, לא רק ציורים מפורסמים.
אישית, אני מעדיפה ספרי אמנות על פני אינטרנט- למרות שהוא נגיש מאוד, אין כמו להחזיק
ספר ביד שיש בו רפרודוקציות יפות ולדפדף בו בכיף (:

ישן 10-06-2007, 12:57
צלמית המשתמש של in-A-coma
  משתמש זכר in-A-coma in-A-coma אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל in-A-coma Facebook profile
טוב קצת נסחפתם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי or_bahalool שמתחילה ב "3 ציורים שלי, חולצה כובע ונעל."

אני חושב שזה נהיה קצת יותר מדי 'ערימת ילדים'.

בסה"כ אור נורא שלם עם עצמו, וזה הישג כשלעצמו, אז הוא מפרסם מה שהוא רואה לנכון כי בשבילו
זה הכי 'אחי', גם אם לאחרים זה לא ממש יעשה את זה.

אני חושב שהשיפוט הקשוח קצת מיותר, מה גם מי שיעיין באשכולות עבר שאליהם הגבתי כמו "מה זה
החרא הזה" יבין שבסופו של דבר תגובות קשות גוררות תגובות קשות, ואם אור 'לא שם על אף אחד', גם
זו זכותו, בסה"כ אף אחד פה לא מבקר אמנות מוסמך, וכל הדיעות והתגובות לרוב מבוססות על טעם אישי
וידע אקלקטי מפה ומשם, שאגב, חלק ממנו מתקבל (אצלי לפחות) על ידי עיון בפורום (ח"ח לכולנו).

בקיצור ולעניין, תפסיקו להתנצח, זה מיותר.

וכמה מילים בנוגע לציורים, ע"מ שזה לא יהפוך לספאמ טהור, אור, יש לך תהליך חשיבה מאוד
משוחרר ומעניין, לטעמי זה לא בא לידי ביטוי בציורים האלו, בייחוד כי קשה למצב את זה בין אמורפיות
לסוריאליזם, כי זה לא זה ולא זה. מה שכן הייתי מציע לך לעשות, זה קצת ללמוד אודות יוצרים שונים,
מכל הזרמים, לנסות קצת להבין תהליכי חשיבה, לנסות להציב איזו מטרה מסויימת עוד לפני שאתה
'מתפרע' על הדף.

ולעניות דעתי, ג'קסון פולוק (בולוקס) לא מודל מיודעמה. לנו יש גרסה קצת הזויה יותר שלו שנקראת
רפי לביא, שווה לך להריץ חיפוש בגוגל..

ישן 10-06-2007, 23:48
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ספיר אופוריה שמתחילה ב "הוא תפוס בטח בגב... גם איתך..."

הוא תפוס בהרבה מקומות
איתי? לא יודע אם כדאי לך, אין יותר מדי ממליצות P:

חוץ מזה, אני מדבר המון, ומלא מלא שטויות, בטוחה שאת רוצה את הנטל הזה?

(ועכשיו אהיה מנהל טוב ואגער בעצמי:
פויה אסף, שיחות פרטיות עושים בפרטי, לא בפורום. הפורום נועד לביקורת על עבודות, העשרה וכו', לא לשיחות האלו.
לא בסדר שאתה מנצל את היותך מנהל כדי לקיים שיחות חולין. ראה עצמך מוזהר).
ועכשיו אני עונה לי:
זה רק מטעמי נימוס וקבלת פנים. חוץ מזה, זה פורום, חלק מזה זה הפן החברתי, לא רק ביקורת עבודות.
אם הפורום יהיה יותר מגובש חברתית, אני מאמין שגם כמות התגובות תגדל וגם ההתייחסות תהיה יותר בונה ופחות
קרה ומנוכרת, לא חייבים להגיב כמו רובוט כדי לתת ביקורת עניינית.
(ועכשיו אני לא מרוצה מזה שאני עונה לי:
כשאתה תנהל את הפורום תעשה מה שבא לך, בינתיים אתה לא מנהל את הפורום ולכן תנהג כשאר הגולשים).
אבל אני כן מנהל את הפורום!
(איך זה יכול להיות?! שנינו מנהלים את הפורום?)
שלושתנו
(מה?! )
כשתגדל תבין.
(לא משנה, לילה טוב)
לילה טוב.

ישן 10-06-2007, 18:57

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי in-A-coma שמתחילה ב "טוב קצת נסחפתם"

"בסה"כ אור נורא שלם עם עצמו, וזה הישג כשלעצמו, אז הוא מפרסם מה שהוא רואה לנכון כי בשבילו
זה הכי 'אחי', גם אם לאחרים זה לא ממש יעשה את זה."

תודה אחי זה ממש ככה...

לגבי הציורים האלו שהעלתי פה, הם קצת שונים יחסית...ובכלל הציורים שלי על דפים לא יוצאים אותו דבר כשאני בא לקנבס...
חוץ מציור אחד שהעברתי מדף לקנבס אני לא עושה את זה אף פעם...בזרימה זה הכי יפה..לדעתי.אני גם בחיייים שלי לא מתכנן מתי לצייר...או איזה קנבס וכאלו אני יכול לשבת בחדר סתם פתאום לאכול סרט על איזה ציור למחוק אותו לעשות ממנו משהו אחר או לחשוב שבוע על איזה ציור אני
יעשה על הקנבס החדש...ובסוף לעשות משהו בכללל לא בתיכנונים...הכל בזרימה.....אה וגם בלי מחק :] בחיים אני לא מוחק :
P מה שלא יהיה תמיד יהיה אפשר לזרום עם הקווים וליצור משו...

עוד משהו שרציתי להגיד...חבר שלי ראה את הציור הראשון שהעלתי פה בהודעה ואמר שהוא יכול לצייר כזה ושזה שטויות, הוא ניסה והוא צייר משהו דומה לא מממש אותו דבר אבל דומה מאוד, אז לדעתי גם ציור שקל לעשות אותו והוא נעשה ב 10 דקות לא מוריד מהערך שלו בכללל, ומכאן נעבור לנושא הבא שזה רפי
שדי מוכיח את מה שאני אומר האמת..
.
רפי לוי, שהשאיר אותי פשוט מול המסך מרותק מיצירה ליצירה, הוא בכלללל לא מזכיר אתת ג'קסון פולוק אבל לא מתקרב. אבל צורת החשיבה לגבי אומנות אצלו ואצל ג'קסון די מזכירות אחד את השני, רואים אצל שניהם שאין שום דגש על חוקים בכלל והציור חופשי וזורם ממש אהבתי....יש לו פשטות וצניעות בעבודות שזה מממש יפה שוב אהבתי מאוד...

ישן 10-06-2007, 23:56
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי or_bahalool שמתחילה ב "..."

ברשותך, התייחסות חלקית לעבודות שהצגת באשכול הזה, והתייחסות לא לגמרי עניינית:
אתה לא מרגיש באיזה מקום שאתה תקוע עם אותו סגנון ובאותה רמה?
אני לא רואה שיפור מבחינת קונספט, לא מבחינת ביצוע וגם לא ברמת התצוגה.
איכשהו נראה לי שאתה מתייחס לזה כאל עבודות "לעיניך בלבד", כאילו אנחנו סתם עוברי אורח.
נכון, אנחנו לא צריכים לאהוב את הסגנון שלך כדי שתפרסם אותו, מטרת הפורום היא, בין היתר, להחשף למגוון עבודות,
אבל איפשהו נדמה שאתה פשוט מאד מרוצה מאיפה שאתה נמצא כעת, ולעזאזל מה חושבים, וזה לא בריא לשיח חברתי.
אני חושב שחלק מתהליך היצירה הוא לנהל דו-שיח עם הצופה, וברגע שאתה מפרסם עבודה בפורום, הצופה הוא לא רק אתה,
אלא עוד צופים, שחלקם טעם שונה מאד משלך, ועדיין יכול להתקיים שיח, ופה לדעתי אתה מפספס.
יש מקום לסגנון הנאיבי, מופשט, פסיכודאלי, אבל כמו כל דבר - יש רף מסוים שלדעתי טרם הגעת אליו, ומהרושם
שאני מקבל, אתה לא ממש שואף להתקדם לעברו, נוח לך מדי איפה שאתה נמצא.
קח את זה כנק' למחשבה, לא כקביעה. זוהי רק דעתי.

ישן 11-06-2007, 21:00

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי eliadfer שמתחילה ב "אני מצטרף לדעתך."

אני מאשר לך אחי..

שאסף אמר :

"
אתה לא מרגיש באיזה מקום שאתה תקוע עם אותו סגנון ובאותה רמה"?

אני לא חושב שאני תקוע באותו סיגננון, אני מגוון מאוד יחסית לאחד שלא למד מעולם. מה גם שהצבעיה שלי משתפרת עם הזמן...מה לעשות פרקטיקה זה הדבר הכי טוב..
"
איכשהו נראה לי שאתה מתייחס לזה כאל עבודות "לעיניך בלבד", כאילו אנחנו סתם עוברי אורח"

אז קודם כל אתם בכלל לא עוברי אורח, וכן זה שאני שומע מכמה אנשים לא אהבתי תציורים שלך זה גם תגובה, גם אם אין בן אדם אחד שאהב.

אבל האחד הזה שאהב את זה הוא אני אז זה הכי חשוב לדעתי.חוץ מזה אני בטוח שיש כמה עבודות שהעלתי ואנשים אהבו.

איפה רפאל שצריך אותו :

"יש מקום לסגנון הנאיבי, מופשט, פסיכודאלי, אבל כמו כל דבר - יש רף מסוים שלדעתי טרם הגעת אליו, ומהרושם
שאני מקבל, אתה לא ממש שואף להתקדם לעברו, נוח לך מדי איפה שאתה נמצא.
קח את זה כנק' למחשבה, לא כקביעה. זוהי רק דעתי."

האמת, אני לא חושב שאני הגעתי לשום רמה, ואני לא חושב שאפשר להגדיר את עצמך מתי שהוא כאחד שהגיע לרמה

מסויימת שאומרת שאתה הכי טוב.

תמיד אפשר להיות טובים יותר...

אתה כותב שאני לא ממש שואף להתקדם לעברו, וזה לא נכון!

אני שואף ועוד איך...אין לי מושג איך אתה רואה נאיביות בציורים שלי וזה מעניין...

מופשט ופסיכודאלי אולי בחלק מן המקרים.

כן נוח לי איפה שאני נמצא, כשאני יודע שאני אוכל בהמשך הזמן לקחת את מה שיש לי עכשיו שדי מספק אותי ולעשות אותו הרבה יותר טוב ומקצועי עם הזמן.

לפי מה שהבנתי ממך אתה חושב שאני צריך ללכת ללמוד ומשמה אני אוכל להגיע אל הרף שאתה

מדבר אז יכול להיות אני לא שולל את זה בכלל...

אבל אני לא רואה את עצמי בזמן הקרוב יעשה את זה בינתיים אני ימשיך לצייר תשטויות שלי חח

אני מסים עכשיו יב ויש לי קצת חופש לטוס לחול לעשות שטויות להתגייס לעשות טיול ואז לדבר על לימודים בכלל...ואם צריך בגרות או משהו כזה אז אני אבוד תחת.

בכל אופן חפרתי רצח אבל זה מה שאני חושב...

ישן 12-06-2007, 12:33
צלמית המשתמש של homelessit
  homelessit homelessit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.04

בס"ד

אם כבר חופרים....

אור.
פעם השתגגגעעעעתתתייי כשראיתי עבודות של אומנים כמו פיקאסו וחבריו. פשוט לא יכולתי לסבול את חוסר הריאליזם שלהם, חוסר הפרופורציות וכל השאר... אבל כששאלתי את המורה שלי היא אמרה שזה לא נובע מבורות אלא שלהיפך, הייתה להם יכולת ציור ורישום גבוהה וכשהם מיצו את הקטע הם התחילו להגות רעיונות יותר מהפכניים ולהביע את עצמם בדרך יחודית. אצלי זה שינה הרבה. אתה בא מהכיוון השני...
תתאר לעצמך מה היה קורה אם הם לא היו יודעים להצליל? אם הם לא היו יודעים להשתמש בצורה מחוכמת במשיכות של המכחול? ובכלל, יש עוד אלף פרמטרים אחרים...
אני לא באה לבקר את הסגנון שלך. רקע מוצק ברישום, טכניקה ופיתוח של יכולת ההבעה לא אמורים לגרום לך לשנות סגנון אם אתה לא רוצה בזה. בנוסף, זה לא אומר שאתה כבר תביע אחרים ולא אותך... זה רק יכול להעלות את הרמה של העבודות. אני בטוחה שאפילו טכניקות של יצירת קווים, הבנה מעמיקה של פרספקטיבה ופיזור של הצבע ישנו הרבה. פשוט תשבח את מה שיש.

אתה לא רוצה להיות מקובע אבל אולי אתה עושה לעצמך עוול בכך שאתה מקובע בחוסר קיבעון צפציפי שהוא קיבעון בפני עצמו.

בקיצור, כמו שאחרים אמרו-
סגנון אישי זה אחלה, שלמות עצמית זה דבר יקר אבל לכל זה צריך להיות בסיס. העולם שלנו פרופורציונאלי,יחסי. אתה יכול ליצור בקטע של "אני לא שם על אפחד ואין שום יחסיות לאפחד" אבל אל תצפה שיקבלו את זה...

ישן 12-06-2007, 14:27

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי homelessit שמתחילה ב "בס"ד אם כבר חופרים.... ..."

"רקע מוצק ברישום, טכניקה ופיתוח של יכולת ההבעה לא אמורים לגרום לך לשנות סגנון אם אתה לא רוצה בזה. בנוסף, זה לא אומר שאתה כבר תביע אחרים ולא אותך... זה רק יכול להעלות את הרמה של העבודות

"

אני מסכים איתך.

אבל זה מחייב אותי למידה מסודרת איפה שהוא לא משנה איפה.

ואמרתי כבר יש לי 4 חודש לתקרחן עד הצבא לעשות גם טיול בעזרת השם.

לעשות צבא טיול ואחכ לדבר על לימוד ...

אני מקווה שעד אז אני ישתפר שכשאני ירצה ללמוד אני יבוא עם סיגנון שלי קצת יותר מוכן.
אני בסך הכל מצייר 3 וחצי חודשים עם צבע....

אין למה למהר...אני במקביל עושה עוד הרבה דברים שקשורים לאומנות מלבד ציור .

אני לא לחוץ כרגע ללמוד.
"
אתה יכול ליצור בקטע של "אני לא שם על אפחד ואין שום יחסיות לאפחד" אבל אל תצפה שיקבלו את זה...

"

זה לא נכון, אני כן מייחס חשיבות לתגובות של אנשים ואמרתי כבר, גם לשמוע לא אהבתי את זה זה סוג של דעה לחיובי ולשלילי אולי את מה שהצגתי פה לא אהבו כל כך אבל זה בעיני יפה ככה שלא יודע להסביר זה פשוט הכי חשוב.

ישן 12-06-2007, 16:26
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי or_bahalool שמתחילה ב "..."

לא מסכימה איתך בקטע שאתה צריך ללמוד איפשהו כדי לדעת לרשום\ לפתח טכניקה וכו וכו (לא זוכרת כבר מה נאמר).
אני אישית לא למדתי בשום מקום (אם כי אני במגמת אמנות השנה על זה בהמשך), כל הדרך שעשיתי היא כתוצאה ממימיקה. ראיתי עבודות של אנשים אחרים, ראיתי סגנונות ציור, ראיתי טבע דומם ואנשים... ופשוט ניסיתי להעתיק אותם לדף כדי שזה יראה כמה שיותר דומה למקור. ואחרי שכבר שלטתי בטכניקה ובדברים בסיסיים אחרים... זה הכל בא לי טבעי ואני יכולה ליצור את האמנות בלי שיהיה חסרון בידע שלי כדי לעצור אותי.
זה הכל תלוי באדם לדעתי,
יש לי חברה שלמדה בחוג מאוד מכובד לאמנות במשך 4 שנים, וכשהיא יצאה משם, עדין עקפתי אותה ברמה שלי.

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 12-06-2007 בשעה 16:30.
ישן 13-06-2007, 20:04

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אני מקבלת את הרושם מההודעה הזאת"

נתחיל מזה שעד עכשיו שאם אני יילך אליהם מתי שהוא...זה יהיה בשביל ללמוד לצייר אבל כנראה שזה לא הולך ככה.

בכל אופן עיצוב בגדים זה הדבר שהכי הכי מושך אותי בשבוע האחרון ואני חושב שאם אני יצליח להיכנס לביצפר טוב אני ירצה ללמוד לעצב בגדים באופן מקצועי, .

עם כל הכלים הדרושים וכו...

למרות שזה סתם דיבורים באוויר...כי גם אם זה יקרה מתי שהוא זה יהיה אחרי טיול שיהיה אחרי הצבא עד אז אלוקינו גדולינו.

אנלאדע מה קורה איתי עוד 10 דקות...

- אסף, תודה בכל זאת אני לא ידעתי שיש לשמה בכלל מבחנים זה חידוש מבחינתי, הייתי בטוח שהם נותנים לך את הלימוד לא ידעתי שהם לא מקבלים אותך אם אין לך יסודות בסיסיים.

אני מקווה בעזרת השם שאם מתי שהוא אני ירצה ללכת אליהם אני יבוא עם הסיגנון שלי עם יותר ידע על טכניקות וכאלו.

ישן 15-06-2007, 16:43
צלמית המשתמש של אורנג'די
  אורנג'די אורנג'די אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.08.05
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי or_bahalool שמתחילה ב "..."

בס"ד

אוי ואבוי מה קורה פה !
איך הצלחת להרגיז פה את כולם ???

מקריאה חלקית של התגובות אני מבין שאנשים קצת מתרעמים על אופן היצירה שלך
יעני "אינטואטיבית"
וגם הטענה שאין הצורך לכאורה בידיעה של כללים מינימליים בציור כדי לצייר

מכיוון שכולם כבר נכנסו בך אני אשתדל לסנגר...
אני מציע לכולם לראות את עבודותיו הראשונות של אור בפורום ולהבין את השיפור העצום הן בגישה והן ביכולות מה שמעיד על כך שאור דווקא כן מקשיב לביקורות של כולנו.
מהכרותי השיטחית עם אור אני מבין שעקשנות היא אחת מהתכונות הבולטות אצלו....
מהתבוננות בעבודותיו של אור אני דווקא רואה אדם פורה במיוחד עם "קצת" חוסר יכולת
לדעתי אור מגיב כפי שהוא מגיב לתגובותיכם מכיוון שהוא עדיין לא חווה את המתח של ניסיון לדייק את הקו הלפני האחרון ומהחשש שמא הוא יהרוס את הכל. ואת הסיפוק כשהכל כבר נימצא במקום.
הרי הכל אינטואטיבי וכל דבר נמצא במקומו ...

ולכן לסיום אני חושב שלכולנו כדאי להתבונן בנושאי העבודה ולהתעלם מהיכולות (יכולת ניתנת לשיפור)
ולך אור אני מציע גם להקשיב קצת יותר בסה"כ יש כמה חברים בפורום שבאמת יודעים מה הם אומרים.

ולכל מי שיש ספק : לגביי אבסטרקט הוא אמנות המכירה ולא זרם באמנות הציור...

ישן 17-06-2007, 16:56

Facebook profile

רפאל -------------------------------

אני באמת מממש לא רציתי להרגיז אף אחד, ואם זה קרה אני מתנצל מראש שאני כותב מה שאני חושב וזה מרגיז חח..
"לדעתי אור מגיב כפי שהוא מגיב לתגובותיכם מכיוון שהוא עדיין לא חווה את המתח של ניסיון לדייק את הקו הלפני האחרון ומהחשש שמא הוא יהרוס את הכל. ואת הסיפוק כשהכל כבר נימצא במקום.
הרי הכל אינטואטיבי וכל דבר נמצא במקומו ..."

יכול להיות שכן ויכול להיות שלא.

אבל האמירה "הרי הכל אינטואטיבי וכל דבר נמצא במקומו ...כל כך נכונה שאני חייב שוב להסכים עם מה שאתה אומר, ולא בגלל שאתה מגונן עלי בפעם המליון :]"ולך אור אני מציע גם להקשיב קצת יותר בסה"כ יש כמה חברים בפורום שבאמת יודעים מה הם אומרים."

אני מקשיב אני מקשיב...ואני יודע שיש פה אנשים שבאמת מבינים עניין...

תודה בכל זאת...אה וגם לך סטולן

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:30

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר