לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2007, 01:11
  tommy_ros tommy_ros אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.07
אחלה חברים יש לי...מה דעתכם?

בקיצור חברים...

תמיד היתי בקשר טוב אם חברים שלי..לא אם כולם כמובן אבל אם רובן שהיתי יושב הכי הרבה.
התחלתי לעבוד..לא ראיתי אותם 5 ימים סך הכל....הם לא מתקשרים..לא כלום...כאילו לא ממש מעניין אותם.

אז יום חמישי (אתמול) חזרתי מהעבודה ב-12 בלילה....התקלחתי התקשרתי לחבר ושאלתי איפה הם...
הוא אמר לי שהם באיזה מקום והם מחכים לי.

אז אחרי דקה חבר שלי מתקשר ואומר לי "תומר יש לך כסף?" אמרתי לו "לא אח אין לי אף אחד בבית כולם בעבודה" אז הוא עושה לי "טוב תבוא אני מחכה לך" והוא היה אם עוד חברים שלי.
בקיצור הגעתי...שמעתי שהם רוצים לנסוי מחוץ לעיר למסיבה.
אז באתי לחבר שלי ואמרתי לו "מה התכנון להיום"
הוא ענה לי "אנחנו נוסעים למסיבה ואני יכול לעלות רק 2 לאוטו (נהג חדש)"
אז אמרתי לו "אז למה קראתי לי סתם הלכתי חצי שעה בשביל להגיע לפה"
הוא אמר לי "מה אני עישה לא היה נעים לי להגיד לך אז על תבוא....תעשה מה שאתה רוצה"

וכל שער החברים....שהיתי איתם 24 שעות ביממה...פתאום לא אכפת להם שאני לא בא כי העיקר שהם נוסעים...
הכי חושב להם זה מעצמם..מה שהם יעשו ... כשאני מתכנן נסיע או בילוי..פתאום כולם מתקשרים.. "אה אחי מתי נוסעים? מתי המסיבה? " מתי זה ומתי זה....רק אינטרסים.
ואלו אנשים שאני חבר שלהם 12 שנים.

ועוד דבר...החבר הכי טוב שלי....זה שאמר לי לבוא... עושה לי "תשמע בא לי לנהוג גנוב לאבא שלך את האוטו" אמרתץי לו אין מצב ..
אז הוא נעלב עליי כמו לא יודע מה..

בקיצור..המסקנה היא...חברים...תמצאו מישהי..תיהיו איתה..החברים שלכם....זה לא חברים..זה סתם עוד מישהו שיש לו אינטרס ממכם.
תיהיו איתם בקשר והכל...אבל..לא לסוך על אף אחד.

תתמצאו בחורה...תיהיו איתה....וזהו
זה מה שאני עושה
ברוךצ ה' יש לי חברה 11 חודשים...ואני אוהב אותה ויש לנו קשר מושלם.
והחברים? זה לא חברים....זה סתם עוד זבל.

תהנו אחים שלי.
ובהצלחה אם הבחורות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2007, 15:43
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
תראה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tommy_ros שמתחילה ב "אחלה חברים יש לי...מה דעתכם?"

לכל אחד יש בעיות עם חברים וכל אחד בשלב כזה או אחר מגלה מי החברים האמיתיים שלו...
כמו שחיה_בשבילך ציינה, אולי זה טוב שזה קרה, כי ככה אתה מגלה מוקדם מה הם באמת רוצים. יכול להיות שהם מנצלים את טוב הלב שלך קצת יותר מדי ורק עכשיו אתה מגלה את זה- וקודם היית עיוור לזה.
תתן להם להתבשל קצת, להבין למה אתה מתרחק ולראות אם הם ירדפו אחריך...
אם כן- הפעם המושכות בידייך. אתה לא פראייר של אפאחד ולא צריך מהם טובות. אתה אדון לעצמך- וזה מה שתפגין החוצה.
אם הם לא שוברים את הראש יותר מדי, חכה לצבא.
שם תפגוש אנשים אמיתיים- כמו שציינו כאן.

המון בהצלחה

דניאל

ישן 09-06-2007, 23:19
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tommy_ros שמתחילה ב "אחלה חברים יש לי...מה דעתכם?"

אכן מצב קקה.

יש בחברה מה שנקרא "יחסי גומלין".

להגיד שאני צדיק אני לא אגיד..אבל מה שכן אני משתדל לא לפעול כמו מנייאק ולא לנצל חברים סתם כך ואם אפשר עוזר. מי פחות ומי יותר.
יש לי חבר למשל שהיה לי אליו איזה חוב לא רציני אבל חוב..וכבר שנתיים והוא כמעט לא אומר לי מילה...רק לא מזמן שילמתי. זו כמובן רק דוגמא,(ויש עוד המון) לחברים מבינים ומתחשבים. תאמין לי יש כאלה.

אם רק תתן, ותדע למי לתת, ואיך, תקבל את היחס הדומה חזרה. כך לרוב זה עובד בחברה מתוקנת..

וחוץ מזה..אני חושב שזה יעבור עם הגיל ותמצא כאלה שתמיד יהיו מבינים ומתחשבים. חכה, אם זה לא בא היום זה יבוא מחר...סה"כ אנשים גודלים ומבינים שאם הם יהיו מאנייקים היחס יהיה תואם. וזה מעבר לזה שגם הם רוצים חברים..
אז אל תסייק מסקנות נחרצות כ"כ מהר...אל תדאג אם הם לא טובים אז יש אחרים..

שבוע נהדר שיהיה לך.
ישן 16-06-2007, 01:28
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
אפשר לסכם את מה שאמרת במשפט אחד:

"כמו הממשלה כך גם האזרחים" חחח סתם

תראה אני לא מכיר את החברים שלך אבל יכולות להיות הרבה סיבות לזה שהם לא יצרו קשר: יש כאלה שפשוט לא מתקשרים הרבה או לא מתקשרים בשביל סתם, יכול להיות שעבר עליהם משו בתקופה הזאת (על כל אחד משו אחר), יכול להיות שהיו סתם עסוקים......גם לי יש קטע כזה עם החברים שלי מדי פעם וזה לא מעיד על כלום לדעתי.

ולגבי זה שאמר לך לגנוב את האוטו - לפי איך שזה נשמע הוא באמת חרא....אבל יכול להיות גם שקרה מצב אחר: הם אמרו לך לבוא ורק אחרי זה החליטו לאן ללכת או קלטו שאין מספיק מקום לכולם ושכחו אותך...ואז לא היה להם נעים ויש אנשים שהם חסרי תאקט בשביל להגיד דברים כאלה (חבר שלי אמר לחבר אחר מרוב לחץ במצב כזה "הם לא רוצים שתבוא" אחרי שהוא יצא מהבית....חחח)....אז ככה שאני לא יודע אם הייתי מכיר אותו הייתי יכול לעזור אולי יותר....

ו...אם אתה שואל אותי, חברים אמיתיים באמת קשה למצוא יותר משניים כאלה בחיים...כל השאר יכולים להיות חברים מאוד טובים גם לפעמים נאמנים - אבל לא תמיד נאמנים...ואני למדתי את העובדה הזאת בדרך הקשה...בקשר לחברה גם עליה לא תמיד אפשר לסמוך - הייתה לי אחת שממש שיחקה בי אז אני אישית לא לוקח דברים כאלה כמובן מאליו למרות שברוב המקרים החברה היא זאת שהכי נאמנה...

דבר אחרון: לא משנה כמה חארות הם יצאו פה, ולא משנה אם הם ימשיכו ככה אני ממליץ לך לשמור על קשר איתם אבל לא לסמוך עליהם. לדעתי תמיד טוב לשמור עם כמה שיותר אנשים על קשר ולא משנה כמה הם מניאקים...כי מה לעשות זאת המציאות שאנחנו חיים בה וכמו שאמרתי ברוב המקרים אין יותר משני חברים שבאמת נאמנים ועדיף (ותאמין לי עדיף למדתי את זה על בשרי) שיהיו לך כל החבר'ה האלה והחברה הנאמנה משאר שרק אותה או לחילופין: שני חברים נאמנים ועוד הרבה חברים מניאקים מאשר רק החברים הנאמנים....

מקווה שעזרתי
ישן 16-06-2007, 22:36
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
יש בזה משהו

כי חברים רק באגד.

זה לא שכולם חארות,אלא שמתישהו שמשהו מתפקשש כולם מתחילים להתפתל ושוכחים מי אתה...לאף אחד לא אכפת.וזו הבעיה בדור הזה שלנו שכל אחד מרוכז בעצמו ולא מעניין אותו אף אחד חוץ מזולתו עצמו.

אפשר להיות חברים טובים,באמת טובים,אבל לדעת שהכל בערבון מוגבל...אז כן לתפוס איזה חברה ולהיות באמת מאושרים.

אבל לפעמים יש את החברים הטובים באמת,ולי יש כזה,שאנחנו באמת אחלה אחד עם השני.מספרים אחד לשני הכל,מבלים, חברים טובים ב-א-מ-ת

ויכול להיות שיש לך פשוט חברים חארות.

יפה כתבת.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

נערך לאחרונה ע"י m-hanan בתאריך 16-06-2007 בשעה 22:41.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר