לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-06-2007, 11:02
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
שינוי

פתאום הכל משתנה לי.
אמא שלי במשך השנה האחרונה חשבה לעבור לשנה לירושליים, עכשיו, אחרי שאבא שלי נפטר. הבית שלי הוא בית גדול, עם גינה גדולה (יישוב קהילתי) הכל כמעט נעשה ע"י אבא. עכשיו כשרק אמא שלי ואני נשארנו (האחים שלי כבר גדולים) הבית טיפה גדול עלינו, עם כל התחזוקה והמטען הרגשי.

כנראה בשנה הבאה נעבור לשנתיים לירושליים, אני אנסה להתקבל לביה"ס לאמנויות (לכן זה הפך לשנתיים, עד י"ב), נשכור דירה.

אני מתרגשת נורא, לעבור למקום חדש והפוך מהמקום בו גדלתי 17 שנה.. להכיר חברים חדשים. ביה"ס. בל זה גם מפחיד, פתאום המצב המשפחתי השתנה, המקום ישתנה, החברים שלי יהיו מאוד רחוקים ממני.. טוב מול רע.

זה נורא מפחיד שכל העולם שלך מתהפך פתאום, כל מה שחשבת שלעולם לא ישתנה..

אני אפילו לא יודעת מה אני מצפה לשמוע מכם, אולי סתם לפרוק..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2007, 18:59
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אבל זה 17 שנים במקום בועתי,..."

בתור מישהו שגר 18 שנה ביישוב קהילתי ואז עבר לעיר(מודיעין), זה תהליך מאוד מאוד קשה, וצריך הרבה תמיכה מהסביבה, וגם פתיחות לסביבה בשביל לתת לה לקבל אותך.

אתה גר במקום שאתה מכיר כל פינה, ואתה עובר למקום המוני גדול ורועש . אתה גדל באווירה חברתית מאוד אינטנסיבית כלומר חברים מילדות, כל הזמן אחד אצל השני כמו אחים, ופתאום אתה עובר למקום שאתה לא מכיר בו אנשים כמעט. סוג החבר'ה שונה לחלוטין מיישוב לעיר. בקיצור זה תהליך מאוד מורכב, וצריך להשקיע בשביל להגיע לתוצאות, לא יודע מה היה קורה לי אם החברה שלי לא היתה כ"כ תומכת..

מצד שני זה יכול להביא להתפתחויות מאוד חיוביות. אולי זה טוב קצת להתנתק מהבית שמשדר אובדן ולעבור למקום חדש ויפה עם אנשים חדשים.. קיצר צריך להשקיע, ממש להשקיע.. שיהיה הרבה בהצלחה!
ישן 09-06-2007, 21:47
  gazi1 gazi1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל gazi1 שלח הודעה דרך MSN אל gazi1
אין ממה לפחד גם אני עברתי דירה בזמן האחרון דירה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "שינוי"

אין ממה לפחד גם אני עברתי דירה בזמן האחרון לקרית אתא מחיפה לא רחוק כמוך אבל עדיין מעבר זה לא היה נורא יש לי חברים חדשים ביקרתי מקומות חדשים .
אולי המעבר שלך יותר קשה קצת בגלל שאת בבית ספר והמטען הרגשי שכולל עם זה אבל את תראי היה לך חברות חדשות בית ספר חדש שאולי תאוהבי יותר, מקומות חדשים, מועדונים וכו..
נ.ב.
יש לי שאלה לא קשורה כולכך למה דווקא ירושלים ולא עיר אחרת כמו תל אביב או חיפה וכו...?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=10%2F8%2F2005&end_date=10%2F8%2F2008]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 09-06-2007, 22:33
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי

שינויים הם תמיד מפחידים, אך בד בבד- מרגשים ומלהיבים .
אני יכולה להבין את הצורך שלכם לעבור ואני חושבת שהבחירה בירושלים הייתה טובה (אפשר להגדיר אותי כחצי ירושלמית ומכירה רק פסיק ממנה, אבל זו עיר חמודה ונראית לי אחלה למגורים בה) .
עצם זה שתתנתקו מהמקום פיזית, לא אומר שתתנתקו גם מזכר אביך, אותו את יכולה לשאת בלבך לכל מקום אליו תלכי .

בנוגע לבית ספר לאמנויות - אל תוותרי על זה בשום מחיר, לי הייתה הזדמנות בדיוק בגילך לעבור לבית ספר אחר עם מגמת מחול ולבסוף בחרתי שלא מסיבות שלא ברורות לי כרגע וטומנות בחובן הרבה צער וחרטה; אז אל תחזרי על הטעויות שלי...

אני משתתפת בצערך ושולחת לך חיבוקי עידוד גדולים !
רחלי .
ישן 09-06-2007, 23:10
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06

אני חושב שאולי השינוי הזה בריא לכם ע"מ לא לשקוע בדכאון או בשאר מרעין בישין...

בכל מקרה המעבר מן הכפר אל העיר ועוד אל ירושלים אכן שינוי די מהותי...
אבל כמו לכל דבר לירושלים יש יתרונות-לדעתי יתרונות רבים.
אני אישית ירושלמי, וממש אוהב אותה.
אומנם אין מרחבים כמו בישוב קהילתי, ואין כ"כ הרבה ירוק ואין את הקבוצה של ה20 איש שכולם מכירים את כולם.
אבל כן יש אוכלוסיה נהדרת ברובה. אנשים עוזרים אחד לשני. יש אוכלוסיה מגוונת וניתן להכיר המוווןן אנשים חדשים.
יש אופציות רבות כמעט בכל תחומים...עבודה, לימודים, מגורים, חברים ועוד.
יש כמובן את הגאווה הירושלמית(זה יבוא עם הזמן..) יש קצת מקום לתייר..והכי חשוב כמובן.. שיש שווארמיות וסאביחיות משובחות..
ואם את מאמינה..יש גם את הכותל..מקום נהדר.(האמת..גם אם את לא מאמינה)

ויחסית ליישוב יש כמעט הכל ..(טוב נו, חוץ משקט)

אני מאחל לך שהמעבר יהיה רק לטובה ויעזור לך הכל התחומים.

וכמובן אם את צריכה משהו..אני מאד אשמח לעזור. ולא רק וירטואלית.

בהצלחה ושבוע נהדר !
ישן 16-06-2007, 23:48
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
בהצלחה

ולא יודע אם זה יעזור אבל.....
אני תמיד אוהב לקחת סיכונים ולעבור שינויים בחיים....הסכנה שאנחנו עומדים בפניה לפעמים (והיא לא חייבת להיות סכנה של ממש) מביאה לנו הרגשה של כיף של ניצחון, הרגשה טובה כזאת, כשאנחנו מצליחים לעבור אותה ולהתגבר עליה (ככה אני רואה את זה לפחות).....
אז אני מציע לך להסתכל על זה בתור אתגר - המעבר של מקום המגורים, וההתמודדות עם כל הקשיים - תחשבי על זה, אחרי שתעברי את זה את תחושי הרבה גאווה לא?
ואני מאמין, שאם תסתכלי על זה בתור אתגר - אין סיבה שלא תצליחי....כי אחרי הכל - את תעשי הכל כדי להוכיח לעצמך שאת מסוגלת להתמודד עם דברים לא?

בקיצור...לדעתי, את צריכה להציב לעצמך עובדה: את מסוגלת להתמודד עם הקשיים הללו. אחרי שעשית את זה לומר לעצמך - "אני לא מתכוונת לאכזב את עצמי בקטע הזה כי אני יודעת שאני מסוגלת לזה"

מקווה שעזרתי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:50

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר